Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Marmara Adası Pansiyonları - Fiyat Teklifleri 2021

Yükleniyor..
Marmara Adası'da kriterlerinize uyan 42 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Marmara Adası Pansiyonları

Kızılçam ormanlarıyla kaplı, dokunulmamış bir doğaya, mütevazı köylerin ve kumsalların eşlik ettiği Marmara Adası, sessiz, sakin, huzur dolu ve ekonomik yaz tatilleri için eşsiz bir alan. İstanbul'a en yakın kaçış noktalarından biri olan adada, uygun fiyatlı Marmara Adası pansiyon seçenekleri çoğunlukta. 

Adanın merkeziyle birlikte Çınarlı, Gündoğdu ve Saraylar gibi çevre beldelerde de yaygın olarak rastlanan Marmara Adası pansiyonları, sadece oda hizmeti sunabildiği gibi oda kahvaltı anlayışıyla da hizmet veriyor. 

Marmara Adası'nda motel ve pansiyonlara ek olarak sıkça rastlanan diğer bir konaklama türü ise ev pansiyonculuğu. Özellikle Topağaç, Asmalı, Gündoğdu ve Çınarlı gibi Marmara Adası köylerinde ev pansiyonculuğu yaygın şekilde yapılıyor. 

Tek günlük konaklama hizmeti sunan Marmara Adası pansiyonları olsa da tesislerin geneli en az birkaç gün konaklama karşılığında hizmet veriyor. Adada kendi yemeğinizi hazırlamanıza imkan veren Marmara Adası apart pansiyon alternatifleriyle birlikte sadece oda hizmeti ve oda kahvaltı hizmeti veren Marmara Adası motelleri de yaygın. 

Dokunulmamış bir doğa ve berrak bir denizle iç içe, ailenizle ya da arkadaşlarınızla ekonomik bir tatil geçirmek isterseniz Marmara Adası pansiyonlarını tercih edebilirsiniz. 

Marmara Adası Pansiyon Fiyatları 2021

Marmara Adası'nda faaliyet gösteren pansiyonlardan fiyat teklifi almak için yapmanız gereken tek şey sayfanın başında yer alan araç kutusunu kullanarak konaklamak istediğiniz tarih aralığını seçmektir. Bu sayede ilgili tarih aralığı için Marmara Adası pansiyon fiyatları teklifi alabilecek ve en uygun fiyatlı pansiyonlar arasından dilediğiniz için rezervasyon yaptırabileceksiniz.

Marmara Adası Çınarlı Köyü Pansiyonları

Marmara Adası pansiyonları arasında yer alan Yıldız Tatil Köyü, Çınarlı'da faaliyet göstermektedir. Diğer Marmara Adası pansiyonlarıyla karşılaştırabilir, konaklamak istediğiniz tarih aralığını seçtikten sonra fiyat teklifi alabilirsiniz. Çınarlı Köyü Pansiyonları için tıklayın