Puan
Tip
Değerlendirme
Olanak

Ocaklar Balayı Otelleri

Evlilik, hayatınızdaki en önemli kararlardan biridir. Doğru kişiyi bulduğunuz takdirde onunla hayatınızı birleştirmek istersiniz. Söz, nişan, düğün derken en sona balayı kalır. Balayınızı yapmak için nereye gideceğiniz hakkında kararsız kalabilirsiniz. Şöyle sessiz, sakin, bir o kadar da güzel ve doğa ile iç içe bir yere gitmek hemen hemen herkesin isteğidir. Eğer ki siz de balayı için sessiz, sakin ve doğal bir yer arıyorsanız Ocaklar' ı tercih edebilirsiniz. Balayı için uygun otellere sahip olan Ocaklar, sizin için iyi bir tercih olacaktır. Balayı yerinizi dilerseniz eşinize sürpriz yaparsınız, dilerseniz ise birlikte karar verirsiniz.

Ocaklar Nerede Bulunur?

Ocaklar, Balıkesir' e bağlı Erdek' in 5 kilometre kuzeyinde ve Kapıdağ Yarımadası' nın batı tarafında yer alan bir tatil beldesidir. Ödüllü bir plajı vardır ve nüfusu 2 bin civarıdır. Yaz boyunca hareketli olsa da, rahatsız edici kalabalık ve gürültüye sahip değildir. Güzel manzarası vardır. Tatil ve balayı için en uygun yerlerden biridir. Balıkesir- Erdek' in elit tatil beldelerinden biridir. Sahil şeridi boyunca çeşitli eğlence mekânları vardır. Gayet güzel balayı otelleri pansiyonlar, apart ve butik oteller vardır. Ocaklar güzel manzarasından ve doğal plajından dolayı çok tercih edilen bir tatil beldesidir.

Tatilde Ocaklar' a Gitmek

Tatil için nereye gideceğinize karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bunun için çeşitli yerler hakkında araştırma yapabilirsiniz. Sadece tatil değil balayı için de yer arayışında olabilirsiniz. Bunun için Ocaklar tam size göre bir yerdir. Uygun Ocaklar balayı otelleri diye araştırma yaparak, fiyat bilgisi alabilirsiniz. Tatil ya da balayı için Ocaklar' a gitmek iyi bir seçim olacaktır. Ocaklar' ın güzel plajında eşiniz ile keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Muhteşem kumsalına uzanarak yazın tadını çıkarın.

Ocaklar Ulaşım İmkânları

Ocaklar' a minibüs ya da özel aracınız ile gidebilirsiniz. Erdek ilçesinin en güzel yerlerinden biri Ocaklar ilçesidir. Bu yüzden çok sayıda tatilci burayı tercih eder. Küçük bir yer olsa da yazın dolup taşmaktadır. Özellikle balayı için de tercih edilen yer olan Ocaklar' a gitmeden önce, ucuz Ocaklar balayı otelleri arasından birini seçerek yer ayırtmalısınız. Bu hem gittiğinizde kolaylık olacaktır hem de bütçenize katkıda bulunacaktır. 

Ocaklar Neden Tercih Edilmelidir?

Ocaklar’ da sıcaklık fazla yüksek değildir. Bu da Ocaklar' ı bunaltıcı olmaktan kurtarıyor. Ocaklar şu nedenlerden dolayı tercih edilmelidir 
•    Sıcaklık fazla yüksek değildir.
•    Etrafında rahatsız edici sanayi tesisleri yoktur.
•    Ödüllü temiz plajı vardır.
•    Güzel bir manzaraya sahiptir.
•    Denizi sakin ve berraktır.
Bu sebepler, Ocaklar' ı hem tatil için de hem de balayı için ideal kılıyor. Çoğu tatil koyuna göre daha temiz olan Ocaklar, birçok insanın ilgi odağıdır. Mavinin en güzel ve berrak tonunu barındıran bir denize ve açık renkli kumları olan plaja sahiptir. Bu yüzden de seçilebilecek en güzel tatil koyları arasında yer alır.

Ocaklar' da Balayı Yapmak ve Balayı Otelleri

Balayı, eşiniz ile yaşadığınız eşsiz ve güzel anlardan biridir. Bundan dolayı her şey çok güzel olmalıdır. Balayı için tercih edeceğiniz tatil yeri de otel de eşinize kendini özel hissettirecek nitelikte olmalıdır. Balayı düğünden sonra eşlerin birbirine olan sevgisini güçlendirir. Bu yüzden balayınız için Ocaklar' ı tercih edebilirsiniz. Ocaklar balayı otelleri fiyatları hakkında bilgi alarak, bütçenize uygun otele rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sonrasında ise eşiniz ile keyifli ve unutulmaz bir balayı geçirebilirsiniz.