Gökkuşağı Motel

Akgün Allbayrak Caddesi Mıhlı Mevkii No:138 / Çanakkale, Ayvacık, Küçükkuyu
Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış.

Alternatif Teklifler

Gökkuşağı Motel ile benzer özelliklere sahip diğer tesislerden fiyat teklifi alıp, neler sunduklarına göz atmak için konaklamak istediğiniz tarihleri seçin ve fiyatları gör butonuna tıklayın.
Yükleniyor..

Gökkuşağı Motel Özellikler

Gökkuşağı Motel Yorumları

Bu Tesis için henüz bir Yorum Yapilmamis. Ilk yorumu Sen yaz!

Genel Bakış

Gökkuşağı Motel; yaklaşıl olarak 10 senedir Çanakkale' nin Ayvacık ilçesine bağlı olan Küçükkuyu Beldesi’ nde hizmet vermektedir. Her sene yerli ve yabancı turistleri ağırlamakta olan motelde her biri 80 metrekare olan 4 daire bulunmaktadır.

Denize 20 adım mesafede bulunan, 6 kişilik bir ailenin rahatlıkla kalabileceği, bütçenize uygun, evinizdeki rahatlığı bulabileceğiniz bir Gökkuşağı Motel’ de, Kaz Dağları' nın eteklerinde doğanın tam ortasında, hayatınızın en güzel tatilini geçireceksiniz. Gökkuşağı Motel odalarının özellikleri; 2 oda, banyo, tuvalet, teras, geniş bir bahçe, balkon, tüm mutfak gereçlerinin bulunduğu bir mutfak, uydu alıcılı tv ve kablosuz internet bağlantısının bulunmasıdır. Gökkuşağı Motel çevresinde; doğayla tarihin, dağla denizin iç içe geçtiği Assos, Küçükkuyu’nun en meşhur yerlerinden birisi ve Küçükkuyu’ya 3 km uzaklıkta bir tepenin üzerindeki Zeus Altarı, Küçükkuyu’ya hayat veren, cömertçe sergilediği doğal güzellikleriyle mutlaka görülmesi gereken yerlerden birisi olan Mıhlı Şelalesi bulunmaktadır.

Akgün Albayrak Cad. NO: 138 adresinde bulunan Gökkuşağı Motel için telefon numaralarını arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Özellikler

Bu için daha önce degerlendirme yapilmamis!

Genel Kurallar
  • Tesis olarak tanımlanmaktadır.
  • Giriş saati Belirtilmedi - Çıkış saati Belirtilmedi olarak belirlenmiştir.
  • Sezon aralığı Belirtilmedi