Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip

Assos Sivrice Otelleri Listesi - 2021 Tüm Otel Fiyatları

Yükleniyor..
Assos Si̇vri̇ce'de kriterlerinize uyan 36 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Assos Sivrice Koyu, Çanakkale ilinin güneyinde, genel olarak Assos olarak bilinen bölgede ıssız bir tatil bölgesidir. Tertemiz denizi, küçük otel ve pansiyon işletmeleri, sadece tavsiyeler üzerine gelebileceğiniz keşfedilmemiş, betonlaşmamış sakin bir tatil yeridir. Adını denize doğru sivri bir şekilde çıkan burundan alır. Bektaş köyünün sahil şeridinde kalıyor. İşletme sahipleri de genelde Bektaş ve Koyunevi köyünden.

Assos Sivrice Koyu Nerede?

Çanakkale Ayvacık ilçesinin güneyinde yer alan Sivrice koyu Assos, Midilli Adası’na en yakın noktalardan biridir. Sivrice Koyu aynı bölge de yer alan Sokakağzı ile birbirine bağlı tatil yeridir. Çanakkale tarafından gelecekseniz Gülpınar yolu üzerinden, Küçükkuyu tarafından gelecekseniz Behramkale yolu üzerinden gelebilirsiniz. 

Assos civarında ne yapılır ? 

Assos bölgesinde yapacağınız tatilde tarih ve denizin birleşimine tanık olabilirsiniz. 
Assos gezilecek yerler için tıklayınız.

Assos Sivrice Plajı 

Assos Sivrice Plajı son yılların popüler mekanlarından olmaya aday bir plaj. Sakin ve temiz berrak bir denize sahip olan plajda denize girmek keyif verici. Rüzgara rağmen dalgasız olması size yorulmadan yüzme imkanı sunuyor. Tatilcilerin tercih etme sebeplerinden birisi. Suyu genel olarak serin ancak üşütmeyen cinsten. Ayvacık Assos Sivrice Plajı genel itibari ile taşlık bir yapıda ancak denize rahat girilmesi için iskeleler bulunduğundan engel teşkil etmiyor. Sakinlik arayanlar için fazla kalabalık olmayan ideal bir plaj.

Assos Sivrice’de Nerede Kalınır?

Assos Sivrice’de günübirlik ve uzun süreli tatil için konaklayabileceğiniz bir çok otel ve pansiyon var. Assos Sivrice otelleri arasında özel plajı bulunan ve denize sıfır oteller çoğunlukta. Az sayıda havuzlu butik otel bulunuyor. 

Sivrice Butik Oteller

Konumu ve doğası ile tercih edilen Assos Sivrice butik otelleri sessiz ve sakin ortamıyla tüm yorgunluğunuzu atacağınız bir konaklama imkanı sunmakta. Sivrice butik otellerden yıl boyu hizmet alma imkanınız var. Yaz sezonu ve özel günler hariç boş oda sıkıntısı yaşamazsınız. Yaz ortası, hafta sonu ve özel günler için mutlaka bilgi alarak rezervasyon yaptırmalısınız. Butik otellerin bazılarında sigara ve evcil hayvan konusunda hassasiyet gösterildiğinden rezervasyon sırasında bilgi almanız yerinde olur. Sabah kahvaltısı ve alakart hizmeti alabilirsiniz. Bölgede genel olarak araç park sorunu yok. Assos Sivrice Koyu otelleri genelde denize yakın veya deniz manzaralı bir konumda. Konaklama hizmeti aldığınızda plaj hizmetlerinden ücretsiz yararlanıyorsunuz. Banyolarda lüks otellerin sunduğu duş jelinden saç kurutma makinasına tüm kişisel ihtiyaç malzemelerini butik otellerde de bulabilirsiniz.

Sivrice Koyu Otel Fiyatları Nasıl?

Sivirce Koyu Behram’a göre daha ekonomik konaklamanızı sağlayacak fiyatlara sahip. Assos bölgesinin daha fazla bilinmesi ve talep görmesi haliyle Sivrice Koyu otellerine göre biraz daha pahalı olmasına neden olabilir. Özellikle Haziran ayı ortalarından Ağustos ortalarına kadar bölgeye talep daha yoğun olduğu için bu dönemde fiyatlar biraz yüksek olabilir. Yine hafta sonları ve özel günlerde normale göre biraz daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle rezervasyonunuzu erkenden yaptırmanız hem yer hem de fiyat açısından lehinize olacaktır.

Assos Sivrice Pansiyonları

Çok az sayıda pansiyon bulunan Assos Sivrice’de denize sıfır hizmeti sunan pansiyon ve moteller bulunmakta. Yine kendine ait plajı bulunan pansiyonların olması bu yönde tercihi olanlar için ekonomik konaklama imkanı sunmakta. Pansiyonlar için araç park sorunu yok. Kahvaltı ve yemek hizmeti alabileceğiniz pansiyonlar mevcut.

Assos Sivrice Otelleri Sık Sorulan Sorular
Assos Si̇vri̇ce'deki havuzlu oteller hangileri?
Assos Si̇vri̇ce'de havuzlu otellerden bazıları: Assos Alis Farm Boutique Hotel Spa. Tam liste: Assos Sivrice Havuzlu Oteller
Assos Si̇vri̇ce'de denize sıfır oteller hangileri?
Assos Si̇vri̇ce'deki denize sıfır otellerden bazıları: Sernis Pansiyon, Çiçek Butik Otel, Assos Bahçıvan Motel. Tam liste: Assos Sivrice Denize Sıfır Oteller