Hülya Motel

Halit Paşa Mahallesi Sahil Yolu / Balıkesir, Erdek, Erdek Merkez
Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış.

Alternatif Teklifler

Hülya Motel ile benzer özelliklere sahip diğer tesislerden fiyat teklifi alıp, neler sunduklarına göz atmak için konaklamak istediğiniz tarihleri seçin ve fiyatları gör butonuna tıklayın.
Yükleniyor..

Hülya Motel Özellikler

Genel Bakış

Büyük otellerin kalabalık insanlarından sıkılan, daha samimi sıcak nezih ve huzurlu bir ortam arayan misafirlerimiz Balıkesir' in unutulmaz turizm mekânına sahip olan Erdek' te bir tatile ne dersiniz?

Denize sıfır konumuyla 2,3,4,5 kişilik odalardan oluşan Hülya Motel bir yeniliğe damga vurmuş engelli dostlarımızıda düşünmüştür.Onların kullanabileceği özelliklere sahip konforlu odalar bulunmaktadır. Odaların önünde oturup dostlarınızla sohbet etmek veya kitap okumanız için tasarlanmış masalar vardır. Gece eğlenmeyi seviyorsanız eğer canlı olarak müzik eğlencesi rutin bir şekilde her gece verilmektedir. Ev yapımı kahvaltısıyla damak tadınıza layık lezzetler sunmaktadırlar. İş seyahatlerinizde de size kolaylık sağlayacak bir konuma sahiptir. İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerimizin güzergâhı üstündedir. Bütçem kısıtlı bu yıl tatile gidemem diyen misafirleride düşünmüş ve ona göre uygun fiyatlarla bu yıl sezonu açmış bulunmaktadır. Sonuçta herkesin dinlenmeye hakkı vardır.

Hülya Motel’in odalarında eksik olmayıp kendi evinizdeki rahatlığı bulacak yataklarıyla da oldukça şıktır. Çiçekler içinde yürüyüş yapmayı seviyorsanız sizleri buraya bekliyoruz.

Hülya Motel Yorumları

Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış!

Özellikler
Deniz & Plaj
Özel Plaj
Genel Kurallar
  • Tesis Motel olarak tanımlanmaktadır.
  • Giriş saati 13:00 sonrası - Çıkış saati 11:00 öncesi olarak belirlenmiştir.
  • Sezon aralığı Belirtilmedi

Hülya Motel Sık Sorulan Sorular

Tesis Motel statüsündedir. Öne çıkan özellikleri "Özel Plaj" şeklindedir.

Giriş en erken 13:00, çıkış en geç 11:00 saatindedir.