Puan
Konsept
Tip
Değerlendirme
Olanak

Avşa Adası Otelleri Listesi - 2019 Tüm Otel Fiyatları

Yükleniyor..

Avşa Adası'da kriterlerinize uyan 191 tesis bulundu.


Toplam 191 tesisten, 1 - 50 arası listeleniyor.

Avşa Otelleri

Marmara denizin de bulunan Avşa Adası her kesime hitap eden eğlence anlayışı, temiz ve kusursuz denebilecek kadar güzel kumsallarıyla başlı başına tatil severler için tercih sebepleri arasında.

Avşa'da Adası Konumu

Konumu bakımından İstanbul’a olan yakınlığı için küçük kaçamaklarla da ziyaretçisini hiç kaybetmeyen Avşa Adası hem huzurlu bir dinlenme hem de eğlenceyi en üst noktalarda yaşayabileceğiniz gözde tatil yerlerinden. Yaşam sahil kısmında yer aldığı için konaklama da tatil severler için deniz kum güneşi konaklama alanınızdan uzaklaşmadan sizlere sunuyor.

Tatil severlerin bütçesine göre tercih ettiği konaklama alanları her kesme hitabeti arttırıyor. İster çadır ister pansiyon ister lüks oteller olsun Avşa Adasının her kesime açık olduğunu bizlere tekrar tekrar anlatıyor.

Bu güzel turizm cennetinde gece hayatının da bir o kadar renkli ve haraketli geçtiği Avşa Adası tatil ve eğlence severlerde büyük heyecan uyandırıyor. Ağustos aylarında Avşa festivali ise adanın canlılığını tazeler nitelikte.

Avşa'da Adası Yeme-İçme

Avşa Adası yemek bakımından da oldukça zengin. Sabah kahvaltıdan başlayıp ara öğünlerde aparatif olarak ve öğle-akşam yemekleri içinde farklı çeşitlilikte mekanlarla bir çok imkan sunmakta.

Bu güzel turizm beldesinden sizde kendiniz için ve sevdiklerinize küçük hediyeler alarak tatiliniz ölümsüzleştirebilir ve eğlencenizi paylaşabilirsiniz.

Avşa'da Gezilecek Yerler

Adanın Güney batısında sizleri bekleyen salaş bir balıkçı köyü olan Yiğitler Köyü mutlaka gezilip görülmesi gereken yerler arasında. Sizlere eşsiz doğallığıyla doğal köy ortamını sunacak bu salaş balıkçı köyü sizlere farklı deneyimler katacak.

Avşa Adası'nda bulunan Alibaba türbesi de gezip görebileceğiniz sizlere maneviyat ve huzur verecek yerler arasında.

Adanın coğrafi pozisyonu ve konumu sizleri yüksek tepelerden uçsuz deniz manzarasını ve komşu adaları izleme keyfi de sunmakta ada da isterseniz bisiklet kiralayabilir ya da çok uygun fiyatlara tekne kiralayarak tatilinize renk katabilirsiniz.