Balnet

Golf Otelleri - En İyi Golf Oteli Fiyatları 2020

Yükleniyor..

Sonuç bulunamadı!

Golf Otelleri Hakkında

Golf otelleri golfçüler için oyun ve konaklama deneyimi sağlar. Bir otelin her zamanki olanaklarının yanı sıra konaklama ve golf sahasına kolay erişim imkanı bu otellerin öne çıkan özellikleri arasındadır. Bazı golf otelleri kendilerine ait müstakil bir golf sahasına sahiptir. Diğerleri ise yakınlardaki bir  golf sahası ile işbirliği yapar. ve konuklara ulaşım servisleri gibi kolaylıklar sağlar. Her golf oteli tarafından konuklarına sunulan imkanlar farklıdır. Otelin konumunun yanı sıra kalitesi ve fiyatları da alacağınız hizmetin niteliğini belirleyecektir. Genellikle ekipman kiralama, caddies, golf arabaları ve bir golf sahasına ulaşım otelin sunduğu hizmet paketine dahildir.  Otel ve oda tipine bağlı olarak, diğer hizmetler bu fiyata dahil olabilir veya ek ücret karşılığında sağlanabilir.

Golf Resort Tesisleri

Bazı oteller, sabit ücretler veya bir dizi oyun dahil oda fiyatları sunar. Golf resort tesisleri genellikle daha fazla, daha geniş alanla barındırır. Bunlar tam bir golf paketi ile golf otellerinden daha büyüktür. Tatil için bir golf resort tercih ettiğinizde  dağ evlerinde veya büyük konaklama evlerinde kalabilirsiniz. Ancak bu seçenekte golf sahalarına daha yakın olursunuz. Böylece spor için daha çok zaman ayırabilirsiniz. Spor ve araba ücretleri genellikle konaklama, yemek ve eğlence ile birlikte paket fiyatına dahildir. Golf otelleri bünyesinde bir golf mağazasından kit satın alabilir ya da kiralayabilir; spor için gereken golf ayakkabıları ve kıyafetlerini buradan temin edebilirsiniz. Oteliniz kendine ait bir golf sahasına sahipse bunun için ekstra bir rezervasyon yapmanız gerekmez. Ancak bir kulüp ya da tesisle işbirliği yapıyorsa ya da bir golf kulübüne bağlıysa önceden kulüpteki golf profesyoneliyle konuşmanız gerekebilir. 

Golf Otelleri Olanakları

Sporun ardından 19. delikte nefis içeceklerinizin tadını çıkarın, akşam yemeğinde golf masallarını paylaşın ve golf sporuyla iç içe bir tatil deneyimi yaşayın. Tüm bunlar golf otelleri farkıyla size sunulur.  Bazı golf tatil köyleri aile konaklaması için de uygundur. Böylece siz golf sporuyla zaman geçirirken diğer aile bireyleri istedikleri şekilde tatil yapabilir. Golf otelleri golfün tadını çıkarmak isteyen ve bunu tatille harmanlamayı seçen dünyanın her yerinden konukları ağırlar.  Birçok golf otelinde farklı seviyelerde golf dersleri de düzenlenmektedir. Bazı paketler ders ücretini içerir. Daha fazla bilgiye sahip olmak için seçtiğiniz golf oteli ile önceden bir görüşme yapmanız gerekir. Dünyada en popüler golf tatili destinasyonları arasında İskoçya, ABD, İrlanda, Singapur, Kanada, Portekiz, Tayland ve Vietnam gibi ülkeler bulunmaktadır. Bununla birlikte son yıllarda Türkiye de golf tatili anlamında oldukça popüler bir yere sahip olmuştur. Çoğu golf oteli kurumsal paketler de sunmaktadır. Grup halinde golf tatili yapabilir, iş seyahatinizle tatili birleştirebilirsiniz. Her biri farklı bir manzarada oynama şansı sunan golf otelleri tatil için mükemmel birer alternatiftir.