Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Çanakkale Özel Plajlı Oteller ve Pansiyonlar

Yükleniyor..
Çanakkale'de kriterlerinize uyan 86 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Çanakkale Özel Plajlı Oteller Hakkında

Çanakkale, iki kıtanın uçlarını bir araya getiren konumda olup, tarihi zenginliği ile ülkemizin en güzel köşelerinden birisidir. Gerek şehir merkezinde gerekse çevre sınırlarında bulunan birçok anıtları, alabildiğince uzanan sahil şeritleri ve güleryüzüyle içinizi ısıtan insanlarıyla renkli bir tatil beldesidir. Çanakkale zengin tarihiyle ve doğasıyla dört mevsimi de insanlara bir arada yaşatan bir yerdir. Bu sebepten dolayı misafirlerini yılın her döneminde ağırlayabilir.

Çanakkale, tarihi ve turistik yerleriyle, ormanlarıyla, sıcacık iklimiyle her yıl yerli ve yabancı turistlere kapısını açmaktadır. Özellikle yaz aylarında denizi seven insanların ortak bir paydada buluştuğu yer haline gelen Çanakkale, son yıllarda turizm konusunda oldukça büyük bir başarı göstermiştir. Bunun yanı sıra tarihi güzelliklere ilgisi olup bu güzellikleri keşfetmek isteyenlerin de uğrak şehridir.

Türkiyemizin bu güzel ilinde tatilinizi sürdürebilirsiniz. Çanakkale ilimizde sahillere yakın ve aynı zamanda şehir merkezine de yakın birçok otel seçeneği vardır. Seçim yaparken tatilciler genellikle ihtiyaçlarına yönelik tatil planları yapmaktadırlar. Aynı zamanda şehrin doğal güzelliklerini keşfetmek ve tarihini tanımak için çeşitli turlar da yapılmaktadır. Bu turlar genellikle kaldığınız otel tarafından ayarlanmaktadır.

Ulaşımın kolay olması nedeniyle birçok insanın tercih edebileceği bir tatil beldemizdir. Ülkemizin birçok şehrinden buraya yerli turistler gelmektedir. Bu yerli turistler genellikle kara ve hava yolunu tercih etseler de bazı yerli turistler deniz yolunu yani feribotu da tercih etmektedir.

Çanakkale özel plajlı oteller tatilde deniz kum ve güneş üçlüsünden vazgeçemeyen, hizmet kalitesine önem veren tatil severlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Siz de Çanakkale özel plajlı oteller ile muhteşem bir tatil için ilk adımı atabilirsiniz. Çanakkale özel plajlı oteller yüksek kalitede hizmeti uygun fiyata size sunmasıyla eşsiz bir yere sahiptir.

Tatilde Özel Plaj Farkı

Çanakkale ilimizde sahil boyunca uzanan pek çok güzel plaj bulunmaktadır. Bunları ayrıcalıklı kılan ise bembeyaz kumları ve durgun sularıdır. Otel işletmelerinden bazıları bu sahillerin bi kısmını kendi bünyesine katarak özel plajlı otel halini almıştır.

Çanakkale özel plajlı oteller, diğer otellere göre daha çok tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise özel plajların, kişilerin daha rahat hissetmelerini sağlamasıdır. İnsanlar kendilerine yani en azından o anlık barındıklara yere ait olan bir yerde kendini daha güvende hissedeceğinden dolayı daha rahat davranabilecektir. Ayrıca herhangi bir acil durumda direkt olarak otelinize geri dönebilme sürenizin çok kısa olmasından dolayı bu da çok büyük bir artıdır.

Özel plajlı otellerin, bu plajlara olan özel servisleri de vardır. Yani yemeğinizi odanıza sipariş etmek yerine denizden hiç çıkmanıza gerek kalmadan direkt plaja sipariş verebilirsiniz. Çanakkale özel plajlı oteller bu açıdan, tatilde konfora özen gösteren kişiler için ideal şartları sağlar. Çanakkale özel plajlı oteller deniz - kum - güneş üçlüsünü tatilinin merkezine koymak isteyenler için plaj keyfini adeta ayağa kadar getirmektedir. Çanakkale’nin muhteşem doğası ile birlikte düşünüldüğünde,

Çanakkale özel plajlı oteller tatil severler için büyüleyici bir atmosfer sunar diyebiliriz. Böyle bir atmosferde tatil yapmak sanıldığının aksine oldukça uygun bütçelerle mümkündü. Bu avantajları sebebiyle bu oteller her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayabilmektedir.

Eşsiz Plajlar

Masmavi denizin ve tertemiz kumsalın birleşimi olan Çanakkale, turizm sektöründe son yıllarda büyük bir kalkınma yapmıştır. Turizm konusunda ivmesi büyük bir şekilde ilerlemektedir. Bunun en büyük nedeni de tabiki görkemli plajlarıdır. Hem halka açık plajları hem de özel plajlarıyla insanı mest etmektedir. Masmavi denizi gördüğünüz anda o suların içerisine kendinizi bırakmak isteyeceksiniz. Kendinizi bırakmasanız bile hayallerinizi o suya bırakacaksınız.

Çünkü bu deniz gerçekten de hayal kurmaya teşvik edecek cinsten. Bu güzel plajların iki türü bulunmakta: çakıl taşlı olan plajlar ve kumlu olan plajlar. Bu konuda seçim size kalmış oluyor. Genellikle kumlu plajlar tercih edilse de çakıl taşlı olan plajların verdiği hisler de oldukça farklıdır. İşte tüm bunlardan dolayı gerçekten de Çanakkale, bünyesinde oldukça görkemli plajlar barındırmaktadır. Siz de Çanakkale özel plajlı oteller ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.