Balnet
Değerlendirme
Tip

Torba Otelleri Listesi - 2021 Tüm Otel Fiyatları

Yükleniyor..

Bodrum Torba Otel ve Pansiyonlar .. 

Bodrum'un en güzel ve korunaklı koylarından biri olan Torba'da genelde büyük oteller mevcut. 
Genelde Herşey dahil konseptindeki yıldızlı ya da 5 yıldızlı otellerden oluşuyor. 

Bodrum Torba Pansiyonlar 

Bodrum geneli irili ufaklı pansiyonlar ile dolu olmasına rağmen bu lüx tatil beldesinde küçük ve ekonomik pansiyonlar pek yok. Genelde Havuzlu ve Lüx konseptli Apart ve ya da Suitler mevcut. 

Bodrum Torba'ya Nasıl Gidilir?

Bodrum'un kuzeyindeki tatil beldelerinden olan Torba'ya, Bodrum ilçe merkezinden hareket eden şehir içi ulaşım seçenekleriyle maksimum 15 dakikada ulaşmak mümkün. Bodrum'un merkezine yaklaşık 10 km uzaklıkta yer alan belde, D330 Milas - Bodrum Yolu'na en yakın beldelerden biri olduğu için ulaşılması Bodrum'un diğer noktalarına oranla daha kolay ve kısa sürüyor: 

Bodrum Torba'da Nereler Gezilir? 

Torba'nın toplamda 7 adet olan mavi bayrak ödüllü plajları kuşkusuz beldede ilk görülmesi gereken noktalar. 

Torba'nın, Güvercinlik ve Göltürkbükü beldeleri arasında yer alan konumu sayesinde çevredeki tatil beldelerini ve plajları da ziyaret edebilirsiniz. 

Bodrum Kalesi, Antik Tiyatro, Halikarnas Mozolesi ve Myndos Kapısı gibi Bodrum'da yer alan tarihi noktaları gezebilirsiniz. 

Bodrum Torba'da Neler Yapılır? 

Başta balık çeşitleri, deniz mahsulleri ve yabani otlardan yapılan yemekler, mezeler olmak üzere Torba'da tüm Ege lezzetlerini en doğal halleriyle tadabilirsiniz. 

Bodrum Yarımadası'nın farklı noktalarına yayılmış olan yelkencilik, dalış ve windsurf merkezleri sayesinde pek çok su sporunu gerçekleştirilebilirsiniz. 

 

Bodrum Torba'da Nerede Denize Girilir? 

Bodrum Torba'da Ne Yenir Ne İçilir? 

Bodrum Torba'ya Ne Zaman Gidilir?