Balnet

Ayvalık Papazın Konağı Otel Yorumları

Sakarya Mah. Cumhuriyet Cad. 11. Sok. No:5

Ayvalık Merkez, Ayvalık, Balıkesir

8.8
Çok İyi
  • Genel 8.7
  • Hizmet 8.7
  • Konum 8.7
  • Odalar 8.7
  • Temizlik 8.8
  • Yemekler 9
9.9 puan
cesimi b.
"Papazın Konağı Butik Otel"
08.09.2015 tarihinde gönderildi

Temizlik ve güler yüzlü personeli ile son derece nezih bir otel. Otel sahibi Sema hanım çok içten ayrıca temizlik , düzen ilkelerinden taviz vermeyen dost bir insan. Teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.

8.3 puan
Salih G.
"Tarihi Dokusu İle Muhteşem Bir Tatil Oldu."
22.08.2014 tarihinde gönderildi

Tarihi dokusu hala yerinde olan bu eski Rum evinde geçen yılki gibi bu yılda 2 gün konakladık. Sema Hanımın misafirperverliğine eklenen yeni mekan tasarımları tesisi bir başka güzel yapmış. Kendisine teşekkür ederim. Ayvalık'ta olmak çok güzeldi. (Salih Güzel)

3.6 puan
Recep S.
"Aman Dikkat"
05.08.2014 tarihinde gönderildi

tesiste iki gün kaldık tesisin yeri konumu güzel temiz ancak tesisin işletmecisi sema hanım siz otelden sonra otelden havlu sampuan saç kurutma makinesi gibi malzemelerin yerinde olmadığını sizin almış olabileceğinizi söyleyerek para talep edebilir dikkat !

9.9 puan
Necla D.
"Sessiz, Sakin Ve Huzurlu"
09.07.2014 tarihinde gönderildi

Sakin bir tatil için mutlaka önerdiğim bir yer. Aklımda hiç soru işareti olmadan kendim internetde dolaşırken keşfettim. Artık arkadaşlarıma ve dostlarıma da Papazın konağını tavsiye ediyorum. Ayvalık sen ne güzel bir yersin.

9.9 puan
Furkan A.
"Unutamadığımız Tatil"
11.07.2014 tarihinde gönderildi

Tesis ve ortam gerçekten çok güzel geçen yazı hala unutamadım. Bu yaz biraz geç kalmış olsak bile bayramdan sonra mutlaka ordayız..

9.9 puan
Sengül Ö.
"Papazın Konağı"
10.07.2013 tarihinde gönderildi

Otelin sahibi Sema Hanım o kadar temiz, güzel, sıcak bir ortam yaratmış ki mekânı görünce hemen içiniz ısınıveriyor. Sema Hanım`ın konukseverliği, verdiği güven,tarihi bir mekânı restore ederken gösterdiği titizliği, kahvaltıda kendisinin hazırladığı onlarca reçel çeşidi bu otelde kalmak için aklıma gelen nedenler. Kahvaltı sonrası Türk kahvesi keyfi ve sohbet de çok güzeldi. Güvenle kalabileceğiniz çok güzel bir butik otel. Teşekkür ederim.

9.3 puan
bekir k.
"Harika Tatil"
20.07.2012 tarihinde gönderildi

Çeşmede Okans placede kaldıktan sonra. Buranın sıcaklığı samimiyeti Sema Ablanın Türk kahvesi ücreti aklınıza ne geliyorsa tekrar tekrar gelinip kalınması gereken bir yer.