Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Balıkesir Süit Oteller

Yükleniyor..
Balıkesi̇r'de kriterlerinize uyan 143 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Balıkesir Süit Otelleri Hakkında

Balıkesir yaz tatili için Ege’nin en çok tercih edilen illerinden biri olmasının yanı sıra Marmara deniz turizminin de gözbebeğidir. Şehrin coğrafi olanakları farklı tatil imkanları sunabilmektedir. Kuzeyde Erdek, Marmara Adası, Avşa Adası duruluğuyla eşsiz güzellikte bir deniz sunmaktadır. Batı kıyılarında ise Edremit, Ayvalık, Cunda Adası gibi yaz mevsiminin kavurucu sıcaklarında Ege’nin serin sularında keyif yapmaya olanak tanıyan yerler mevcuttur.

Aynı zamanda doğa tatili yapılabilecek yeşilin her tonuna ev sahipliği yapan, oksijen seviyesinin had safhada olduğu Kaz Dağları da şehrin batı kıyılarında kendini göstermektedir. Mavi ve yeşilin iç içe ve birbirini en güzel şekilde tamamladığı nadir illerden bir tanesi olan Balıkesir’in kendine ait yöresel lezzetleri de bulunmaktadır. Bunlardan en duyulmuş olanı Ayvalık tostudur.  Özellikle bol miktarda zeytin ağaçlarına ev sahipliği yapan şehir için zeytin bir sembol haline gelmiştir. Tarihi zenginliklere de ev sahipliği yapan Balıkesir’de eski dönemlerden kalma birçok camii, kilise, manastır ve antik kentler bulunmakta. 

Denize Sıfır Süit Balıkesir Otelleri

Bütün bir senenin yorgunluğunun acısını çıkarmak için herkesin iple çektiği yaz aylarında Balıkesir misafirlerine eşsiz imkanlar sunar. Plajlarının altın rengini aratmayan kumu, adeta altındaki kum tanelerini sayabileceğiniz kadar berrak denizi ve dinlenmenin keyfinin yaşanacağı otelleri Balıkesir’de misafirlerini bekliyor. Balıkesir süit oteller bu imkanların bir arada buluşma noktası.

Bir yandan senenin stresini ve yorgunluğunu atarken diğer yandan Ege’nin serin sularında yüzmenin keyfi insanları adeta deşarj etmektedir. Denize sıfır Balıkesir süit otelleri yaz tatilin tadının çıkartmak için iyi bir durak. Özellikle denizi tatillerinin olmazsa olmazı görenler için doğru adres. Edremit, Ayvalık, Erdek ve Cunda Balıkesir’in en popüler deniz tatili mekanlarıdır.

Fiyat olarak Ege’nin diğer illerine kıyasla daha uygun fiyat sunan Balıkesir, hem keyfi doyasıya çıkarılabilecek hem de ekonomik olarak zorlamayacak bir tatil adresi. Balıkesir süit oteller ilgili hizmetlerinin yanında müşterilerine ev konseptinde otel odaları sağlıyor. Böylece evleri aratmayacak konforunun yanı sıra bir aile ortamı sıcaklığı sağlıyor.

Denize sıfır olan Balıkesir süit otelleri deniz tatili önceliğinde bulunan çocuklu aileler için biçilmiş kaftan. Oda seçenekleri bakımından zenginlik göstermesi bir yana çocukların böylece duru ve temiz bir denizde yüzmeleri her ebeveynin tercih ettiği bir noktadır. Konfor açısından hakkını fazlasıyla veren deniz kenarı Balıkesir süit otelleri, sizi kafanızdaki çeşitli streslerden ve yoğun düşüncelerden alıkoymayı başarıyor.  

Süit Otel Farkı

Yaz tatili için planlar yapılırken, ihtiyaçlara göre oteller tercih edilir. Çocuklu ailelerin yaz tatili planlaması yaparken bazı öncelikleri vardır. Bunlardan biri belki de en büyüğü süit odalardır. süit odalar ebeveynlerin konakladığı bir bölüm, yanında da çocukların konakladığı bir bölüm olmaz üzere iki bölümden oluşmaktadır. Böylece ebeveyn mahremiyeti korunmakla beraber her iki kesime de hitap eden bir konsept olarak karşımıza çıkıyor.

Oteller, çocuklu ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak için bu konsepti hizmete sunuyorlar. Bunun yanında bazı otel odalarında evleri aratmayacak bir hava da oluşturuluyor. İçerisinde mutfak, koltuk gibi ev eşyalarının bulunduğu odalar da mevcut. Özellikle çocuklu ailelerin ilgi gösterdiği bu konseptteki otellerin amacı da bu kesimin konforunu sağlamak başlıca odağı olmuş oluyor.

Balıkesir Süit Otel Fiyatları

Balıkesir’de otel fiyatları sunduğu imkanlara, sezon tarihine ve konumuna göre farklılık gösterdiği gibi sahip olduğu oda çeşitliliğine göre de fiyatlandırılıyor. Bulunduğu bölgeye göre daha uygun fiyatlara sahip olan Balıkesir süit otelleri  fiyat-performans olarak rakiplerinden daha iyi konumda olduğunu ortaya koyuyor. Şehir iki farklı denize ev sahipliği yapıyor. Ege’de olan süit otellerle Marmara kıyılarında olan otellerde de fiyatlandırmada farklılıklar olmakta. Lüks otellerin var olduğu gibi apart tarzında oteller de sıklıkla bulunmakta.

Bulunduğu turizm bölgesine göre fiyat olarak daha avantajlı olan Balıkesir her kesimden insana hitap ediyor. Genç, yaşlı, yerli veya yabancı demeden her sene binlerce  turisti ağırlayan Balıkesir, doğası, kültürü, dokusu ve insanıyla bir bütün olarak memnuniyetle ağırladığı misafirleri bundan sonra da ağırlamak istiyor. Yaz tatili için özellikle denenmesi gereken tatil adreslerinden biri olması ve deneyenlerin de memnun kaldıkları bu şehir her yaz kapılarını yeni insanlara açıyor.