Balnet

Naturland Bungalow Otel Yorumları

Kavlaklar Köyü Altı Kristal Kola Dolum Tesisleri Yanı

Kazdağları, Balıkesir

9.7
Mükemmel
  • Genel 9.8
  • Hizmet 9.8
  • Konum 9.8
  • Odalar 9.3
  • Temizlik 9.3
  • Yemekler 10
9.9 puan
Hülya T.
"Huzurun Adı"
21.01.2021 tarihinde gönderildi

2021 ocak ayında tesadüfen bulduğumuz bu tesise eşimle birlikte 2 günlüğüne gittik. Valizimize bir çok anı doldurup geri döndük. Işletme sahipleri adeta ailenden biri gibiydi. Güler yüzleri samimi davranışları çok hoştu. Tesis inanılmaz güzel ve temiz , Kafa dinlemek için harika bir yer..

9.9 puan
Özlm B.
"Tatil Dediğiniz Böyle Bir Yerde Olur.."
29.11.2020 tarihinde gönderildi

Tek kelimeyle huzuru bulacağınız bir yer. Kazdağları. Sağlık sebeplerinden dolayı geldiğimiz ve bundan sonra başka bir yer dusunmeyecegimiz tatil yeri.. Saliha ablanın güler yüzü hoş sohbeti insana ayrica huzur veriyor🥰;🥰;

9.3 puan
Abdullah k.
"Huzurlu Mutlu Tatil Cenneti"
09.08.2020 tarihinde gönderildi

2020 Temmuz ayında ailemle gittiğim Kaz Dağları'nın eteğinde, dere kenarında olan bu nezih tesis gerçekten kafa dinlemek için harika bir yer. Çalışanları samimi ve çok candan. Ailemle gittiğim bu tesiste adeta geniş aile olduk. Başta sahibi Erol bey olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ediyor huzurlu bir tatil yapıp kafa dinlemek istiyorum diyenlere tavsiye ediyorum.

8.6 puan
Abdullah k.
"Naturland Bungalow Otel"
26.07.2020 tarihinde gönderildi

Bu yıl (Cavid-19) nedeniyle tatilimizi sakin bir yerde doğayla iç içe bir yerde yapalım dedik ve internetten bulduğumuz bu işletmeye gittik. Yer Kaz Dağları'nın eteğinde dere kenarında yeşillikler içinde sakin kafa dinlemek için harika bir yer. İşletmeyi aile olarak işletiyorlar bizde ailece gittik adeta geniş aile olduk. Çok mutlu ve dinlenmiş olarak çok güzel hatıralarla ayrıldım. Erol beye prensese ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. En kısa zamanda görüşmek ümidiyle.

9 puan
Tolgay K.
"Oksijen Cennetinde Hayal Gibi Bir Tatil"
12.02.2020 tarihinde gönderildi

otelde 4 adet ahşap Bungalov evin tamamını tuttuk. İzmir ve İstanbul`dan 4 çift olarak gittik ve gittiğimiz tarihlerde bizden başka tesis kullanan mevcut değildi. Çalışanlar gerçekten çok samimi davrandılar ve her isteğimizde bizlere yardımcı oldular. Doğa içinde akarsu kenarında gerçekten tam kafa dinlemelik bir yer. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

9.9 puan
İlker d.
"Mükemmel Tatil"
08.12.2019 tarihinde gönderildi

Kafa dinleyebileceğiniz mükemmel biryer işletme sahibi aile çok samimi saliha abla nın güzel kahvaltısı için bile gidilir

9.9 puan
İrem D.
"Doğanın İçinde Tatil"
05.11.2019 tarihinde gönderildi

Tek kelimeyle muhteşem. İlgileri o kadar güzel ki doğanın tam içinde tatil yapmak harikaydı. Güler yüzlü insanların ilgileri ile tam bir aile ortamı yolum Balıkesir`e tekrar düşerse konaklıyacağım tek yer kesinlikle gitmelisiniz. Günübirlik mangal piknik içinde muhteşem bir yer

9.9 puan
Ferdi P.
"Naturland Bungalow Otel"
07.07.2019 tarihinde gönderildi

Çift olarak gittik. Merkeze uzak değil fakat otelin bulunduğu konum sakin. Doğayla iç içe. Çalışanlar samimi ve içten. Giderseniz pişma olmayacağınız bir tatil geçirirsiniz.

9.9 puan
Aleyna i.
"Naturland Bungalow Otel"
07.04.2018 tarihinde gönderildi

Harikulade bir yer. Kuş sesleri dere sesi muhtesem. İzmir'den geldik ve kazdağları eteklerinde, dere kenarında 3 gun mükemmeldi teşekkürler.