Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Çanakkale Balayı Otelleri

Yükleniyor..
Çanakkale'de kriterlerinize uyan 72 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Çanakkale Balayı Otelleri

Düğün telaşı, hazırlıkları, kına ve benzeri gibi stres dolu anlar ne kadar eğlenceli olsa da hem bedenen hem zihnen yoran durumlardan bir tanesidir. Ancak Bu streslerden kurtulmuş olduğunuz zaman aklınıza ilk gelen balayı tatilidir. Zaman zaman böyle stresli anlarda balayı tatilinizi ve dinlenmeyi düşündüğünüz zaman stresinizden bir an olsun uzaklaşabilirsiniz. Balayı tatili için ne tür bir tatil programlarından hoşlandığınızı kafanızda kurmanız gerekir. Çoğu insan balayı tatilinde kültür turu organizasyonlu bir tatil severken kimisi de deniz, kum, güneş ve dinlenme ağırlıklı bir tatil sever. Sizler hem bölgeyi hem de yeri kararlaştırarak güzel bir balayı tatili yapabilirsiniz. 
Çanakkale balayı konusunda birçok kişi tarafından tercih edilen noktalardan bir tanesidir. Havası, doğası, denizi ve dinginliği sayesinde tam puan almayı başaran Çanakkale ili uygun Çanakkale balayı oteller listesinde yer alan herkesin bütçesine uyum sağlayabilen fiyatları sayesinde tercih edilen noktalardır. Balayı oteller bakımından çeşitli hizmet ve kalitesi ile sizlere güzel bir tatil yaşatır.

Çanakkale Balayı Otelleri Olanakları Nelerdir?

Balayı oteli olarak seçmiş olduğunuz her otelin kendine göre farklı hizmetleri ve alternatifleri mevcuttur. Bu alternatifleri sizler kendiniz otel seçerken belirleyerek hangisini isterseniz ona göre bir otel seçebilirsiniz. 
Çanakkale balayı otel olanakları şu şekildedir;
•    Her şey dahil bir konseptli balayı oteli isteyenler için; sabah öğle ve akşam olmak üzere açık büfe kahvaltı ve yemek mevcuttur. Geç kahvaltı saati vardır.
•    Limitsiz alkollü ya da alkolsüz içki mevcuttur.
•    Konum olarak deniz e sıfır tercih etmek isteyenler için denize sıfır konumunda yer alan otel mevcut olup, dileyenler için kara ve doğa manzaralı bir yerde tercih edebilirsiniz.
•    Plaj olarak mavi bayraklı deniz tercih etmenizde fayda vardır. Genel olarak temiz bir denize sahip olan Çanakkale mavi bayraklı plajları ile güzel bir şekilde eğlenmenizi sağlayacaktır.
•    Kapalı havuz isteyenler için kapalı havuz, açık havız isteyenler için açık havuz olanağı vardır.
Ucuz Çanakkale balayı oteller bakımından herkese hitap eder. Dilerseniz uygun Çanakkale otel fiyatları araştırması yaparak tercih edebilirsiniz.

Tarihi Şehir Çanakkale’de Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çanakkale denildiği zaman bile direkt olarak tarihe konu olan olaylar akla geliyor. Havası, doğası, denizi muhteşem güzelliklere sahip olmasından dolayı Çanakkale ilini gezmek için en az 3 gün yeterli olabilir. Her yeri ayrı bir güzel olan bu ile mutlaka gelmenizde fayda vardır. Çanakkale’de gezilecek yerler şu şekildedir;

Babakale

Ege ve Marmara denizinin ayrıldığı nokta olan Babakale Osmanlı döneminden bu yana varlığını koruyor. Eski dönemlerde kale içerisinde 40 adet cami ve ev gibi mimariler mevcut olup o dönemlerde yaşam alanı olarak kullanılmıştır. Buraya geldiğiniz zaman farklı manzaralara şahit olmak isterseniz gelebilirsiniz.

Troya Antik Kenti

UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer almayı başaran bu tarihi kenti mutlaka ziyaret edin. Truva savaşının meydana geldiği yer olan bu tarihi yeri ziyaret edebilirsiniz.

Eşsiz Manzarası İle Kazdağları

Hem dünya hem de Çanakkale açısından önemli yerlerden birisidir. En fazla oksijen üretimini sağlayan bir yerdir. Doğal ve kültürel unsurun yoğun olduğu bir noktadır. Geniş bir alana sahiptir.

Bozcaada

Şirin mi şirin bir yer olan bu ada renkli ve cıvıl cıvıl yapısı ile yaz aylarının vazgeçilmez noktasıdır. Mutlaka gezip görmeniz gereken yerler arasında ilk sırada yer almalıdır.

Çanakkale’de Ulaşım Nasıldır?
Çanakkale’ye geldiğiniz zaman ister araç kiralayarak her noktaya gidebilir, isterseniz de şehir içinde bulunan otobüsleri kullanarak istediğiniz her noktaya gidebilirsiniz.