Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Balıkesir Alkolsüz Otelleri

Yükleniyor..
Balıkesi̇r'de kriterlerinize uyan 15 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Balıkesir Alkolsüz Oteller Hakkında

Balıkesir coğrafi konum olarak Marmara ve Ege bölgesinin içerisinde kalan bir şehirdir. Şehrin halkı geçimini çoğunluk olarak hayvancılık ve tarımdan sağlamaktadır.  Şehir Türkiye’nin birbirinden güzel iki denizine kıyısı olması neticesiyle turizm alanında da gelişmiş bir şehirdir. Birçok işletmeci buralarda farklı konseptlerde turizm alanında işler yaptıklarından dolayı  Balıkesir her yıl hem yurtiçinden hem de yurtdışından misafirler ağırlamaktadır.

İnsanların Balıkesir’e gezmek için gelme sebeplerinden birisi turizm olsa da şehir uzun yıllar boyunca farklı devletlere ve medeniyetlere ortaklık ettiği için şehrin tarihi ve kültürü de ziyaretçilerin merakını cezbetmektedir. Farklı medeniyetlere ve devletlere ait tarihi yapıları şehrin hemen hemen birçok bölümünde görebilirsiniz. Turizm alanında ilerleme yapmasının sahip olduğu iki farklı denize kıyısında bulunan plajlarının dışında şehrin yeşil alan sayısının da fazla olması bu ilerlemeye büyük bir etki yapmıştır. Şehirde birçok farklı özelliklere sahip oteller, pansiyonlar ve apartlar bulunurken, kampçılar için doğanın içinde ve denize yakın bölgelerde kamp alanları da mevcuttur.

Sıcak bir iklimin hakim olduğu Balıkesir’de yaz ayları diğer aylara göre oldukça yoğun geçmektedir. Yaz aylarında Balıkesirde tatil yapmak isteyen okurlarımız için önerebileceğimiz farklı otel konseptlerinden birisi de Balıkesir alkolsüz oteller olacaktır. Tatil planı yaparken alkol tüketmeyen veya alkol tüketilen bir ortamda bulunmaktan rahatsız olan kişilerin tatil planında tercih edebileceği konaklama yeri Balıkesir alkolsüz oteller olabilir.

Balıkesir Alkolsüz Otellerde Hizmetler

Tatile çıkmaya karar verdikten sonra konaklayacağınız otelleri araştırırken dikkat etmeniz gereken kısımlardan birisi de kalacağınız otellerde size sunulabilecek hizmetlerdir. Balıkesir alkolsüz oteller işletmeler olarak müşteri bağlamanın yöntemlerini uygulamaktadır. Bir müşteriye ilgi göstererek kaliteli bir hizmet veren bir işletmeyi müşteri çevresindeki insanlara anlatıp aslında oranın reklamını yapmaktadır. Müşteriler işletmenin verdiği hizmetten memnun kaldığı için seneye de oraya gitmek ister.

Buna dikkat eden Balıkesir alkolsüz oteller müşterilerine hemen hemen her konuda kaliteli bir hizmet vermektedir. Odaların temizliğinden mutfaklarının temizliğine dek her şeyi göz önünde bulunduran bu oteller, alanında uzman olan aşçılar ile sizlere lezzetli yemekler,  uzman personeller ile de üst düzey hizmet sunmaktadır. Bazı  Balıkesir alkolsüz oteller bünyesinde açık havuz bulunmamakta bazılarında ise açık havuz bulunmaktadır. Bunun dışında fitness salonu, sauna, masaj gibi etkinlikler bazı otellerde bulunmayabildiği için alkolsüz otel ararken inceleyeceğiniz otellerde hangi imkanların olup olmadığına bakmanızı öneririz.

Balıkesir Alkolsüz Otellerin Avantajları

Tatil planı yaparken gitmeye karar verdiğiniz tatil bölgesi Balıkesir olacaksa burada sizin kriterlerinize uygun bir otelde kalmak isteyeceksinizdir. Balıkesir alkolsüz oteller alkol tüketmeyen veyahut alkollü ortamda hem kendisinin hem de ailesinin bulunmasından rahatsızlık duyacak kişilerin konaklayabileceği oteller burası olabilir. Balıkesir alkolsüz oteller içinde alkol tüketimi yasak olduğundan çoğu aileler bu otelleri tercih etmektedirler. Diğer otellerde olan hizmet ve kalitenin alkolsüz otellerde de olduğunu sizlere belirtmek isteriz.

Balıkesir Alkolsüz Oteller İslami Oteller Mi

Alkol tüketilmesi yasak olan otellerde müşteriler tarafından genellikle böyle bir düşünce düşünülmektedir. Balıkesir alkolsüz oteller aslında muhafazakar otellerden farklıdır. Genellikle müşterilerinin aileler olan bu otellerin İslami otellerden birçok farkı vardır. İslami otellerde kadın ve erkeğin ortak alanda ayrı bölgeleri bulunmaktadır. Havuzlar kadınlar için ayrı erkekler için ayrıdır. Bu ve buna benzer birçok durum İslami otellerde olsa da Balıkesir alkolsüz oteller içinde böyle bir durum söz konusu değildir. 

Balıkesir Alkolsüz Otel Fiyatları

Bu başlık birçok otel için net değildir. İlk olarak sizin tatilinizin hangi ayda ve kaç gün süreceği fiyatı belirleyen kısımlardan birisidir. İkinci olarak kalmak istediğiniz Balıkesir alkolsüz otel içinde hangi kalite odada, kaç kişiyle kalacağınız da fiyatı diğer belirleyen unsurlardır. Balıkesir ili sıcak bir iklime sahip olduğundan  genellikle yaz mevsiminde tatilcilerin tercihine girmektedir. Kış mevsimi için otel fiyatlarının yaz mevsimine göre çok daha uygun olabileceğini sizlere söylemek isteriz. Yaz aylarında tatil yapacaksanız da Balıkesir alkolsüz otelleri müşteri memnuniyeti sağlamak adına fiyatlarını orta düzeyde tutmaktadır. Konaklama için yapacağınız ödemenin uygun olacağını sizlere söylemek isteriz. Balıkesir yaz aylarında çok rağbet gören bir il olduğundan tatil için belirlediğiniz tarihten önce kalacağınız otellere bakıp yer ayırtmanızda fayda vardır.