Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Balıkesir Lüks Oteller

Yükleniyor..
Balıkesi̇r'de kriterlerinize uyan 76 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Balıkesir Lüks Oteller Hakkında

Ülkemizde Marmara Bölgesi'nde yer alan Balıkesir, turizm sektöründe oldukça gelişmiştir. Hatta öyle ki son yıllarda yurt dışından oldukça fazla turist Balıkesir'e gelmiştir. Bunun nedenlerinden birisi ise Balıkesir'in hem denizinin hem de yeşil alanlarının olmasıdır. Temiz bir hava ile masmavi denizin birleştiği Balıkesir, ülkemizin turizm popülaritesini arttıran yerlerin başında gelmektedir.  Bu doğal güzelliklerinin yanında aynı zamanda  tarihi güzellikleri de bulunmaktadır.

Cami, kilise ve harabe gibi tarihi eserler de Balıkesir'de bulunmaktadır. Taşlı Manastır Tımarhanesi adası birçok turistin uğrak noktasıdır. Bu yönüyle de tarih sever turistleri kendine çekmektedir. Hem doğal güzellikleriyle hem de tarihi motifleriyle misafirlerini oldukça güzel bir şekilde ağırlamaktadır. Balıkesir, turistik olanaklarıyla gelişmiş olmakla birlikte otelleriyle de dikkat çekmektedir.

Misafirlerinin memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak isteyen  Balıkesir Lüks Oteller oldukça konforlu hizmet sunmaktadır. Bu konforlu hizmetlerden memnun kalan turistler ise her sene bir önceki gittiği oteli yeniden tercih ediyor. Yani Balıkesir Lüks Oteller ile bir kere tatilini geçiren turist, buraya sonraki tatili için mutlaka geri dönüş yapıyor. 

Lüks Tatil Nasıldır

Balıkesir Lüks Oteller kuruluş amacındaki temel anlayış herkesin kendini tatilde özel hissetmesine dayanmaktadır. Özel hissetmenin herkesin hakkı olduğunu savunan bu  oteller, müşterilerini özel hissettirebilmek için neredeyse her şeyi yapıyorlar. Her odanın kendine has bir oda görevlisi bile var. Yemekler ise genellikle açık büfe oluyor. Açık büfedeki yiyecek çeşitliliği ise o kadar fazla ki gerçekten güzel bir yemek deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Hatta öyle ki bu tür otellerde önceden konakladıysanız bir sonraki gelişiniz için sevdiğiniz ve dikkat ettiğiniz her şey sizin oteldeki veri tabanınıza not olarak kaydediliyor. Hangi dünya mutfağını sevdiğiniz, kahvenizi nasıl ve kaç şekerli içtiğiniz, yastık tercihiniz vs. birçok size özel olan nokta kaydediliyor.

Böylece buraya yeniden tatile geldiğinizde bu hususların hepsini tekrardan söyleme gereği duymamış oluyorsunuz. Bu da gerçekten müşteri için oldukça büyük bir artı. Kendinizi oldukça özel hissettiğiniz Balıkesir Lüks Otelleri bir sonraki tatiliniz için de tercih etmiş oluyorsunuz. 

Lüks Balıkesir Otelleri

Buradaki otellere rezervasyonunuzu yaptırırken dahi iletişime geçtiğiniz asistan sizinle oldukça ilgileniyor. Sizinle ilgili kişisel bilgileri öğreniyor ve oteldeki imkanlardan nasıl yararlanabileceğinizi bu doğrultuda belirleniyor. Özel bir beslenme programınız varsa bunu sizin veri tabanınıza kaydediyor ve otelde konakladığınız süre boyunca bunlar doğrultusunda yemekleriniz hazırlanıyor.

Hatta öyle ki herhangi bir besine alerjinizin olup olmadığı bile bu asistanlar tarafından size soruluyor ve bu doğrultuda hareket ediliyor. Özel bir spor rutininiz varsa size özel bir hoca bile ayarlanıyor.

Tatil sürenizde kendi ayarladığınız zamanlarda ve süre aralığında sporunuzu da hocanız eşliğinde yapabiliyorsunuz. Bu kadar ince ayrıntıları bile göz ardı etmeyen Balıkesir Lüks Oteller gerçekten de misafirlerine oldukça güzel bir tatil deneyimi yaşatıyor. Bu sebeplerden dolayı da gün geçtikçe bu tür otellerin tercih edilme sayısı artıyor.