Marmara Adası

Marmara Adası Bölgesine Yakın Konumlar

Marmara Adası bölgesine bağlı veya Marmara Adası bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Marmara Adası'ya Gidenler Yorumluyor

Marmara Adası'da yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.6
Balıkesir / Marmara Adası / Marmara Adası Çınarlı Köyü
"Pamuk Anne Pansiyon"
Öncelikle İsmíne músemma pamuk gibi bir işletme.. Temiz,pak... Bahçeye aile olarak bayıldık.. Fazla uzatmayacağım,anlatılmaz yaşanır net. Yaşar Abi her ne kadar o güzelim bahçede Rakı keyfi yapmama müsaade etmesede😊;; İçten samimiyetine güler yüzü bizde hatrı bakí kaldı. Şiddetle her bakımdan tavsiyé ederim. Yaşar Abi görüşmek üzre sözleştik 😊;;👋;;
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Marmara Adası / Marmara Adası Çınarlı Köyü
"Pamuk Anne Pansiyon"
Marmara Adası Çınarlı`nın sanırım en iyi apart pansiyonu olduğunu düşünüyorum. Bayram tatili için oldukça kalabalık olarak gitmiştik.Çok güzel bir bahçesi, mangal yeri , günün her saatinde kullanabileceğiz bahçedeki çardağı ile 2 katlı bina çok hoş bir bina.Her odanın kendine ait mutfağı mevcut ve mutfakta ihtiyacınız olacak herşey kesinlikle düşünülmüş. En önemlisi herkesi memnun etmek için uğraşan Yaşar Bey ve eşi Pınar Hanım var.Çok güzel ve çok güvenli bir ortamda tatil yaptık, çok teşekkürler, tekrar görüşeceğiz.
+ devamını gör
9.6
Balıkesir / Marmara Adası
"Otel Mi? Adasu Hotel"
Marmara Adası`na limandan iniş yaptığınız anda 100-200 metre uzaklıkta direkt olarak Adasu Hotel`i görebilirsiniz. Otelin konsepti eğlence ve huzurlu şekilde dinlenme amacına aşırı uygun. Benim için elzem olan sakince otelin içerisinde dinlenmekti ve istediğimi buldum. Otelin yöneticisi Bahar hanım ve çalışanları gerçekten saygılı, içten ve sevecenler. Bunun için ayrı müteşekkirim. Odalar pandemiden dolayı kalite standartlarının üzerinde temizdi. Bu otele büyük bir artı sağlıyor. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
+ devamını gör
8.3
Balıkesir / Marmara Adası / Marmara Adası Çınarlı Köyü
"Sakin Seesiz Dogal"
Çok dogal deniz harika sessiz sakin
+ devamını gör