Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Balıkesir Çocuk Dostu Oteller

Yükleniyor..
Balıkesi̇r'de kriterlerinize uyan 164 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Balıkesir Çocuk Dostu Oteller Hakkında

Balıkesir Türkiye’nin en çok ilgi gören tatil duraklarından biridir. Barındırdığı iki farklı denizi, yaz tatili için ziyaretçilerine benzersiz bir deneyim vadetmektedir. Şehir ne kadar Ege benliğini yansıtsa da Marmara’nın da görülmeye değer tatil mekanlarından biridir. Ege kıyılarının favori tatil duraklarından olan Ayvalık, Edremit, Cunda Adası ve Burhaniye-Ören Balıkesir’in Ege’deki başlıca turistik yerleridir.

Bunun yanında Marmara’da Erdek, Marmara Adası ve Avşa Adası gibi yaz tatillerinin en iyi seçeneklerinden bazılarını barındıran Balıkesir her sene binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Ailenizle tatilinizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz Balıkesir, otelleri ile unutamayacağınız bir tatil imkanı sunmaktadır. Çocuklarınızın da tatilin keyfini en az sizin kadar çıkartabilmeleri için oteller çeşitli olanaklar sunmakta.

Su kaydırakları, animasyon gösterileri, gün içinde birçok eğlenceli aktiviteler sunan Balıkesir çocuk dostu oteller siz tatilinizin keyfini çıkarırken çocuklarınızın da doyasıya eğleneceği imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlar arasında çocuklar için vazgeçilmez oyun alanları, dondurma ve birçok sevdikleri yiyecek ve içecek alabilecekleri alanlar bulunmaktadır. Oda seçenekleri bakımından da ihtiyaca uygun seçenekler sunan Balıkesir çocuk dostu oteller çocuklarınıza uygun yatak, yastık ve suit oda seçenekleri bulundurmaktadır. Ayrıca çocuklara özel havuzları da bulunmaktadır. 

Balıkesir Çocuklu Aile Tatili

Balıkesir hem siz ebeveynlerin hem de çocukların keyifli bir tatil geçirmesi için gerekli olan tüm özelliklere sahip bir şehirdir. Yaz aylarının kavurucu sıcaklarında kendinizi Ege’nin duru ve serin sularına bırakmanızın keyfi bir başka olacaktır. Çocuklu aileler tatil planlaması yaparken kendilerinin yanı sıra çocuklarının da iyi bir tatil geçirmesini isterler.

Böylece seçim yaparken çocuk dostu oteller her zaman ilk planlarında olmaktadır. Balıkesir çocuk dostu oteller tatilinizi yaparken aynı zamanda çocuğunuzla meşgul olmanızın önüne geçiyor. Normal bir otelde ailenizle birlikte geçireceğiniz tatilde her bireye hitap eden imkanların bulunmaması hem siz ebeveynlere hem de çocuklara istediği tatil keyfini yaşayamamanıza yol açacaktır.

Bu yüzden otel seçimi yaparken hem kendinize hem de çocuklarınıza en iyi olanakları sağlamak istersiniz. Balıkesir çocuk dostu otelleri çoğunlukla Ege kıyılarında olmak üzere şehrin Marmara Denizi’ne bakan kesiminde de yer almaktadır. 

Balıkesir Çocuk Dostu Otel Fiyatları

Yaz sezonunun açılmasıyla tatil arayışlarının başladığı dönemlerde aileler bütçelerine ve zevklerine en uygun oteli seçmek için çaba sarf ederler. Çocuklu aileler için önemli hususlardan biri de çocukların fiyata dahil olup olmamasıdır. Bu etken otelden otele farklılık göstermektedir. Fakat Balıkesir, Ege bölgesine nazaran uygun fiyatları ile her sene binlerce aileyi ağırlamaktadır.

Balıkesir çocuk otel fiyatları genel olarak konumuna ve kalitesine göre değişmekte olup bütçenize uygun seçenekler sağlamaktadır. Barındırdığı imkanlar bakımından da değişiklik göstermekte olan fiyatlar çocuklar için aquapark seçeneği sunan otellerde biraz daha fazla fiyat sunmaktadır.

Çocuklar için tatilin en keyifli yanlarından biri olan aquaparklar çocuk dostu otellerin arasında belirleyici bir faktör olmaktadır. Marmara’da olan oteller Ege’ye kıyasla fiyat olarak daha uygun olmaktadır. Balıkesir çocuk dostu otelleri size bütçenizi yormayacak en unutulmaz tatillerden birini yaşatacaktır.

Tatil severlerin iyi bir tatil geçirmelerindeki başlıca etkenlerden biri de otel kalitesidir. Konaklayacağınız otelin beklentilerinizi karşılamasını ve her yönden iyi bir hizmet almayı beklersiniz. Balıkesir çocuk dostu otelleri beklentilerinizi karşılamak ve ailenizle güzel bir tatil geçirmenizi sağlamak için size sunduğu imkanlarıyla kalitesini ortaya koymaktadır. Otel kaliteleri ödeyeceğiniz fiyata göre farklılık göstermektedir.

Çocuk dostu konseptindeki otellerin odaları aile konaklaması ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik dizayn edilmektedir. Çocuk yatakları ve yastıkları, aynı oda içerisinde iki farklı oda seçeneği suit oda seçenekleri de bulunmaktadır. Yemek alanlarında çocuklara özel lezzetler de barındıran bu otellerde öğlen farklı su oyunları, dart, yarışmalar ve daha birçok aktivite sunulmakla beraber akşamları da mini club ve animasyon gösterileri düzenlenmektedir. Çocuklarınız sosyal ve mutlu bir tatil geçireceklerdir.

Çocukların yanı sıra sizler için de farklı imkanlar sunan oteller su sporları, çeşitli deniz aktiviteleri, paraşüt deneyimi gibi birçok seçenek bulundurmaktadır. Ailenizle birlikte tatilin doyasıya tadını çıkaracağınız Balıkesir çocuk dostu oteller yaz tatili için en uygun seçeneklerden biri olarak ortaya çıkıyor.