Balnet
Olanak
Tip

Çeşme Çiftlikköy Pansiyon ve Çeşme Çiftlikköy Otelleri

Yükleniyor..
Çi̇ftli̇kköy'de kriterlerinize uyan 31 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Çiftlikköy, plajları ile dikkat çeken eski bir Rum balıkçı köyüdür. Günümüzde turizmin gelişmesi ile birlikte değişim gösterse de hala eski zamanların tarihi izlerini taşımaktadır. Turizmin gelişmesi ile Çeşme Çiftlikköy pansiyon ve apart oteller ile bu yönde katkı sağlamaya başlamıştır.

Üç tarafı denizlerle çevrili yarımada olan bu belde artık Çeşme'nin bir mahallesi konumundadır. Yıl boyu rüzgar alan bölge sörfçülerin ilgi odağı olmuştur. Sizin de böyle bir tutkunuz varsa Çiftlikköy Çeşme pansiyon ve apartlar burada konaklamak ve eğlenceli bir tatil geçirmek için uygun olabilir.

Bu bölgenin çocuklu aileler için tercih edilmesinin bir sebebi de denizin büyük bölümünün hemen derinleşmemesidir. Bu sayede çocuklarınızı güvenle denize sokabilirsiniz. Denizinin temiz ve kumsal olması bu konuda hassasiyet taşıyanlar için önemli bir tercih meselesidir. 

Çeşme Çiftlikköy plajları temiz denizi ve ince kumu ile bir doğa harikasıdır. İki meşhur plajı bulunan Çiftlikköy özellikle yazın yoğun sıcaklarında sizi serinletecek tertemiz denize sahiptir. Doğa ile iç içe Çeşme Çiftlikköy Altınkum plajı ve Çeşme Çiftlikköy Pırlanta plajı tatilinizde denizin keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz harika kumsal plajlardır.

Çeşme Çiftlikköy Pansiyon Fiyatları

Tatilinizi geçirmek isteyeceğiniz bölgede Çeşme Çiftlikköy pansiyon fiyatları ekonomisini düşünenler açısından tercih edilebilir aralıklardadır. Doğa ile iç içe olmak isteyenler ve kamp yapmayı sevenler için Çeşme Çiftlikköy kamping alanları oldukça fazladır. Bölge genel olarak karavan ve kamp turizmi açısından uygun bir yerdir.

Tatil için Çeşme pansiyonları ve otellerinde ekonomik fiyatlarla konaklamak istiyorsanız rezervasyon yapmanızı öneririz. Her ne kadar makul fiyatlara sahip bir bölge olsa da doluluk oranlarının yüksek olduğu yaz ortalarında tüm tatil merkezleri gibi fiyatlar normale göre artış gösterebilir.

Şayet çocuklu kalabalık bir aile iseniz Çeşme çiftlikköy pansiyonları sizin için ideal olacaktır. Bölge aileler için gayet uygun pansiyon fiyatları ile tercih edilmektedir. Pansiyon yerine Çeşme Çiftlikköy apart konaklamasını da seçenekleriniz arasına katabilirsiniz.

Çeşme Çiftlikköy Otelleri ve Konaklama

Çeşme Çiftlikköy otelleri yaz ortalarında doluluk oranı yüksek olsa da yıl boyu kalınabilecek konaklama hizmeti vardır. Bölge Nisan-Ekim ayları içerisinde rahatlıkla tatil yapılabilecek ve kalınabilecek durumda bir doğaya sahiptir.

Çiftlikköy Çeşme otelleri bu aylar içerisinde yoğun ziyaretçi almaktalar. Rezervasyon yaptırmanız yer sorunu çekmemeniz açısından önemli bir durum. Özellikle Temmuz ayı en fazla ziyaretçinin alındığı bir dönem olduğundan erken rezervasyon sizi yer sorunundan kurtaracaktır.

Yıl boyu kalınabilecek imkana sahip olunsa da Çeşme Çiftlikköy otel ve pansiyon olarak yaz aylarında daha yoğun ziyaretçi aldığından bu zamanların dışında kalan aylarda tenha bir ortama sahip olmaktadırlar.

Çiftlikköy plajları ve samimi ortama sahip kafe ve lokantaları ile sakin ve huzurlu bir tatil geçirebileceğiniz gerektiğinde Çeşme merkezine yakınlığı ile eğlence merkezlerine rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konumda bulunmaktadır. Şirin bir kasaba görünümündeki Çeşme Çiftlikköye tatilinizi geçirmek için gelebilir sakin bir tatil yapabilirsiniz.

Çiftlikköy Otelleri Sık Sorulan Sorular
Çi̇ftli̇kköy'deki havuzlu oteller hangileri?
Çi̇ftli̇kköy'de havuzlu otellerden bazıları: Club Familia Çeşme. Tam liste: Çiftlikköy Havuzlu Oteller