Avşa Adası Bungalov Evleri

Yükleniyor..

Avşa Adası'da kriterlerinize uyan 1 tesis bulundu.

Avşa Adası Bungalov Evler

Avşa Adası, İstanbul’a olan yakınlığından dolayı başta İstanbul’da yaşayanlar olmak üzere birçok gezginin ziyaret ettiği bir adadır. Şehre olan yakınlığı her hafta sonu İstanbulluları bu bölgeye götürür. Yaz mevsimini değerlendirmek isteyenler için mutlaka tercih edilmesi gereken bir adadır. Avşa Adası, kendi beldesinde üretilen üzümleri şaraba dönüştürmesi ile de ün kazanmıştır. Ada genelinde eğlence sınırsız olarak yaşanır. Günün her saati devam eden etkinlik ve eğlenceler gece de ara vermeden sabahlara kadar sürer. Ay ışığının tadını çıkarmak için sahil boyunca gece yürüyüşlerine çıkan tatilciler romantik anlara sahne olurlar. Avşa Adası bungalov evleri fiyatları ile bölgeyi ziyarete gelenlerin ilk tercihleri arasında yer alır.

Avşa Adasında Görülmesi Gereken Yerler

Avşa Adası, gezmeyi sevenler için birçok alternatif sunar. Tatil seçimini buradan yana kullananlar, gezi alternatifleri sayesinde doludizgin bir tatil yapma fırsatına sahip olurlar. Ada kesiminin arka tarafına düşen Yiğitler Köyü, tamamı ile Rum kalıntılarına sahiptir.  Belediye önünden binilecek otobüsler ile kolayca bu bölgeye ulaşmak ve gezmek mümkün olur. 
Adanın ün salmasında başrol oynayan şarap fabrikaları, görülmeye değer olan bir başka yerlerdir. Bortaçine ve Büyülübağ şarap fabrikaları, ada içerisinde her dönemde ziyaretçi akınına uğrar. Adanın genelinde yerleşik bir halde bulunan üzüm bağları, bu fabrikalarda en taze halleri ile üretime girmekte ve şarap olarak tüm dünya geneline ihraç edilmektedir.
Manastır bölgesi, yürüme mesafesi ile yarım saat uzaklığa sahiptir.  2 katlı olan ve yaklaşık olarak 80 odaya sahip olduğu tahmin edilen Manastır, dönemin papaz okullarına ait önemli kalıntılar barındırır. Adada bulunan Tarihi Çınaraltı, yüzyıllardır bozulmadan günümüze gelmeyi başaran nadir eserlerden bir tanesidir. Tüm canlılığı ile tarihe meydan okuyan asırlık çınar, ada da serinlemek ve kahve keyfi yapmak isteyenlerin uğrak noktası olabilir.  Avşa Adası’na gerçekleştirecekleri gezide konaklama ihtiyacı duyanlar için de oldukça uygun fiyatlara hizmet sunulmaktadır. Uygun Avşa Adası bungalov evleri ile oldukça rahat bir konaklama geçirmek ve adayı doyasıya gezmek mümkün olur. 

Avşa Adasında Konaklama Seçenekleri 

Avşa Adası, erken rezervasyon fırsatından yararlanamayanlar için bile oldukça uygun imkânlara sahiptir. Yılın her döneminde mutlaka konaklamak için bir mekân bulunabilir. Ada genelinde b ulunan bungalov evleri, konaklamak için ideal bir tercih olabilir. Ucuz Avşa bungalov evleri ile seyahati ucuza getirmek ve Avşa Adası’nda daha uzun süre vakit geçirmek mümkündür.
Ada görünümü ile oldukça ilgi çeken Avşa Adası, yeni evli çiftlerin de uğrak bir noktasıdır. Özellikle İstanbul yakınlarında ikamet eden çiftler hem balayı için hem de günü birlik geziler için sıkça burayı tercih eder. Avşa Adası içinde bulunan birbirinden hoş balayı otelleri olarak da değerlendirilebilecek bungalov evler bölgede kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile ilgi odağı olur. Çiftler güzel zaman geçirmek ve uygun fiyatlara tatil fırsatlarından yararlanmak için Avşa Adası’nı ziyaret edebilirler. 

Avşa Adasına Nasıl Ulaşım Nasıldır?

İstanbul’a yakın olan Avşa Adası, kaçamak yapmak için oldukça iyi bir alternatiftir. İDO ile kolayca ulaşım sağlamanın mümkün olduğu Avşa Adası’na çevre illerden de karayolu ile kolayca ulaşım sağlanabilir.  Ada içerisinde ise sürekli olarak sefer düzenleyen belediye araçları, misafirlerin hiç zorlanmadan adayı gezmeleri açısından oldukça iyi bir alternatiftir. Avşa Adası’nın Balıkesir’e bağlı olan kıyısından da vapur ile kolay ulaşım seçeneği bulunmaktadır.