Balnet

Antikhan Otel Yorumları

Sakarya Mah. Cumhuriyet Cad. No:216

Ayvalık Merkez, Ayvalık, Balıkesir

9.6
Mükemmel
  • Genel 9.7
  • Hizmet 9.6
  • Konum 9.6
  • Odalar 9.3
  • Temizlik 9.8
  • Yemekler 9.8
9.9 puan
yasemin ş.
"Ayvalıktaki Adresimiz Antikhan Butik Otel"
24.06.2016 tarihinde gönderildi

Antikhan Butik Otel beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Kendi eviniz gibi rahat edebileceğiniz bir yer. Kahvaltıları, kahvaltı yapılan yer, ortam çok güzel, İşletmecileri, çalışanları sıcak kanlı, ilgili ve yardımsever. Odalar gayet güzel. Ayvalık'ta araç park sorunu yaşanmakta, her yerde ciddi paralar alınmakta. Butik otelin parkının olması büyük avantaj. Fulya Hanım'a ve Orhan Bey'e bizi konuk ettikleri için teşekkür ediyoruz. Tekrar gittiğimizde adresimiz aynı yer olacak.

9.9 puan
müjgan g.
"Antikhan Butik Otel"
18.06.2016 tarihinde gönderildi

Ayvalık Antikhan Butik Otel'de, geçen sene kızımla geldık... kesinlikle kalmaya değecek bir yer. Huzurlu bir ortam, samimi güler yüzlü ve anlayışlı davranış, sabah kahvaltısı güzel... Odalar ve temizlik, arabamız için de park yeri vardı. Her açidan çok memnun kaldık. Teşekkür ediyorum.

9.6 puan
Cansu Ö.
"Antikhan'ı yorumlar üzerine tercih ettik, memnun kaldık."
03.09.2015 tarihinde gönderildi

Antikhan oteli internetten bulup, yorumlar üzeri ailemle gittim. Kahvaltıları, sıcacık davranışları, temizlikleriyle, Fulya ablayla ve Orhan abinin güler yüzüyle harika bir hafta geçirdik. Ayvalık merkez için tercih edilebilir bir yer.

9.9 puan
Sertaç Ö.
"Antikhan Butik Otel"
14.07.2015 tarihinde gönderildi

Eğer daha önce Butik Otel`de kalmadıysanız mutlaka tavsiye ederim.Tam bir aile sıcaaklığı ile ilgilenen Otel işletmecileri Orhan abi, değerli eşi Fulya Hanım ve otel personeli ile unutulmaz bir tatil geçirme fırsatı bulduk...Sonsuz teşekkürler.

9.6 puan
Batıkan Bora Y.
"Harika İnsanlar, Güzel İşletme"
04.05.2015 tarihinde gönderildi

Keşke sadece Antikhan Otele değil de sahiplerine de puan verme şansımız olsaydı. Mükemmel değil de mükemmel ötesi bir yer. O sıcakkanlılık , bi abla ve abi gibi yaklaşım , her türlü soruna of bile demeden koşan iki insan. Bahçesinde oturup temiz hava eşliğinde gazetenizi alıp çayınızı yudumlayıp sıkılmanız mümkün mü ? Hele ki Orhan abi ve Fulya abla gibi insanlar orda olduğu sürece. Resmen ordan ayrıldığımıza o kadar çok üzgünüz ki anlatamam. En kısa sürede yine başlarını ağrıtmaya gidicez tabii. Ha bu arada Fulya abla çok güzel Patates kızartıyor. Tavsiye ederim , ben bıktırdım ama özletmeyin beni. :))

9.3 puan
hakan g.
"Tek Kelimeyle Harika"
02.05.2015 tarihinde gönderildi

tek kelimeyle mükemmel bence yaşama lazım tşklr işletmeci sahipleri çok naziksiniz en kısa zamanda görüşmek dileğiyle.....

8.3 puan
bahar z.
"Antikhan Butik Otel"
27.04.2015 tarihinde gönderildi

25-26 Nisan 2015 haftasonu tatilimizi Antikhan'da geçirdik. Sevimli güleryüzlü otel sahıpleri ve otelden çok memnun kadık. Temiz bir aile için uygun, merkezi bir otel. Teşekkürler Fulya Hanım ve Orhan bey emeğinize sağlık. Yine geleceğiz.

9.9 puan
Ali Yahya k.
"Antikhan Butik Otel"
13.04.2015 tarihinde gönderildi

Ayvalık'ta Mükemmel bir karşılama hoş bir vakit geçirmek isteyenlere tavsiyem. Nostaljik bir butik otelden beklenen herşey fazlası ile var.

9.6 puan
Gökhan Y.
"Antik Han Otel Ve Digerleri"
21.08.2012 tarihinde gönderildi

Gecen yaz yapmis oldugumuz ege turumda otelde 2 gece konaklama şansı yakalamistik, Bu sene gelmek istedik ama bebegimizi biraz küçük... Ama umarım seneye yine ordayız daha uzun süre kalmak için :-):-):-)