Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip

Assos Sivrice Otelleri Listesi - 2020 Tüm Otel Fiyatları

Yükleniyor..
Assos Sivrice'de kriterlerinize uyan 30 tesis bulundu.

Assos Sivrice Çok Arananlar

Diğer Tesisler

Assos Sivrice Otelleri Hakkında

Ülkemizin Çanakkale iline bağlı olan Ayvacık ilçesinin antik bir beldesidir. Assos üzerinde onlarca medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve farklı kültürleri de bünyesinde barındırmış turistik bir ilçemizdir. Tarihi yapılarıyla, turizm kimliğiyle ve doğasıyla yerli ve yabancı turistlerin tercih sebebidir. Assos Sivrice Antik Kenti, tarihi eserlerinin kalitesiyle ve tarihi eserlerinin sayısının oldukça fazla olmasıyla çok fazla insanın ilgisini üstüne çekmiştir.

Doğal güzellikleri , tarihi güzellikleri ve ayrıca da koylarıyla turistlerin uğrak bir alanı haline gelmiştir. Assos Sivrice, tarihe ev sahipliği yapmış olmasından dolayı yemek kültürü de oldukça gelişmiştir. Farklı medeniyetleri görmüş olduğundan her konuda olduğu gibi yemek konusunda da oldukça zengin bir yelpazeye sahiptir. Özellikle deniz mahsülleriyle yapılan yemekleri oldukça ünlüdür. Ayrıca ikliminin vermiş olduğu bir artıdan dolayı sebze yemekleri de oldukça tercih edilenler arasındadır. Buradaki aileler ve aynı zamanda otel işletmeleri, kendi sebzelerini kendileri yetiştirdiklerinden dolayı yemeklerin lezzeti de artmaktadır. Assos Sivrice Otelleri hizmetlerinin yanı sıra yemekleriyle de müşterilerinin gönlünü kazanmayı başarmıştır. 

Ailelerin İlk Tercihi

Aileler, genellikle daha sakin tatil beldelerini seçmektedirler. Bu hem çocuklu aileler de hemde çocuksuz aileler de sıklıkla böyledir. Bunun nedeni ise tatilde dinlenmeye ihtiyaçlarının olmasıdır. Çocuklu aileler, çocuklarının istekleri doğrultusunda hareket ettiğinden dolayı tatil planlarını da çocuklarına göre ayarlarlar. Assos Sivrice Otelleri, aileler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Bunun nedeni de çocuklar için birçok aktiviteye sahip olmalarıdır. Ayrıca sadece çocuk odaklı değildirler. Ebeveynlerin de mutluluğu ve rahatlıkları göz önünde bulundurulmuştur.

Çocuksuz gelen aileler de ise çiftlerin konforu için Assos Sivrice Otelleri bütün imkanlarını bu ailelere sunmaktadır. Assos'un tercih edilme nedenlerinden birisi de gerçekten diğer tatil beldelerine göre daha sessiz ve sakin oluşudur. Burası adeta keşfedilmemiş bir cennet gibidir. Sabah uyandığınızda bir yanınızda deniz manzarası diğer yanınızda orman manzarası sizi karşılayacaktır. Ayrıca bu kadar güzel olmasına rağmen çoğunluk tarafından keşfedilmemiş olması da sizi cezbedecektir.

Keşfedilmemiş Güzellik Sivrice

Çanakkale'nin Assos ilçesinine bağlı olan Sivrice kasabası, son zamanlarda yerli ve yabancı turistlere kapısını açmıştır. Lakin yine de herkes tarafından bilinmemektedir. Aslında bu Sivrice için büyük bir artıdır. Bunun sebebi ise zaten Sivrice'nin tercih edilmesinin sebebinin sessiz ve sakin bir yer olmasından kaynaklanmasıdır. Eğer Sivrice, kendine has olan bu özelliğini kaybederse eski tatilci profilinden sıyrılıp yeni tatilci profiliyle karşı karşıya gelir. Lakin görünen şu ki Sivrice kendine has olan bu havasını kolay kolay kaybetmeyecek. Sivrice'nin tatilci profili de gerçekten doğayı seven gezginlerden oluşuyor. Yani tatilci profili de oldukça iyi.  

Buradaki tatilciler ve otel işletmelerinde çalışan insanlar artık birbirlerini tanımaktadırlar ve bu durum da aile sıcaklığında bir ortamın çıkmasına yol açmıştır. Oteldeki personellerle ve insanlarla tatilcilerin arasının iyi olmasının nedeni ise Sivrice'yi bir kez tercih eden tatilcilerin buradan vazgeçemiyor olmasıdır. Assos Sivrice Otelleri yüksek hizmet kalitesi ve muhteşem doğası ile hem aileler hem de bireysel olarak tatil yapmak isteyen kişiler için uygun şartları sağlar. Son yıllarda Assos Sivrice Otelleri yerli turizmin yanı sıra yabancı turizmin de odak noktaları arasında yerini almıştır. Ancak buna rağmen hala sakin ve huzurlu bir yapıya sahiptir. İster yalnız başınıza isterseniz arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte Assos Sivrice Otelleri tercih ederek unutulmaz bir tatil yapabilirsiniz.

Assos Sivrice Otelleri Sık Sorulan Sorular
Assos Sivrice'deki havuzlu oteller hangileri?
Assos Sivrice'de havuzlu otellerden bazıları: Assos Alis Farm Boutique Hotel Spa. Tam liste: Assos Sivrice Havuzlu Oteller
Assos Sivrice'de denize sıfır oteller hangileri?
Assos Sivrice'deki denize sıfır otellerden bazıları: Sernis Pansiyon, Çiçek Butik Otel, Bahçıvan Motel. Tam liste: Assos Sivrice Denize Sıfır Oteller