Balnet

Marmara Adası Çınarlı Köyü

Marmara Adası'nın en batısındaki yerleşim yeri olan Çınarlı, aslında bir balıkçı köyü ancak her geçen gün artan turistik değerinden dolayı şimdilerde -özellikle yaz tatilleri için- ideal bir tatil beldesine dönüşmüş durumda. Bu nedenle beldede hizmet veren Çınarlı Köyü otellerine yenileri eklenmeye devam ediyor. 

  Ç I N A R L I  K Ö Y Ü  O T E L L E R İ  
 
  Ç I N A R L I    K Ö Y Ü   P A N S İ Y O N L A R  

Kesintisiz uzunluğu 750 metreyi bulan Çınarlı Köyü Plajı, iri kumlardan, sığ ve berrak bir denizden oluşuyor. Plajın çevresinde ise asırlık çınar, çam, zeytin ağaçlarının kapladığı tepelerle birlikte Çınarlı Köyü otelleri, Çınarlı Köyü pansiyonları ve Çınarlı Köyü apartları mevcut. Restoran, kafe, bar gibi mekan seçeneklerinin kısıtlı olduğu beldede daha çok uygun fiyatlı pansiyonlar ve kendi yemeğinizi hazırlamanıza imkan veren mutfaklı apartlar bulunuyor. 

Feribotların yanaştığı merkezdeki iskeleden özel aracınızla, taksi veya minibüslerle kısa sürede ulaşılabilen Çınarlı Köyü'nün, merkezdeki iskeleye olan uzaklığı yaklaşık 5 km. 

Marmara Adası Çınarlı Köyü Konaklama İmkanları

Marmara Adası Çınarlı Köyü'te tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Marmara Adası Çınarlı Köyü Bölgesine Yakın Konumlar

Marmara Adası Çınarlı Köyü bölgesine bağlı veya Marmara Adası Çınarlı Köyü bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Marmara Adası Çınarlı Köyü'ye Gidenler Yorumluyor

Marmara Adası Çınarlı Köyü'te yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Balıkesir / Marmara Adası / Marmara Adası Çınarlı Köyü
"Pamuk Anne Pansiyon"
Marmara Adası`na hep arkadaşlardan duyup bir türlü gitme fırsatı bulamamıştım. Pamuk Anne Pansiyonu tercih etmemizin ilk sebebi ismi oldu ve bizi hiç yanıltmadı. Bir aile işletmesi olarak güleryüzleriyle samimiyetleriyle, her ihtiyacımızı karşılamaya yönelik yaklaşımlarıyla gerçekten sanki bir tanıdığınıza konaklamaya gitmiş hissi yaratıyorlar. Odalar çok temiz, mutfak imkanlarıysa çok yeterliydi. Bahçe aydınlatmasıyla minik süs havuzunun tatlılığıyla, arka bahçede bulunan salıncak ve ortak kullanım alanıyla çok keyifli ve huzur verici bir ortam hazırlamışlar. İster arkadaşlarınızla, ister ailenizle gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz. Biz çok sevdik umarım artık her sene uğrayacağız. :)
+ devamını gör
9.6
Balıkesir / Marmara Adası / Marmara Adası Çınarlı Köyü
"Tamamen Aile"
işletme sahipleri ellerinden geldigi kadar ilgi ve alakadarlar yemekler kaliteli genel anlamda ızgara ama ilgi ve alaka çok güzel temizlik gayet iyi çocuklarımın biberonlarına kadar yıkayıp getiriyolar allah razı olsun aldıgınız para helal olsun konum olarak denizin kenarında yemek yiyorsunuz daha ne olsun bence süper bir yer..
+ devamını gör
9.6
Balıkesir / Marmara Adası / Marmara Adası Çınarlı Köyü
"Deniz Manzalı Oda"
1 hafta 2 bayan olarak konakladık selim beyin ilgisine ve çalışanların hemen çözüm odaklı çalışmalarına gerçek hayran kaldım o kadar hemen en küçük bir istek de yanınızda oluyorlar kahvaltısı ve yemekleri çok güzel evet ufak tefek sorunlar var burası neticede yazlık mekan ondan dolayı bizler görmedik bile abla kardeş ilişkisi içinde saygıları çok güzeldi çok teşekkürler gerçekten huzurlu bir tatil yaptık inşallah tekrar görüşmek üzere..
+ devamını gör
9.3
Balıkesir / Marmara Adası / Marmara Adası Çınarlı Köyü
"Harika Nezih Bir Aile Ortamı"
Bir misafir olarak çok güzel agırlandık. İşletmeci elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor, yemekler mükemmel, selim bey kendi hazırlayıp sunur zaten kendisini chef imiş sohbetimizde ama evet geçen yılın üstüne bir şeyler yapılmış ama biraz daha odalarda bakım gerekli bana her ne kadar bakım gerekliisede deniz kenarında yemek yemek gün batışı izlemek harikaydı selim biraz daha bakımla süper olur. Konum olarak adanın en güzel yeri, denizin temizligi çalışanların en ufak birşeyde hemen ilgilenmesi çok güzel. Bizlere güzel bir tatil yaşattıgınız için selim bey ve ekibine sonsuz tşklr inşallah seneye tekrar görüşmek üzere.
+ devamını gör