Marmara Adası Çınarlı Köyü

Marmara Adası Çınarlı Köyü Konaklama İmkanları

Marmara Adası Çınarlı Köyü Bölgesine Yakın Konumlar

Marmara Adası Çınarlı Köyü bölgesine bağlı veya Marmara Adası Çınarlı Köyü bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Marmara Adası Çınarlı Köyü'ye Gidenler Yorumluyor

Marmara Adası Çınarlı Köyü'te yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

8.3
Balıkesir / Marmara Adası / Marmara Adası Çınarlı Köyü
"Sakin Seesiz Dogal"
Çok dogal deniz harika sessiz sakin
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Marmara Adası / Marmara Adası Çınarlı Köyü
"Pamuk Anne Pansiyon"
Marmara Adası`na hep arkadaşlardan duyup bir türlü gitme fırsatı bulamamıştım. Pamuk Anne Pansiyonu tercih etmemizin ilk sebebi ismi oldu ve bizi hiç yanıltmadı. Bir aile işletmesi olarak güleryüzleriyle samimiyetleriyle, her ihtiyacımızı karşılamaya yönelik yaklaşımlarıyla gerçekten sanki bir tanıdığınıza konaklamaya gitmiş hissi yaratıyorlar. Odalar çok temiz, mutfak imkanlarıysa çok yeterliydi. Bahçe aydınlatmasıyla minik süs havuzunun tatlılığıyla, arka bahçede bulunan salıncak ve ortak kullanım alanıyla çok keyifli ve huzur verici bir ortam hazırlamışlar. İster arkadaşlarınızla, ister ailenizle gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz. Biz çok sevdik umarım artık her sene uğrayacağız. :)
+ devamını gör
8.4
Balıkesir / Marmara Adası / Marmara Adası Çınarlı Köyü
"Dostlar Pansiyon"
05.06.2019-09.06.2019 Tarihlerinde iki aile 4 gece 5 gün konakladık,çalışanlarının güler yüzü ilgisi.Denizi ve yeşillikler içindeki saklı bahçesi ve harika ada havası bizi ziyadesiyle memnun etti.Bundan sonrada ziyaretlerimizde kesinlikle adresimiz . Dostlar pansiyon olacak..!!
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Marmara Adası / Marmara Adası Çınarlı Köyü
"Harika Mükemmel Ve Güzel Temiz Hizmetle Verilen Ev Hayvaninizi Kedi Köpek Sorunsuz Kabul Eden Tek Pansiyon Kalemi Pansiyon👍"
Harika bir pansiyon odalari tertemiz yemyesil bahcesiyle ve hariha eksiksiz bir hizmetle kendi evimizi aratmayan rahatligi saglamak icin elinden geleni gelen musterilere musteri gozuyle bakmayip misafirlerim diyerek bizleri cok mutlu ve rahat bir tatil yasattiginiz icin cok teşekkürler. İlk kez gittim ama bundan sonra gideceyim tek tatil yeri bundan sonra KALEMİ pansiyon baska yer aramadan dusunmeden tek tercih edilecek yerdir.😊👍👍👍👍
+ devamını gör