Balnet

Çeşme Boyalık Çeşme’nin daha çok yöresel halk tarafından bilinen ve tatil için yeni yeni keşfedilen kumu ve denizi ile tercih edilmeye başlanan bir bölge. Çeşme’nin bir mahallesi olan Boyalık kumu, denizi ve meşhur plajıyla tanınıyor.

Merkeze yakın plajlardan birisi olan Çeşme Boyalık oteller için cazibe merkezi olmuş. Önceleri sayıları az olan Çeşme Boyalık otelleri son yıllarda sayıca ve kalite olarak artmıştır.

Boyalık plajı ılıman ve kum zeminli bir denize sahip olduğundan kayalık ortamlarda denize girmeyi sevmeyenler için ideal bir plaj. Sığ denizi ile çocuklu ailelerin güvenle tercih edecekleri harika bir denize girme alanı. Berrak suyu ve temizliği ile kendisine çeken bir denize sahip olan Boyalık bir çok insanın bölgeyi tercih etmesinde büyük rol oynamakta.

Çeşme Boyalık Otelleri, Fiyatları ve Erken Rezervasyon

Buraya gelenler için Çeşme boyalık otel ve pansiyon seçenekleri ile konaklama tercihleri sunuyor. Yeni keşfedilen bir bölge olarak ağırlıklı bir şekilde otel yerleşimini görebilmekteyiz. Çeşme otelleri arasında yerini alan bir çok otel, kalitesi ve uygun fiyatları ile bu bölgede bulunuyor. Çeşme Boyalık otel fiyatları erken rezervasyon seçenekleri değerlendirildiğinde uygun konaklama seçenekleri sunabiliyor. Boyalık plajı bölgesinde yer alan oteller genellikle özel plaj, havuz, spa gibi tatilinizi özel kılacak bir çok seçenek sunmaktadır. 

Tatil tercihiniz bu bölgeden yana ise rezervasyon seçeneklerini değerlendirmeniz ve doğru karar vermeniz uygun tatil yapmanızı kolaylaştıracaktır. Boyalık Çeşme otel seçenekleriyle konaklama için iyi bir konumda birçok imkan sunuyor. Çeşme'ye en yakın plajlardan birisine sahip olduğundan tatiliniz sırasında Çeşme gezinize de olanak sağlamakta.

Çeşme Boyalık Pansiyon ve Konaklama Seçenekleri

Çeşme merkeze yaklaşık 3 km. mesafedeki Boyalık konaklama için ideal bir konumdadır. Huzurlu ve sakin bir tatil için aradığınız ortamı Çeşme Boyalık’ta bulabilirsiniz. Çeşme Boyalık pansiyon ve otelleri ile size farklı konaklama seçenekleri sunmakta. Bölgenin konumu ve plajlarının güzelliği ile aile tatili için ideal bir bölge diyebiliriz.

Çeşme merkeze yakın olması bir avantaj olabilmekte. Hareketli bir tatil geçirmek için Çeşme merkeze gitmeniz sadece birkaç dakika. Toplu taşıma veya kendi özel aracınız ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz alışverişinizi yapabilir veya Çeşme restoranlarında bir yemek yiyip Boyalık’a dönebilirsiniz. Çeşme Boyalık sahili birçok restaurant ve cafe ile size alternatifleri de sunuyor. Bu sizin tercihinize kalmış bir durum.  

Çeşme Boyalık pansiyonları ve otelleri sizlere konaklama imkanı yanında konaklama tercihinize göre kahvaltı ve akşam yemeklerini de sunabilmekte. Boyalık Herşey dahil oteller zaten tüm konaklama imkanlarını sağladıkları için otelinizde sıkıntı olmadan kalabilir, tatilinizin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz.

Boyalık pansiyon konaklaması ile aileniz ile birlikte güzel bir tatil geçirmeniz için ideal fırsatlar ve ekonomik fiyatlar sunmakta. Sessiz sakin ortamları seviyorsanız Çeşme Boyalık tam size göre diyebiliriz. İzmir Boyalık Koyu Çeşme bölgesinde keyifli bir tatil geçirmeniz için tavsiye edeceğimiz lokasyonlardan birisi.

Boyalık Plajı

Çeşme Boyalık plajı bir halk plajı olduğu için giriş ücreti gerektirmiyor. Bazı tesislere ait ücretli girişli alanlar sizlere bunun karşılığında şemsiye şezlong vermekteler. Şayet plaj otellerinden birinde kalıyorsanız genellikle bunlara da ücret ödemiyorsunuz. Boyalık ve Ilıca plajı birbirine neredeyse dipdibedir. Plajları birbirinden bir burun ayırmış şekilde. Bu yüzden Boyalık otelleri gibi Ilıca otelleri de bir çok konaklama seçeneğini sizlere sunabiliyor. 

Boyalık Otelleri Sık Sorulan Sorular
Boyalık'taki havuzlu oteller hangileri?
Boyalık'ta havuzlu otellerden bazıları: Arinnanda Otel. Tam liste: Boyalık Havuzlu Oteller