Arslan Apart Hotel Marmara Adası Hotel Yorumları

Saraylar, Marmara Adası, Balıkesir

9.9
Mükemmel
  • Genel 10
  • Hizmet 10
  • Konum 9.6
  • Odalar 10
  • Temizlik 10
  • Yemekler 10
9.9 puan
CEYDA H. Profile Picture
CEYDA H.
"Arslan Apart Hotel"
08.07.2018 tarihinde gönderildi

daha önce hiç görnediğim tereddütle gittiğim adada plajın en güzel olduğu yeri bulmuşum. aparttaki olanaklar mükemmeldi.odalar tertemiz ve herşey yeniydi.ailece kendi evimizde gibi rahat ettik.arslan apart yetkilisi gökhan bey ve ailesine çok teşekkür ederiz.herkese mutlaka gidip görmelerini tavsiye ederim.

9.9 puan
cemalettin s. Profile Picture
cemalettin s.
"Konaklamanın Yeri"
16.06.2018 tarihinde gönderildi

kısa süreli tatilde mükemmel keyif aldım.herşeyin güzel ve temiz olması ayrıca keyif verici plaj ve deniz mükemmel.çocuklar için plaj yakınında herşey bulunması huzur verici. birdahaki daha uzun tatil yapacağım. ailecek hizmet veriyor olması ekstra puan veriyor. hepsi çok sevimli .arslan apart ailesine çok teşekkür ederim.

9.9 puan
arzu berk c. Profile Picture
arzu berk c.
"Rahatlık Mükemmel"
16.06.2018 tarihinde gönderildi

bayram tatili için geldiğim arslan apartta temizliğe hayran kaldım. sanki odadaki tüm eşyaları ilk biz kullanıyorduk.çocuk yatağı düşünülmesi ayrıca beni mutlu etti.apart çevresi tertemizdi. apart sahipleri hertürlü konuda yardımcı oluyor ve yüzlerinden gülümseme hiç eksik olmuyor. arkadaşlarıma eşime dostuma tavsiye ettim.plajın yakın olması ve plaj çevresinde aradığımız herseyi bulmamız mükemmeldi. herkese arslan apart oteli tavsiye ederim.

9.9 puan
esra ş. Profile Picture
esra ş.
"Arslan Apart Hotel"
01.06.2018 tarihinde gönderildi

5 günlük tatil için geldiğimiz arslan apartta , çok huzurlu ve sakin bir ortamda tatilimizi geçirdik. plaja ve merkeze yakın olması,ayrıca odaların temiz ve müşterilerin rahatlığı için herşeyin düşünülmüş olması bizi ayrıca mutlu etti.arslan apart ailesine teşekkür ederiz.herkese tavsiye ederiz

9.6 puan
Reyhan D. Profile Picture
Reyhan D.
"Cocuklu Aileler İçin İdeal"
29.06.2017 tarihinde gönderildi

4 günlük bayram tatilinde Ailece Arslan Apart hotelin 2+1 dairesinde konakladık... Herşey eksiksiz ve güzeldi.Temizlik ve hijyen bakımından çok çok iyiydi. Hiçbir sıkıntı yaşamadık. Çocuklarım ve ailemle rahat bir tatil geçirdik...Kendimizi evimizde gibi hissetmemizi sağlayan Gökhan bey ve ailesine çok teşekkür ediyorum.Güleryüzlü misafirperver hizmetleri için...Seneye tekrar geleceğiz ve daha uzun kalacağız. Merak edenler için Saraylar beldesinin Denizi plajı çocuklu aileler için çok ideal.Denizi temiz ve kumlu plajın hemen üst tarafında çay bahçeleri ve çocuk parkı var. Sessiz sakin kalabalık olmayan şirin bir belde Saraylar... Gidecek olanlara Saraylar beldesini ve Arslan Apart Hotelde konaklamalarını tavsiye ediyorum...