Balnet

Assos Sivrice

Sivrice, Babakale yolu üzerinde 9 km sonra Bektaş Köyü'nün içinde geçerek denize doğru 3 km sonra Sivrice Koyu'na ulaşabilirsiniz. Konaklamak için uygun fiyata pansiyon ve moteller bulunmaktadır. Denizi çok temiz ve tam bir turkuaz renktedir. Yeni yeni keşfedilen bu koy kalabalık bir yer değildir. Köylülerin açtığı balık restoranlarında ahşap masalara oturup balık yiyebilirsiniz. Son derece sakin bir koy olan Sivrice, sade ve sessizdir. Sahilde bir restoranda yemek yediğinizde gördüğünüz manzara denizde yakamoz, Midilli Adası'na en yakın yer olduğu için bir adımda ordaymışsınız hissi veriyor. Sivrice koyu dar ve taşlıdır. Kum plaj arayanlar için 500 m ilerisinde İskele Koyu'nda denize girebilirsiniz. 

Sivrice Koyu’nun ucunda yer alan restore edilmiş deniz feneri, içinde dünyanın farklı noktalarındaki deniz fenerleriyle ilgili pek çok dilden kitabın bulunduğu bir kütüphane barındırıyor.

Assos Antik Kenti’ne yakınlığıyla bilinen Behramkale Köyü, Osmanlılar tarafından kurulmuş tarihi bir köy. Taş evleri, Arnavut kaldırımlı yolları, Hüdavendigar Camisi, Hüdavendigar Köprüsü, Kazdağları’nda yamaç üzerindeki konumu ile doğayı ve tarihi birleştiren Behramkale, aynı zamanda eşsiz bir limana, denize ve deniz manzarasına sahip.

Assos Sivrice Konaklama İmkanları

Assos Si̇vri̇ce'de tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Assos Sivrice Bölgesine Yakın Konumlar

Assos Sivrice bölgesine bağlı veya Assos Sivrice bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Assos Si̇vri̇ce'ye Gidenler Yorumluyor

Assos Si̇vri̇ce'de yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Çanakkale / Ayvacık / Assos / Assos Sivrice
"Esinti Motel Sivrice"
Aradiğiniz hem huzur içinde kafanızı dinlemek ve aynı zamanda kaliteli servis, lezzetli bir mutfak, seçkin işletmecilik ve harika bir oda, güzel bir deniz ise mutlska Esinti Butique htl e gelin. Asla pişman olmazsınız. Bu kadar güzel sahipleri ve işletmesi olan bir yer çok azdır. Benim için ilkti ve geri döneceğim. Hilal hanım, Tolga bey,Taner bey sizlere sonsuz teşekkürler.💕🧜
+ devamını gör
9.9
Çanakkale / Ayvacık / Assos / Assos Sivrice
"Kabile Motel Sivrice"
Sakin güzel kaliteli
+ devamını gör
8.6
Çanakkale / Ayvacık / Assos / Assos Sivrice
"Huzur Ve Lezzet Dolu Bir Tatil İçin..."
6 gün kaldığımız mekânı, ailece o kadar beğendik ki, tatile çıkan arkadaşlarımızı arayıp, civarda olduğunu anladığımız 13’ünü akşam yemeğine davet ederek bu duygu ve lezzetleri paylaştık ve onlar da çok beğendiler. Mükemmel lezzetler, mutlaka yolunuzu düşürün. Mutfak alakart hizmet de verdiği için bu lezzetleri tatmalısınız...
+ devamını gör
9.9
Çanakkale / Ayvacık / Assos / Assos Sivrice
"Berceste Hotel"
Geçen yıl konaklamış olduğumuz otel, tam hayalimizdeki gibi bir yerdi.Kahvaltısı ve yemekleri çok iyi,huzurlu,sessiz,denize mesafesi çok iyi,deniz temiz,özellikle otel binasından bağımsız restoran çok güzeldi.Kısacası huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlerin tercihleri arasında yer alabilir.
+ devamını gör