Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Assos Denize Sıfır Oteller

Yükleniyor..
Assos'ta kriterlerinize uyan 34 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Assos, daha çok Athena Tapınağı etrafında yer alan tarihi butik otelleriyle biliniyor olsa da Antik Liman, Sivrice, Sokakağzı ve Kadırga Koyu gibi noktalarda denize sıfır Assos otelleri de bulunuyor. Doğa ve tarihle olduğu kadar denizle de iç içe bir tatil fırsatı sunan Assos denize sıfır oteller, özellikle yaz tatillerinizin vazgeçilmezi olabilecek niteliklere sahip. 

 

Kazdağları’nın bol oksijenli doğasından, Kuzey Ege’nin kıyılarına uzanan Assos bölgesi, dağ eteklerinde yer alan tarihi taş otellerle birlikte denize sıfır Assos otelleri de içeriyor. Antik Liman,çoğunlukla eskiden palamut deposu olarak kullanılmış tarihi taş otellerden oluşmakla birlikte Sivrice ve Sokakağzı ise plaj kenarında yer alan Assos ucuz pansiyon ve motel seçeneklerine ev sahipliği yapıyor.

 

Kadırga Koyu ise bölge genelinin aksine daha modern olan Assos denize sıfır otelleri içeriyor. Eğer tarihi ve şık detaylarla kaplı küçük Assos otelleri yerine daha kapsamlı ve büyük denize sıfır otellerde konaklamak isterseniz özel plajlı, açık yüzme havuzlu ve spor salonu olan Assos Kadırga Koyu otellerini tercih edebilirsiniz.