Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Ayvalık Sarımsaklı Çocuk Dostu Oteller

Yükleniyor..
Ayvalık Sarımsaklı'da kriterlerinize uyan 24 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Ayvalık Sarımsaklı Çocuk Dostu Oteller Hakkında

İnsanların çoğunluğunda kendilerinden önce çocukları için tatil planları yaparlar. Kendileri de çocuklarının yanında ne kadar tatil yapabilirler ise o kadar tatil amacına ulaşmış demektir. Çocukların mutluluğu her şeyden daha önemlidir bizim kültürümüzde. Hatta kendimizinkinden de önemlidir. Tatil yerleri bakarken çocukların doğadan kopmadan, ama şehirden de çok uzak olmayan tesisler tercih edilmektedir.
Ayvalık Sarımsaklı çocuklar için oteller ile hem doğası hem de yetişkin ve çocuklara sunduğu imkanlarla, tesislerle tatil dünyasında adından sıkça söz ettirmektedir. Tesislerin verilen kaliteli hizmet, kültürel tatil ihtiyacını karşılamak için hizmete sunulan rehberlik hizmetleri sadece eğlenmek ve dinlenmek için değil aynı zaman da tarihi ve kültürel birikimlerimize de katkı sunmaktadır. Okul tatile girmeden önce ilk önce çocuklar ile planlarız tatilimizi. Ya bir karne hediyesi veya bir ödül olarak da manası vardır tatilin. Seçilecek yer ilk önce çocukların beklentilerine cevap vermelidir. Onlarsız tatil olmaz diyor isek ilk önce onların memnuniyeti önemlidir. 

Sarımsaklı’da Çocuklara Özel Tatil

Ayvalık Sarımsaklı çocuk dostu oteller çocukları merkeze alan, onların ihtiyaçları düşünülerek organize olmuş oteller, kamplar ve tesisler vardır. Ve bunlar Avrupa standartlarının üzerinde bir hizmet vermektedirler. Çocuklar sadece otel odalarına ve denize mahkûm ettiğimizde kısa sürede sıkılıp memnuniyetsizliği başlar. Tatil planlarımızı tasarlanandan öncesinde bitmesine neden olur. Tesisler de akşamları düzenlenen çocuk animasyonları ile gündüz havuz oyunları ve şarkılarla çocukların unutamayacağı bir tatil geçirmesini sağlayabiliriz. Ama bunun için yer ve tesis seçiminiz çok önemlidir. Nasıl bir tatil düşünüyorsanız, ona göre imkanlar sunan isabetli tercihler yapmak zorundasınız.
Tatillerimiz neden hep yetişkinlere göre tasarlanıyor? Oysa çoğu yetişkin çocuklarıyla birlikte geliyor tatile. Çocukları memnun olmayan aileleri nasıl memnun edebileceksiniz tesisinizde. Ayvalık Sarımsaklı çocuk dostu oteller önceliği çocuklara vererek müşteri memnuniyetinde başarılı oluyorlar. Bu da diğer tatil yörelerine örnek teşkil etmesi açısından çok önemlidir. Tesislerde çocuk parkları, küçük yerel hayvanat bahçeleri, masal dünyası odaları, havuz animatörlerinin hazırladığı programlar, oyuncak odaları gibi küçük dokunuşlarla büyük memnuniyetler sağlayan tesisler günden güne artmaktadır. 

Ayvalık Sarımsaklı Otellerinin Ayrıcalığı

Önceden tatil anlayışımız hısım akraba ziyareti ile sınırlı iken günümüzde artık gelişen ekonomik şartlarla daha kurumsal tesisler de tatil yapma ihtiyacı doğmuştur. Konaklama yerlerimiz, tesislerimiz ve kamplarımız bu ayrıntıyı göz önüne alarak yeniden kendilerini yapılandırmalıdırlar. Ve geleceğimiz olan çocukları merkeze alan tesislere de önem vermelidir. Ayvalık Sarımsaklı tesisleri ve otelleri zenginliklerini muhafazakâr insanların inancına saygı çerçevesinde vermesi onları ayrıcalıklı kılmıştır. Ailenin bütünlüğüne önem veren ortak kaliteli zaman geçirmeleri için her türlü detayı düşünen otellerin ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Kültürümüzde genellikle tatile ailece çıkılır. Geleneksel aile yapısına sahip toplumların çoğunda da durum aynıdır. Avrupa insanlarında geleneksel aile yapısı kalmadığı için tatil her zaman arkadaşlar ile veya partnerler ile yapılır anlayışı vardır. Çocuklarıyla tatile gelenlerin sayısı, arkadaş veya partnerleriyle gelenlerin sayısından azdır. Biz de tam tersidir. Tatile çocuklarımızı eğlendirmek için çıkılır. Biz eğlenmesek de olur ama tercihimiz çocukların mutlu olmasıdır. Bu yüzden gidilen yer çocuklara göre seçilir ve planlar ona göre yapılır. Kültürümüz de bu olduğu halde günümüzde hala tesislerde çocuk merkezli yapılanmalar çok az görülmektedir. Sağlıklı yurt içi turizm planlamamızda bunların dikkate alınması iç turizmin canlanması için büyük fırsatlar sağlayacaktır. Ayvalık Sarımsaklı da çocuk dostu oteller çocukları önceleyen bir hizmet anlayışı sunduğu için örnek olabilmeyi başarmıştır.