Hega Apart Otel

Ocaklar Mahallesi Sahil Caddesi 15 Nolu Sokak / Balıkesir, Erdek, Erdek Ocaklar
Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış.

Alternatif Teklifler

Hega Apart Otel ile benzer özelliklere sahip diğer tesislerden fiyat teklifi alıp, neler sunduklarına göz atmak için konaklamak istediğiniz tarihleri seçin ve fiyatları gör butonuna tıklayın.
Yükleniyor..

Hega Apart Otel Özellikler

Genel Bakış

Hega Apart; tatil geçirmek için mükemmel bir kent olan Balıkesir’ de kurulmuştur. Tatilde konaklama adına tatil yapmanız adına evinizi aratmayacak kadar rahat ve bir o kadar da konforlu olmasından mütevellit kendisine rakip olabilecek firmaları bir hayli geride bırakmaktadır.

Denize oldukça yakın bir yerde olan Hega Apart; tatilinizi oldukça kapsamlı bir hale getirmiştir. Örneğin kumsalda bulunurken kullandığınız şezlonglar ya da şemsiyelere kadar her şey otelimizin size sunmuş olduğu hizmetler arasındadır. Odalarda bulunan özel banyolar yahut da mini barlarla her yönden rahatınızı düşünmekteyiz. Eğer ek olarak bir isteğiniz varsa bunu personelimize bildirebilirsiniz. Şehirin merkezine 10 dk uzakta bulunan otelimiz; içerisinde bulunan yatak ve oda sayısı bakımından da bir hayli rahat bir konaklama merkezidir. Aynı zamanda otelmiz oldukça makul fiyata çalışmaktadır. Eğer uygun bir zamanda uğramışsanız yüzde yirmi beşe kadar indirimler yapabilmekteyiz.

Eğer evinizde ki rahatlıkta bir tatil geçirmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Hega Apart; ‘ imizi aramalı ve rezervasyonunuzu yapmalısınız.

Hega Apart Otel Yorumları

Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış!

Özellikler

Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış!

Genel Kurallar
  • Tesis Apart Otel olarak tanımlanmaktadır.
  • Giriş saati Belirtilmedi - Çıkış saati Belirtilmedi olarak belirlenmiştir.
  • Sezon aralığı Belirtilmedi

Hega Apart Otel Sık Sorulan Sorular

Tesis Apart Otel statüsündedir.