Balnet

Çanakkale

Boğaz, Adalar, Yarımada, Ege Denizi, Marmara Denizi, Çanakkale Savaşı, köprü, Gökçeada, Bozcaada ... işte Çannakkale denince aklımıza gelen başlıklar..

   Çanakkale, Türkiye'nin kuzeybatısında, kendi adıyla aynı adlı boğazın en dar kısmında yer alan bir kenttir. Çanakkale, yüzyıllar boyunca farklı toplumların egemenliğinde kalmıştır. Çanakkale Savaşı'nda çok sayıda şehit vermiş ve şehitler için şehirlik, anıt mezarlıklarının bulunduğu Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı,Assos ve Troya gibi eski uygarlıkların yaşadığı Çanakkale turizm açısından önemli bir yerdir. Çanakkale'de gezilecek yerler; Bozcadada, Gökçeada, Harp Eserleri Müzeleri, Antik Yunan Şehirleri, Kazdağı, Anıtlar, Kaplıca ve Termal Tesisler, Kilitbahir Kalesi, Çimenlık Kalesi, Çanakkale Deniz Müzerisi Komutanlığı, Ayvalı Çarşı, Çanakkale Boğazı ve Şehirlik Abideleri gezi turunun en başında gelmelidir. 

Çanakkale Bölgesine Yakın Konumlar

Çanakkale bölgesine bağlı veya Çanakkale bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Çanakkale'ye Gidenler Yorumluyor

Çanakkale'de yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

7.7
Çanakkale / Ayvacık / Küçükkuyu
"Seğmen Otel"
Otel hem konumu hem hizmeti ile gayet keyif alacağınız bir otel. Tavsiye ederim.
+ devamını gör
9.4
Çanakkale / Ayvacık / Küçükkuyu
"Koç Tatil Köyü"
Ağustos 2020 de 2 aile olarak gittik. Cok memnun kaldık çalışanları çok guleryuzlu ve içten aile gibi,yemekleri 10 üzerinden 10 diyebilirim . özgür beye ilgi ve alakasından dolayi ayrıca teşekkür ederim.
+ devamını gör
9.5
Çanakkale / Ayvacık / Küçükkuyu
"Huzurlu Keyifli Tatil"
Kaldığımız süre içerisinde hem temizliği ve çalışanların samimi güleryüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımlardan dolayı çok memnun kaldık. Ayrıca bahçe mükemmel
+ devamını gör
9.2
Çanakkale / Ayvacık / Küçükkuyu
"Bungalow Hotel Crpdm"
Arkadaşımızın tavsiyesi üzerine gitmiş olduğumuz bir tesis 2 günlük bir tatilimiz süresince mekan sahibi Füsun hanım ve eşinin göstermiş olduğu ilgi alaka çok güzeldi. Bizleri ilk gün kapıda güler yüzüyle karşılamaları çıkışta aynı güler yüzlülüğüyle ilgisine alakasına çok teşekkür ederiz. Yemekler, ortam sessiz ve sakin tam bir doğa harikası seneye tekrar ilk tercihlerimden bir tanesi olacak. Sessizlik sakinlik arayan çocuklu ailelere göre mükemmel bir yer. Herşey için Füsün hanıma ve eşine çok teşekkür ederiz. Seneye görüşmek dileği ile.
+ devamını gör