Assos Ucuz Oteller Hakkında

Assos Yunan şehirlerinin en güzel örneklerinden biridir. Tarihte Yunan şehirlerinin en büyük ve en etkili olanı Assos’ dur. Aristo’yu bile büyüleyip kendine çeken Assos ticaretin ve kültüründe merkezi bir şehirdi. Antik dönemde ticaret hep denize kıyı olan şehirlerde çok olurdu. Dünya ile denizden bağlantı kurdukları için kıyı şehirleri her zaman en çok tercih edilen yerleşim yerleri olmuştur. Bir şehirde ticaret çok gelişirse onunla paralel olarak da kültür değişir.

Ticaret farklı kültürler arasında da olduğu için insanlar farklı kültürler ile tanışıp, kaynaşıp ortak bir medeniyet oluşturmayı becermişlerdir. Eskiden karasal ticaret yolları çok gelişmediği ve ihtiyacı karşılamadığı için deniz ticareti gelişmişti. Assos dan üretilen mallar Mısır’a Lübnan’a, Suriye’ye hep deniz yolu ile ulaşırdı.

Dolayısıyla deniz şehirleri ülkelerin ekonomileri için çok önemliydi. Bu önemden dolayı şehirler kültürel bir merkez halini de alıyorlardı. Assos işte tam böyle bir şehirdi. Bugün hala 3000 yıl önce kurulan şehirlerden eserler kalabilmişse günümüze bu o zamanki şehrin değerini gösteriyor bize. Önemli şehirlerde yapılan tüm eserler özenerek en kaliteli şekilde yapılmaya dikkat edilmesindendir.

Bugün Assos antik kentinde gördüğümüz tarihi eserlerin kalitesi Assos’un o zamanki değeri ile doğru orantılıdır desek abartmış olmayız. Assos ucuz oteller ile tatilde uygun fiyata yüksek kaliteli bir eğlence deneyimine sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi olmaktadır. Siz de Assos ucuz otelleri ile unutulmaz bir tatile adım atabilirsiniz. Assos ucuz oteller uygun fiyatlarına rağmen yüksek kalitede hizmet prensibinden taviz vermez.

Tarihi Antik Kentler Pahalı Algısı

Ülkemizdeki tarihi antik kentler hariç, bu algı doğru bir algıdır ifadesi taraflı bir ifade değildir. Dünyada tarihi antik kentleri gezmek ve konaklamak gerçekten insanların bütçesini zorlar. Avrupa’da tarihi şehirleri gezmiş olanlar bu yorumun haksız bir yorum olmadığını anlayacaklardır.

Fiyat politikası şehirden şehre değişse de Assos bunların içinde gerçekten bütçemiz zorlamayacak kadar uygun bir fiyat politikası geliştirmiştir kendisine. Assos’ta ucuz oteller bulabilirsiniz, ucuz lokantalar bulabilirsiniz, ucuza gezebilirsiniz. Tüm bu özellikleri yani ucuz olması verdikleri hizmet kalitesinin düşük olmasını göstermiyor. Aksine fiyata göre hizmeti kıyasladığınız zaman ödediğiniz fiyatın çok uygun olduğunu görürsünüz.

Assos ucuz otelleri ve tesislerinde verdiği hizmet ile bütçesi sınırlı olan tatilcilerin en çok ilgi duyduğu yer olmuştur. Sadece Assos ucuz otelleri ile değil, ucuz başka konaklama tesislerinin varlığı ile de seçenek sunar bizlere. Kısaca her kesimden her bütçeye göre fiyatlandırılan konaklama yerleri tatilcilere ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri verebilmektedir. Assos ucuz otelleri ile ‘ucuzluk kalitesizliktir’ algısını yıkan en güzel örneklere sahip bir yerdir. Hem ucuz hem kaliteli tesis arıyorsanız Assos’taki tesisleri görmeniz gerekir.

Uygun Fiyata Yüksek Kalite

Bu sadece bir slogan değildir Assos uygun fiyata verdiği kaliteli hizmetler ile böyle bir tanımı hak ediyor. Tarihi kültürel merkezler genellikle fiyat konusundan diğer yerlere göre daha pahalıdır. Assos bu algıyı tamamen kırdı demiştik. İç turizmde de en uygun tarihi turizm yeri Assos’ dur diyebiliriz. Düşük gelirli insanların buraya gösterdikleri ilgi bunun en gerçekçi kanıtıdır. Diğer yerlerdeki kültürel merkezli turizm tesislerine çok başarılı bir örnek teşkil ediyor.

Tatilin bütün konseptlerini birlikte içinde barındıran bu şirin turizm merkezi tesislerindeki çeşitlilik politikasını çok iyi bir şekilde uyguladığı için çok uygun fiyata her kesimden bütçeye seçenek sunabilmiştir. Bu çok büyük başarının arkasında en önemli pay Assos ucuz oteller ve tesislerindir. Assos ucuz otelleri ile düşük gelirli insanları kendine çekmeyi becerebildiği için bu politikası diğer tatil yerlerinde de uygulanmaya başlamışsa da Assos kadar başarılı olmuşlardır diyemeyiz. Kendine has geliştirdiği kurallara bağlı kalarak her geçen gün büyüyen Assos çok kısa bir zamanda bir dünya markası haline gelecektir. 

Uygun fiyata yüksek kalitede hizmet almak Assos ucuz oteller ile mümkündür. Tatiliniz için ucuz otel Assos ile mümkün olacaktır. İster bireysel olarak isterseniz ailenizle birlikte harika bir tatil deneyimi için Assos ucuz otelleri tercih edebilirsiniz.