Balnet

Çanakkale Aquapark Otelleri Hakkında

Çanakkale, topraklarının büyük kısmını Marmara Bölgesi'nde, bir kısmını ise Ege Bölgesi'nde bulunduran ilimizdir. Tarih kokan bu güzel ilimiz, bir devrin battığı ve Türk milleti adına en büyük destanların yazıldığı bir ildir. Bunun yanında tabiatının doyumsuz güzelliği olan bir ilimizdir. 1. Dünya Savaşı'nda ve Kurtuluş Savaşı'nda yüzbinlerce askerimiz şehit düşmüştür. Kurtuluş Savaşı'nda en çok kan dökülen cephe ise Çanakkale Cephesi'dir. Yani buradan da anlaşılacağı gibi Çanakkale gerçekten de tarihe tanıklık etmekle kalmayıp bir tarihi de kendisi yazmıştır.

Bu, bütün dünya tarafından kabul edilen bir gerçek olduğundan dolayı Çanakkale ilimize yılın her döneminde binlerce turist gelmektedir. Çanakkale'ye gelen bütün turistlerin ilk uğrak yerleri Çanakkale Şehitliği olmaktadır. Çanakkale ilinin birçok yerinde şehitlik bulunmaktadır. Çanakkale ilimiz gezilip görülmeye değer bir ildir. Tarihi ve turistik olan ilimizde birçok otel bulunmaktadır.

Bunun nedeni ise yerli ve yabancı birçok turisti ağırlamasıdır. Bundan dolayı burada otelcilik oldukça gelişmiştir. Tatillerin vazgeçilmez bir parçası olan Aquaparklardan burada da bulunmkatadır. Çanakkale Aquaparklı Oteller özellikle yaz sezonlarında oldukça fazla tercih ediliyor. Çanakkale'ye gelen yerli ve yabancı turistler kültürel gezilerinin yanı sıra eğlenmek için de Çanakkale'yi tercih ediyorlar. Bu eğlenme isteklerinin hakkını veren Çanakkale Aquaparklı Oteller her geçen gün daha fazla müşteri almaktadır. 

Su Kaydıraklı Oteller

Ailesiyle birlikte gelen tatilciler, keyifli bir tatil geçirmek için özellikle Aquapark türünde oteller tercih etmektedirler. Havuzun tadını çıkarırken bir yandan da düzenlenen animasyon gösterilerini izleyebilirler. Bunun yanı sıra çeşitli aktivitelerinde bulunduğu Çanakkale Aquaparklı Oteller ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Birçok aktivite arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu aktiviteler içerisinde; yüzmek, masaj salonlarında masaj yaptırmak, masa tenisi oynamak, canlı müzik dinlemek vs. gibi aktiviteler bulunmaktadır. Tüm bu avantajların sağlandığı Çanakkale Aquaparklı Oteller bu yüzden oldukça tercih edilmektedir. Ayrıca havuzu daha da eğlenceli hale getiren kaydıraklar bulunduğundan dolayı tatilinizi daha güzel ve eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Sadece su kaydıraklarını değil, çeşitli su sporları ve aktiviteleri de bünyesinde barındıran Çanakkale Aquaparklı Oteller, tatilde size unutulmayacak anlar  yaşatacaktır. 

Çocukların Gözünden Aquapark

Aileler, tatil planlarını genelde çocukların istekleri doğrultusunda yapmaktadırlar. Bu sebeplerden dolayı oteller tercih edilmek istiyorsa öncelikli olarak çocukların isteklerine yanıt vermelidir. Bu durumu farkında olan Çanakkale Aquaparklı Oteller bünyesinde aquapark bulundurmasının en büyük etkenlerinden birisi de çocukların istekleridir. Yetişkin ve çocuk su kaydıraklarının ayrı ayrı olduğu bu otellerde çocuklar için günün belli saatlerinde çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir.

Çocuklar bu aktivitelere katılırken aileler de gönül rahatlığıyla tatilin keyfini çıkarabilirler. Çocukları değil de bebekleri olan aileleri de Çanakkale Aquaparklı Oteller yine düşünmüştür. Bu otellerde 0-3 yaş arasındaki çocuklara otelin kendi anlaştığı bakıcılar bakabiliyor. Yani siz eğer eşinizle bir akşam yemeği yemek istiyorsanız ancak küçük bebeğinizi yalnız bırakıp 1 saat dahi olsa bir yere gidemiyorsanız işte burada devreye bakıcılar giriyor. İsterseniz gün boyu isterseniz de günün belli saatlerinde bakıcınız bebeğinizle ilgileniyor.

Çocuklu aileler için çoğu zaman bir kabus haline gelen tatil Çanakkale Aquaparklı Oteller sayesinde bu özelliğini yitiriyor ve bir eğlence kaynağı haline geliyor. Hem eğlenceli hem mutlu hem de güvenli bir tatil için Çanakkale Aquaparklı Oteller harika bir seçenek olacaktır. Böyle bir tatil için şimdiden rezervasyonunuzu yaptırabilir ve düşlediğiniz o mükemmel tatil için ilk adımı atabilirsiniz.