Konuk Otel

Sahil Mahallesi / Balıkesir, Erdek, Erdek Merkez

Alternatif Teklifler

Konuk Otel ile benzer özelliklere sahip diğer tesislerden fiyat teklifi alıp, neler sunduklarına göz atmak için konaklamak istediğiniz tarihleri seçin ve fiyatları gör butonuna tıklayın.
Yükleniyor..

Konuk Otel Özellikler

Genel Bakış

Konuk Otel, Balıkesir Erdek’ in Çuğra mevkiinde kurulmuş bir oteldir. Uzun sahil şeridi kendine has doğal güzellikleri ile yeşille çalan renk tonları ile muhteşem ve eşsiz güzelliklere sahip bir otel. Konuk Otel, İstanbul ve Bandırma ya İDO deniz otobüsü seferleri ile kısa mesafede ulaşım sağlanan bir mevkidedir. Konuk Otel denize sıfır mesafede bulunmaktadır.

Konuk Otel, bünyesinde 63 oda ve 63 pansiyon ile toplamda 126 odaya sahiptir. Otelimizin deniz manzaralı odaların da klima, televizyon, sıcak su, mini bar, saç kurutma makinesi sabit olarak bulunmaktadır. Otelimiz yeni açılan havuzu ile hizmet kalitesini arttırmıştır. Otopark hizmeti de otel müşterilerinin rahat güvenilir ve konforlu bir tatil geçirmelerine olanak sağlamaktadır.

Dış görünüş olarak da dikkati çeken bir yapısı bulunmaktadır. Otelimizin bahçesi hoş kokulu ve lezzetli meyve ağaçları ile doludur. Günün her vakti dinlenebileceğiniz güzel bir ortam. Otelimizin bahçesi havuz ve denizden arta kalan vakitlerinizde mümkün olduğunca hoş vakit geçireceğiniz huzur dolu bir ortam sunmaktadır.

Konuk Otel Yorumları

Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış!

Özellikler

Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış!

Genel Kurallar
  • Tesis Otel olarak tanımlanmaktadır.
  • Giriş saati 13:00 sonrası - Çıkış saati 11:00 öncesi olarak belirlenmiştir.
  • Sezon aralığı Belirtilmedi

Konuk Otel Sık Sorulan Sorular

Tesis Otel statüsündedir.

Giriş en erken 13:00, çıkış en geç 11:00 saatindedir.