Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Assos Otelleri Listesi - 2021 Tüm Otel Fiyatları

Yükleniyor..
Assos'ta kriterlerinize uyan 164 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Assos

Turizm açısından Küçükkuyu ve Babakale arasındaki bölge Assos olarak anılsa da Çanakkale Ayvacık’ın güneyinde kalan Behram Köyü civarındaki antik kentin adıdır. Eski yerleşim yeri olan Behramkale bölgesi sit alanı ilan edildiğinden yeni yerleşimler Behramkale surları dışında yapılıyor. Bölgenin turizm açısından popülerliği yapıların konuttan ziyade daha çok pansiyon ve otel amaçlı yapıldığı görülüyor.

Assos'ta Nerede Kalınır?

Ayvacık Assos konaklama açısından çok çeşitliliğe sahip bir bölgedir. Behramkale civarında yani kıyıdan uzak köy bölgesinde daha çok pansiyon ve moteller ağırlık kazanıyor. Bu bölgede yapacağınız konaklamada tarihle iç içe taş evlerde konaklama imkanı buluyorsunuz.

Denize daha yakın olmak isterseniz hemen köyün aşağısında antik liman bölgesinde ve sahil şeridinde otel, tatil köyü türünde konaklama tipleri ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca bölgenin muhtelif alanlarında kamp alanları ve bungalov evlerde tatil yapma imkanı bulunmakta. Hem lüks hem de bungalov tipini aynı anda sunan tatil köyleri de mevcut.

Otellerin ve pansiyonların bir bölümü tam yıl hizmet verebiliyor. Özellikle hafta sonları ve özel günlerde bölgede yıl boyunca hareketlilik yaşanıyor. Bölgede az sayıda muhafazakar ve balayı konsepti sunan otel ve butik otel bulunuyor.

Assos Uygun Oteller

Assos Çanakkale genelde pahalı otelleri ile bilinse de aslında her türlü bütçeye imkan tanıyan konaklama seçeneklerini sizlere sunuyor. Assos yakınındaki Kadırga koyu ve Sokakağzı otelleri bu konuda fiyat olarak daha mütevazi seçenekler sunabilirler. Assos tam pansiyon otelleri, yarım pansiyon otelleri ve sadece oda kiralama seçenekleri ile bütçenize göre alternatifler sunabiliyor. Maliyetlerinizi en aza çekmek ve aynı zamanda Assos’ta tatil yapmak istiyorsanız kiralık yazlıklar iyi bir alternatif. Assos kiralık yazlıklar hem tarihi dokulu evler hem de modern evler ile size farklı konaklama alternatifleri sunuyor.

Assos Denize Sıfır Oteller

Denize sıfır bir otelde konaklamak istiyorsanız hem tarihi dokusu hem sundukları imkanlarla Antik Liman civarındaki Assos liman otelleri size tavsiye edebiliriz. Otantik bir ortamda tatil yapma imkanı sunan Antik Liman otelleri konforları ile keyifli bir tatil yapmanızı sağlıyor. En iyi Assos otelleri liman bölgesinde bilinse de Sokakağzı ve Kadırga Koyu otelleri de kaliteli konaklama hizmeti alabileceğiniz denize sıfır otel gibi bir çok seçenek sunuyor.

Assos Herşey Dahil Oteller

Assos bölgesinde herşey dahil otel konseptinde hizmet veren otel sayısı çok az. Kadırga Koyu bölgesinde herşey dahil otel bulmanız mümkün. Konaklama olarak üst seviye imkanlara sahip olacağınız herşey dahil otel konsepti ile mükemmel dinlendirici bir tatil yapmanız mümkün. Ekonomik olarak yüksek bütçe gerektiren herşey dahil konsepti eğer sezon dışında ise uygun konaklama imkanı sunabilir.

Assos Balayı Otelleri

Assos Balayı otelleri sayıca az olsa da sundukları hizmet kalitesi ile unutulmaz bir balayı yaşamanızı sağlayabilir. Balayı otelleri genelde ücretsiz oda süslemesi ve meyve sepeti ikramı ile balayınıza renk katarken dilerseniz ücretli olarak alkollü içecek, pasta ve çiçek talep edebiliyorsunuz. Oteller kaldığınız balayı döneminde size özel farklı aktivitelerde indirim de uygulayabiliyorlar.

Assos Muhafazakar Oteller 

Assos İslami oteller açısından yeterli konaklama hizmetine sahip olmasa da bazı tesisler bu imkanları karşılabiliyor. Tesisler direkt olarak tesettürlüler için seçenekler sunmasa da alkolsüz otel olarak hizmet veren konaklama imkanlarını tercih edebilirsiniz. İslami konaklama açısından tereddütleriniz varsa mutlaka gelmeden bilgi almalısınız. 

Assos Otel Fiyatları Nasıl?

Assos’ta tatil yapmak isteyen herkes için mutlaka bir konaklama seçeneği var. En düşük bütçeden en yüksek bütçeye çeşitli konaklama alternatifleri bulunuyor. Bu nedenle tatil planınızda tüm bu alternatifleri dikkate alarak güzel bir tatil yapabilirsiniz. Özellikle hafta içi çok uygun fiyatlara tatil imkanınız var. Rezervasyonunuzu bu şekilde yaparsanız makul fiyatlara bir Assos tatili yaşamanız mümkün.

Assos Otel Tavsiyesi

Çanakkale Assos otelleri konumuna göre her biri ayrı kalitede ve güzellikte. Özellikle Assos liman otelleri konaklama için ideal olsa da civardaki oteller de bütçenize göre kaliteli hizmet sunuyorlar. Antik liman otellerinin fiyatlarını yüksek bulursanız Kadırga Koyu da Assos otel tavsiyesi olarak verilebilir. 

Tatilinizi eğlence dolu ve kalabalık ortamda yaşamak istiyorsanız tatil köyleri tam size göre. Assos tatil köyleri hem konaklama hizmetleri hem de fiyat olarak aradığınızı bulabileceğiniz imkanları sunuyor. Birçoğu çocuk dostu tatil köylerinde evcil hayvan da kabul edildiğinden ailece tatil yapabileceğiniz imkana sahip oluyorsunuz.

Assos Otel Yorumları

Assos bölgesinde yer alan oteller genellikle olumlu yorumlar alıyor. Otel, butik otel ve motellerin sunduğu hizmetler genel olarak misaflerinin mutlu ayrılmasını sağlıyor. Siz de konaklama yapacağınız oteli seçmeden önce otel yorumlarını inceleyebilir, sizin için en uygun otelde rezervasyon yapabilirsiniz.

Assos'ta Nereler Gezilir? Ne Yapılır?

Çanakkale Assos hem denizi ve doğası hem de tarihi kalıntıları ile bir çok gezilecek alana sahip.

  • Behramkale
  • Antik Liman
  • Assos Antik Kenti
  • Athena Tapınağı
  • Murat Hüdavendigar Camii
  • Behramkale Köy Kahvesi

daha fazlasını görmek için Assos gezilecek yerler listesini inceleyebilirsiniz.

Assos Otelleri Sık Sorulan Sorular
Assos'taki havuzlu oteller hangileri?
Assos'ta havuzlu otellerden bazıları: Bungalow Hotel Crpdm, Assos Ada Motel, Assos Alis Farm Boutique Hotel Spa. Tam liste: Assos Havuzlu Oteller
Assos'ta denize sıfır oteller hangileri?
Assos'taki denize sıfır otellerden bazıları: O2 Hotel Bungalow , Assos Denizatı Bungalow Glamping, Sernis Pansiyon. Tam liste: Assos Denize Sıfır Oteller