Elbis Hotel Yorumları

Altınoluk, Edremit, Balıkesir

7.9
İyi
  • Genel 7.2
  • Havuz 8.4
  • Hizmet 8
  • Konum 8.8
  • Odalar 7.6
  • Temizlik 7.6
  • Yemekler 8
3.6 puan
ömer s. Profile Picture
ömer s.
"Kötü Deneyim"
21.07.2021 tarihinde gönderildi

Çok kötü bir tecrübeydi. Odamızın klimaları çok kötüydü. Saç kurutma makinesinden elektrik çarptı. Odada internet yoktu.

9.4 puan
ALİ C. Profile Picture
ALİ C.
"Herşey Mükemmel"
08.07.2013 tarihinde gönderildi

Temizliğinden, yemeklerine, denizinden çevre düzenlemesine kadar herşeyin mükemmel olduğu bir otel.Özellikle personeli bir harika idi. Pırıl pırıl gençler, çalışkan ve ilgili.Özlelikle havuz bardan Duygu ve Sinana sevgiler.Yolunuz açık olsun.Hepiniz harikasınız. Bir otel ancak bu kadar güzel işletilebilir.Tebrik ediyorum.

9.9 puan
HALUK  Ö. Profile Picture
HALUK Ö.
"Haluk Gülay- Elbis Gibisi Yok"
03.07.2012 tarihinde gönderildi

OTELİN KONUMU MUHTEŞEM HAVASI ÇOK GÜZEL ODALARI GAYET GÜZEL TEMİZLİK ÇOK İYİ YEMEKLER MUHTEŞEM ANNE USULÜ AKŞAMLARI PROGRAM BİZLERİ HEM EĞLENDİRDİ HEM ESKİLERE GÖTÜRDÜ ARKADAŞLARLA SÜPER TATİL GEÇİRDİK HANIMLARA AYRI HAVUZ ÇOK İYİ DÜŞÜNÜLMÜŞ EŞİMLE İSKELEDEN DENİZ KEYFİ YAPIYORDUK AYRICA HANIMLAR HAVUZUNDA GÜNEŞLENME FIRSATIMIZ OLUYORDU OTEL SAHİBİNİN MİSAFİRLERLE İLGİSİ BİZLERİ ÇOK MEMNUN ETTİ KENDİSİNE VE AİLESİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ TEKRAR BULUŞMAK ÜZERE 22-HAZİRAN / 2 TEMMUZ 2012

9.9 puan
İSMET Ş. Profile Picture
İSMET Ş.
"İsmet Şenel Elbis Harikası"
01.07.2012 tarihinde gönderildi

25/06/2012 TARİHİNDE ALTINOLUK ELBİS OTELE BİR DOST TAVSİYESİYLE GİTTİK HERSENE ALTINOLUKTA İSMİNİ VERMEK İSTEMEDİĞİM BİR OTELDE KALIYORDUK BURASI ÇOK GÜZEL DİYORDUK AMA YANILMIŞIZ ELBİS OTEL NİRE İSMİNİ VERMEDİĞİM OTEL NİRE ELBİS OTELE GELDİĞİMDE CENNETEMİ GELDİK DİYE DÜŞÜNDÜK GERCEKTEN HERŞEY MÜKEMMELDİ EN AZINDAN BAYANLAR İÇİN AYRI HAVUZDA VAR DİYİNCE DAHADA ÇOK MUTLU OLDUK YEMEKLERİYLE DENİZİYLE HAVASIYLA HERŞEYİĞLE MÜKEMMELDİ TÜM DOSTLARA TAFSİYE EDERİM ODALAR,CEVRE TEMİZLİĞİ ÇOK GÜZELDİ AKŞAM YEMEKTEN SONRA GÜZEL BİR KONSER VARKİ DİLLERE DESTAN ŞİMDİDEN SENEYE YERİMİZİ AYIRTTIRACAĞIZ TÜM DOSTLARA TAFSİYE EDERİM HİZMET NASILMIŞ GÖRMENİZİ İSTERİM SLM

6.4 puan
BETÜL P. Profile Picture
BETÜL P.
"Betül Pişkintaş"
29.06.2012 tarihinde gönderildi

23.06.2012 - 28.06.2012 elbis hotel de tatildeydik. denizi havuzu özellikle bayanlar havuzu çok güzeldi. oda temizligi çok da iyi değildi. ama çevre temizlikleri güzeldi personelleri mükemmeldi hepsi ayrı ayrı ilgilendiler,güleryüzlülerdi. yemekleri idare ederdi.asansörleri bir gün çalışıyorsa diğer gün bozuktu artı spotları patlaktı yanmıyordu söylememize rağmen değiştirmediler sabah-akşam açık büfe öğlen set menüydü. ama herşeye rağmen çok eğlendik. eşim oğlum ve ben bir yanda deniz bir yanda havuz 5 çayı yanında kek kuru pastalar çok keyif aldık. birde şu eksikliği gördüm çocukları eğlendirecek bir animatör yoktu büyük bir eksiklik..