Marmara Adası Pansiyon

Yükleniyor..

Marmara Adası'da kriterlerinize uyan 10 tesis bulundu.

Kızılçam ormanlarıyla kaplı, dokunulmamış bir doğaya, mütevazı köylerin ve kumsalların eşlik ettiği Marmara Adası, sessiz, sakin, huzur dolu ve ekonomik yaz tatilleri için eşsiz bir alan. İstanbul'a en yakın kaçış noktalarından biri olan adada, uygun fiyatlı Marmara Adası pansiyon seçenekleri çoğunlukta. 

 

Adanın merkeziyle birlikte Çınarlı, Gündoğdu ve Saraylar gibi çevre beldelerde de yaygın olarak rastlanan Marmara Adası pansiyonları, sadece oda hizmeti sunabildiği gibi oda kahvaltı anlayışıyla da hizmet veriyor. 

 

Marmara Adası'nda motel ve pansiyonlara ek olarak sıkça rastlanan diğer bir konaklama türü ise ev pansiyonculuğu. Özellikle Topağaç, Asmalı, Gündoğdu ve Çınarlı gibi Marmara Adası köylerinde ev pansiyonculuğu yaygın şekilde yapılıyor. 

 

Tek günlük konaklama hizmeti sunan Marmara Adası pansiyonları olsa da tesislerin geneli en az birkaç gün konaklama karşılığında hizmet veriyor. Adada kendi yemeğinizi hazırlamanıza imkan veren Marmara Adası apart pansiyon alternatifleriyle birlikte sadece oda hizmeti ve oda kahvaltı hizmeti veren Marmara Adası motelleri de yaygın. 

 

Dokunulmamış bir doğa ve berrak bir denizle iç içe, ailenizle ya da arkadaşlarınızla ekonomik bir tatil geçirmek isterseniz Marmara Adası pansiyonlarını tercih edebilirsiniz.