Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Assos Otelleri

Yükleniyor..
Assos'ta kriterlerinize uyan 47 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Kazdağları’nın bol oksijenli doğası içinde Yunan ve Osmanlı kültürlerini harmanlayan Assos, bölgenin tarihi mimarisiyle uyumlu otellere sahip. Geneli oda kahvaltı hizmeti sunan Assos otelleri ile birlikte uygun fiyatlı Assos pansiyonları da bulunuyor. Assos’ta konaklama seçenekleri çoğunlukla dağ eteklerinde konumlanmış durumda.

 

Tam anlamıyla bir butik otel cenneti olan tatil beldesi, ziyaretçilerine butik otel seçenekleriyle beraber pansiyon, motel, apart ve az sayıda büyük Assos otel seçenekleri sunuyor. Kazdağları’nın eteklerine ve Kuzey Ege kıyılarına yayılmış olan Assos otelleri, Osmanlı döneminden kalma taş mimariye sahip, otantik yapılardan oluşabildiği gibi havuzlu, modern binalar da içeriyor. 

 

Tarih ve doğayla iç içe, Midilli Adası’nın manzarası eşliğinde büyüleyici bir tatil geçirmek istiyorsanız Assos bölgesinde yer alan Assos Behramkale otellerini tercih edebilirsiniz. Denize sıfır Assos otelleri içinse Assos Antik Liman ile birlikte Assos Kadırga Koyu’ndaki, spa veya havuz imkanları sunan otel seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 

 

Genellikle oda kahvaltı anlayışıyla hizmet veren Assos otelleri arasında a la carte restoran, snack bar gibi alternatif sunan tesisler olmakla birlikte başta Assos Kadırga Koyu ve Assos Antik Liman olmak üzere bölgede yarım pansiyon ya da tam pansiyon hizmet veren işletmeler de bulunuyor. 

Assos Otelleri Sık Sorulan Sorular
Assos'taki havuzlu oteller hangileri?
Assos'ta havuzlu otellerden bazıları: Bungalow Hotel Crpdm. Tam liste: Assos Havuzlu Oteller
Assos'ta denize sıfır oteller hangileri?
Assos'taki denize sıfır otellerden bazıları: Elia Motel, Antique Beach Bungalow, Bahçıvan Motel. Tam liste: Assos Denize Sıfır Oteller
Assos'ta yer alan alkolsüz oteller hangileri?
Assos'ta yer alan alkolsüz otellerden bazıları: Elia Motel, Gülhan Motel, Assos Şahin Pansiyon. Tam liste: Assos Alkolsüz Oteller