Antikhan Otel Yorumları

Sakarya Mah. Cumhuriyet Cad. No: 216

Ayvalık Merkez, Ayvalık, Balıkesir

9.6 puan
Mükemmel
  • Genel 9.7
  • Hizmet 9.6
  • Konum 9.6
  • Odalar 9.3
  • Temizlik 9.8
  • Yemekler 9.8
9.9 puan
yasemin ş.
"Ayvalıktaki Adresimiz Antikhan Butik Otel"
24.06.2016 tarihinde gönderildi

Antikhan Butik Otel beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Kendi eviniz gibi rahat edebileceğiniz bir yer. Kahvaltıları, kahvaltı yapılan yer, ortam çok güzel, İşletmecileri, çalışanları sıcak kanlı, ilgili ve yardımsever. Odalar gayet güzel. Ayvalık'ta araç park sorunu yaşanmakta, her yerde ciddi paralar alınmakta. Butik otelin parkının olması büyük avantaj. Fulya Hanım'a ve Orhan Bey'e bizi konuk ettikleri için teşekkür ediyoruz. Tekrar gittiğimizde adresimiz aynı yer olacak.

9.9 puan
müjgan g.
"Antikhan Butik Otel"
18.06.2016 tarihinde gönderildi

Ayvalık Antikhan Butik Otel'de, geçen sene kızımla geldık... kesinlikle kalmaya değecek bir yer. Huzurlu bir ortam, samimi güler yüzlü ve anlayışlı davranış, sabah kahvaltısı güzel... Odalar ve temizlik, arabamız için de park yeri vardı. Her açidan çok memnun kaldık. Teşekkür ediyorum.

9.6 puan
Cansu Ö.
"Antikhan'ı yorumlar üzerine tercih ettik, memnun kaldık."
03.09.2015 tarihinde gönderildi

Antikhan oteli internetten bulup, yorumlar üzeri ailemle gittim. Kahvaltıları, sıcacık davranışları, temizlikleriyle, Fulya ablayla ve Orhan abinin güler yüzüyle harika bir hafta geçirdik. Ayvalık merkez için tercih edilebilir bir yer.

8 puan
Misafir Y.
"Antikhan Butik Otel"
06.08.2015 tarihinde gönderildi

Antikhan oteli internetten araştırdığımda önce yorumlar dikkatimi çekmişti, acaba diye düşündüm daha sonra orda kalmaya kara verdik. Yorumları yapan arkadaşların ne kadar haklı olduğundan emin oldum. Orhan abi ve Fulya hanıma çok teşekkür ederiz. Bizim çocuklar hasta olduklarında bize gösterdikleri sabır ve hoşgörü için teşekkür ederim. Aileler için sıcacık bir tatil yuvası. İnşallah gelecek yılda da onların güler yüzlerini görmek dileğiyle.

9.9 puan
Misafir Y.
"Antikhan Butik Otel"
03.08.2015 tarihinde gönderildi

Burasi sanki  butik otel degil orhan abinin ailesiyle insanlari misafir ettigi guzel bir konak,her animizin guzel gecmesini sagladiginiz icin tesekkuler ozellikle son aksam icin orhan abi. Ayvalik`a gidiyorsaniz ilk tercihiniz olsun Antikhan...

9.9 puan
Misafir Y.
"Antikhan Butik Otel"
28.07.2015 tarihinde gönderildi

İlk gün ki sıcak karsilamadan güzel bir yerde olduğumuzun farkına varmıştık, gerek Fulya abla gerek Orhan abi olsun çok misafirperverler. Otel sahibi değilde bi abi bi abla gibiler. Sabah size özel kahvaltıyla karşılaşabilirsiniz . Orhan abi sizi balık kokulu arabasıyla badavuta götürebilir . 1 gün diye gidip 2 gün kalabilirsiniz :) Kendi evinizdeymissiniz gibi rahat bir ortamda tatilinizi yapabilirsiniz :)

9.9 puan
Misafir Y.
"Antikhan sahiplerinin ilgisine hayran kaldım"
24.07.2015 tarihinde gönderildi

Burasıı harika biyer işletmecisi Orhan Abi ve eşi Fulya Abla mükemmel insanlar kendi evinizdeki rahatlığı size veriyorlar tatilimde rahatsızlandım Ayvalık Merkeze gitmem gerekti nöbetçi eczaneye arabamı çıkarttırmadı bana kendi motorunu verdi beni çok memnun etti Ayvalığa bir daha gelsem isterse burada havuzlu villa olsun tek tercih edeceğim yer Butik Antikhan Otel çok teşekkürler ❤❤

9.9 puan
Sertaç Ö.
"Antikhan Butik Otel"
14.07.2015 tarihinde gönderildi

Eğer daha önce Butik Otel`de kalmadıysanız mutlaka tavsiye ederim.Tam bir aile sıcaaklığı ile ilgilenen Otel işletmecileri Orhan abi, değerli eşi Fulya Hanım ve otel personeli ile unutulmaz bir tatil geçirme fırsatı bulduk...Sonsuz teşekkürler.

9.6 puan
Batıkan Bora Y.
"Harika İnsanlar, Güzel İşletme"
04.05.2015 tarihinde gönderildi

Keşke sadece Antikhan Otele değil de sahiplerine de puan verme şansımız olsaydı. Mükemmel değil de mükemmel ötesi bir yer. O sıcakkanlılık , bi abla ve abi gibi yaklaşım , her türlü soruna of bile demeden koşan iki insan. Bahçesinde oturup temiz hava eşliğinde gazetenizi alıp çayınızı yudumlayıp sıkılmanız mümkün mü ? Hele ki Orhan abi ve Fulya abla gibi insanlar orda olduğu sürece. Resmen ordan ayrıldığımıza o kadar çok üzgünüz ki anlatamam. En kısa sürede yine başlarını ağrıtmaya gidicez tabii. Ha bu arada Fulya abla çok güzel Patates kızartıyor. Tavsiye ederim , ben bıktırdım ama özletmeyin beni. :))

9.3 puan
hakan g.
"Tek Kelimeyle Harika"
02.05.2015 tarihinde gönderildi

tek kelimeyle mükemmel bence yaşama lazım tşklr işletmeci sahipleri çok naziksiniz en kısa zamanda görüşmek dileğiyle.....