Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Assos Otelleri Listesi - 2020 Tüm Otel Fiyatları

Yükleniyor..
Assos'ta kriterlerinize uyan 183 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Assos Otelleri Hakkında

Assos geçmişten günümüze taşıdığı değerler ile kültürümüze pek çok şey katmıştır. Üzerinde onlarca medeniyet doğmuş ve bunlar ile tüm dünyanın düşünsel yapısını etkileyen fikirler ortaya çıkmıştır. Assos tarihi kimliği ile bugün de hale örnek teşkil etmektedir. Farklı kültürlere ev sahipliği yapması ve bu özelliğinin adeta topraklarına sinmesi Assos’a ayrı bir değer katmıştır. Tarihi yapılarının kalitesi Assos Otelleri ve tesislerine aksetmiştir sanki. Tarihi yapıyı bozmayan Assos otelleri tamamen kültüre, doğaya ve tarihe saygı prensibinde imar edilmişlerdir. Assos turizm kimliğinden daha önce tarihi kimliğiyle var olmuş ender yerleşim merkezlerinden biriydi. Son yıllarda bu tarihi kimliğine Assos otelleri ile de kaliteli bir turizm yeri olma özelliğini eklemiştir.

Tarihte her zaman başarıları ve değerleri ile katkı sunmuş bir yer olması bugün de turizme daha farklı bir anlayış ve boyut katmıştır. 2500 yıllık tarihi yapıtlarıyla bugün hala tatilcilere tarihten aldığı kültürel değerleri ayna gibi gösteren Assos adeta ülkemizin kültürel turizm merkezi haline gelmiştir. Assos otelleri tarihe ve doğaya saygı çerçevesinde yapılan tesisleşmeler ile bugünkü zenginliklere zenginlik katarak geleceğe aktarmanın çabası içinde olan bir turizm bölgesidir.

Assos otelleri her kesimden insana ve her bütçeye uygun alternatifler sunabilme özelliği ve kabiliyeti ile turizm merkezleri arasından hızla sivrilmeyi başarabilmiş ender turizm yerlerimizden biridir. Orta gelire sahip tatilcilere Assos otelleri beklediklerinin ötesinde bir hizmet kalitesi ile hizmet verebilmektedir. Bu özelliği sayesinde yerli turistlerin en çok tercih edebilecekleri yerlerin başında geliyor. Hem kültürel tatil konseptine hem de doğa tatili konseptine çok uygun bir yer olması değişik kültürden insanları da kendine çekmiştir.

Kültürel Açıdan Assos Çocuklarımıza Çok Şey Katar

Tatil sadece yemekten, içmekten, gezmekten ve eğlenceden ibaret değildir. Tatil insanın kültürel hayatına da bir şeyler katabiliyorsa gerçek anlamda ideal bir tatildir diyebiliriz. İnsanı ruhuna ve bedenine dikkat ettiği kadar kültürel dünyasını da her geçen gün zenginleştirmelidir. Farklı kültürleri ve farklı coğrafyaları tanımak, tarihi ve tarihi zenginlikleri tanımak insanların bakış açılarını değiştirir ve entelektüel birikimlerinin de artmasına neden olur. Bu yüzden tatili sadece dinlenmek için boşa harcanmış zaman eyleminde çıkarıp kültürel bir faaliyet kapsamına sokmak hem bizim için hem de çocuklarımızın gelişimi için çok önemlidir. Assos tüm değerlere sahip bir tatil yöresidir.

Assos’un bu özelliklerini önceden okuyup sonra da Assos’ta otel ve tesislerde kalırken bunları düşünmek insanı gerçekten tarihin kollarına atıyor. Böyle bir ortamdan hem dinlenip hem de kültürel olarak zenginleşerek dönebilirsiniz tatilinizden. Böyle bir tatili hak ettiğinizi düşünüyorsanız erkenden Assos’ta otel arayışına girmenizi tavsiye ederiz. Antik Kent Assos size beklediklerinizin hepsini vermek için sizi bekliyor. Tarihi ile doğal güzellikleri ile ben buradayım bekliyorum mesajını size iletiyor desek abartmış olmayız. Assos otelleri kalite bakımından sizin beklentilerinizin ötesinde bir hizmet veriyor. Bu özelliği de Assos’u tatilcilerin en gözde merkezi haline hızla getiriyor.

Assos Otelleri Her Bütçeye Uygun Hizmet Veriyor

Antik Kent Assos’u internette tanımaya çalışan tatilciler şundan emin olmalılar. Assos’un size katacakları güzellikleri internette bulamazsınız. Assos’un güzelliklerini yaşamadan anlayamazsınız. Fiyat konusunda hiç endişeniz olmasın, Assos otelleri ve tesislerinden bütçenize uygun, kaliteli hizmet veren otellerin sayısı bir hayli fazladır. Assos otelleri fiyat uygunluğu bakımından zaten yerli turistlerin ilgisini çekmiştir. Bu konuda tereddüttünüz olmasın. Tarihin gölgesinde, muhteşem doğa ile baş başa bir tatil geçirmek istiyorsanız Assos alternatifini değerlendirmeniz gerekir.

Assos Otelleri Sık Sorulan Sorular
Assos'taki havuzlu oteller hangileri?
Assos'ta havuzlu otellerden bazıları: Bungalow Hotel Crpdm, Ada Motel, Assos Alis Farm Boutique Hotel Spa. Tam liste: Assos Havuzlu Oteller
Assos'ta denize sıfır oteller hangileri?
Assos'taki denize sıfır otellerden bazıları: Hotel O2, Antique Beach Bungalow, Sernis Pansiyon. Tam liste: Assos Denize Sıfır Oteller