Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Marmara Adası Özel Plajlı Oteller ve Pansiyonlar

Yükleniyor..
Marmara Adası'da kriterlerinize uyan 14 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Marmara Adası Özel Plajlı Oteller

Türkiye'nin en büyük ikinci adası Marmara Adası'dır. Marmara Adası birçok küçük tepeli alanlarla doludur. Çevre illerden Marmara Adası'na her gün seferler düzenlenmektedir. Bu seferlerin sayısının çok olması ve çeşitli illerden buraya sefer olması Marmara Adası'nın gelişimi için oldukça önem arz etmektedir. Çünkü adalar konumlarından dolayı gelişmekte biraz zorlanırlar.

Fakat Marmara Adası'na her gün farklı illerden birçok sayıda seferler düzenlendiğinden Marmara Adası, diğer adalara göre oldukça gelişmiştir. Bu gelişmeyi göstermesinin yanında kendi benliğini ise yitirmemiştir. Yerli halk hala burada olduğundan Marmara Adası'nda büyümenin verdiği modernliğin yanında hala bir ada havası bulunmaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin Marmara Adası'nı seçmesinin bir nedeni de burada günümüz modernliğinin ve ada havasının sentezlenmiş durumda olmasıdır.

Misafirler istedikleri zaman herhangi bir ihtiyaçlarını çabuk bir şekilde halledebilirken aynı zamanda kendilerini ıssız bir adada da hissedeceklerdir. Bu ikisinin birleşmesini sağlayan en büyük unsur da tabi ki Marmara Adası Özel Plajlı Oteller ve tesislerdir. Marmara Adası'ndaki bu oteller misafirlerine bütün konforları sunarken aynı zamanda adanın kendine has olan dokusunu da incitmemeye çalışıyor. İşte konforun, modernliğin ve doğanın iç içe geçtiği Marmara Adası Özel Plajlı Oteller ve tesislerin çok fazla tercih edilmesinin nedeni de bu. 

Marmara Adası Denize Yakın Oteller

Marmara Adası'na ayak bastığınız anda sizi tertemiz bir hava karşılayacak. Bu adada oksijen seviyesi oldukça yüksek olduğundan ilk anda alışmanız biraz zaman alabilir. Bir yanınızda masmavi uçsuz bucaksız bir deniz manzarası varken diğer yanınızda ise yeşillik alanlar sizi karşılayacak. Marmara Adası'ndaki tatilinizin size daha özel hissettirmesini istiyorsanız tercihinizi Marmara Adası Özel Plajlı Oteller ve tesislerden yana kullanabilirsiniz.

Özel plaj tercihinin tatile katacağı birçok artı yönü vardır. Öncelikle adalar zaten çok büyük yerler olmadığı için otelinizden çıkmak istemeyebilirsiniz. İşte bu durumda özel plaj sizin için oldukça büyük bir artıdır. Plajın kalabalık olmaması ve otele ait olması sizi daha güvende hissettirecektir. İstediğiniz anda otelinizden içecek veya yiyecek siparişi verebilirsiniz.

Ayrıca özel plajlar çocuklu aileler için de oldukça büyük bir artıdır. Çocukların kalabalığın içinde kaybolmasını önler ve otelin plajlarda yapılan etkinlikleriyle çocukların sosyalleşmesini sağlar. Bu durumlardan dolayı aile endişe duymadan çocuğunu plaja gönderebilir. Marmara Adası Özel Plajlı Oteller tercih edilmesinin bir nedeni de budur. 

Marmara Adası’nın Artıları

Tatil, günümüzde artık bir eğlenme biçiminden çok ihtiyaç haline gelmiştir. Çünkü günlük hayattaki yoğun iş temposu ve şehrin o karmaşasından kurtulmanın tek yolu belki de tatile çıkmaktır. İnsanlar tatil tercihlerini artık kalabalık yerlerden ziyade sakin yerlerde yapmayı tercih ediyor. Bunun nedeni ise zaten insanların günlük hayatta yeterince karmaşanın içinde olmaları.

Tabi ki çoğu insan tatil kelimesini konfor kelimesiyle eş anlamlı tutuyor. Yani tatile dinlenmek için gelen insanlar tabi ki de konforlu bir tatil isteyecektir. Konforlu ve sakin bir yer bulmak günümüzde oldukça zordur. Ancak Marmara Adası Özel Plajlı Oteller tam olarak bu ikisinin sentezi olarak karşınıza çıkıyor.

Bir tatilde olması gereken bütün her şeyi misafirlerine sunan Marmara Adası Özel Plajlı Oteller gün geçtikçe daha fazla yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Siz de alternatif bir tatil arayışındaysanız görece daha sakin bir tatil beldesi için Marmara Adası Özel Plajlı Otel seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.