Marmara Adası Çınarlı Köyü

Marmara Adası Çınarlı Köyü

Marmara Adası'nın en batısındaki yerleşim yeri olan Çınarlı, aslında bir balıkçı köyü ancak her geçen gün artan turistik değerinden dolayı şimdilerde -özellikle yaz tatilleri için- ideal bir tatil beldesine dönüşmüş durumda. Bu nedenle beldede hizmet veren Çınarlı Köyü otellerine yenileri eklenmeye devam ediyor. 

Kesintisiz uzunluğu 750 metreyi bulan Çınarlı Köyü Plajı, iri kumlardan, sığ ve berrak bir denizden oluşuyor. Plajın çevresinde ise asırlık çınar, çam, zeytin ağaçlarının kapladığı tepelerle birlikte Çınarlı Köyü otelleri, Çınarlı Köyü pansiyonları ve Çınarlı Köyü apartları mevcut. Restoran, kafe, bar gibi mekan seçeneklerinin kısıtlı olduğu beldede daha çok uygun fiyatlı pansiyonlar ve kendi yemeğinizi hazırlamanıza imkan veren mutfaklı apartlar bulunuyor. 

Feribotların yanaştığı merkezdeki iskeleden özel aracınızla, taksi veya minibüslerle kısa sürede ulaşılabilen Çınarlı Köyü'nün, merkezdeki iskeleye olan uzaklığı yaklaşık 5 km. 

Marmara Adası Çınarlı Köyü Konaklama İmkanları

Marmara Adası Çınarlı Köyü'te tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Marmara Adası Çınarlı Köyü Bölgesine Yakın Konumlar

Marmara Adası Çınarlı Köyü bölgesine bağlı veya Marmara Adası Çınarlı Köyü bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Marmara Adası Çınarlı Köyü'ye Gidenler Yorumluyor

Marmara Adası Çınarlı Köyü'te yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

8.4
Balıkesir / Marmara Adası / Marmara Adası Çınarlı Köyü
"Dostlar Pansiyon"
05.06.2019-09.06.2019 Tarihlerinde iki aile 4 gece 5 gün konakladık,çalışanlarının güler yüzü ilgisi.Denizi ve yeşillikler içindeki saklı bahçesi ve harika ada havası bizi ziyadesiyle memnun etti.Bundan sonrada ziyaretlerimizde kesinlikle adresimiz . Dostlar pansiyon olacak..!!
+ devamını gör