Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Avşa Adası Pansiyonları - 2021 Fiyat Listesi

Yükleniyor..
Avşa Adası'da kriterlerinize uyan 278 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Balıkesir Marmara Adası belediyesine bağlı olan Avşa Adası Marmara Denizi’nin Güneybatısında yer almaktadır. Tekirdağ, İstanbul, Bursa ve Balıkesir Erdek’ten feribotla ulaşımı sağlanan Avşa Adası yaz tatillerinin tercih edilen bölgelerindendir.

Balıkesir Avşa Adası dinlenmek ve eğlenmek için ailenizle de gelebileceğiniz temiz bir denize ve ucuz konaklama seçeneklerine sahip bir tatil beldesi. Çok fazla tarihi yapıya sahip olmasa da muhteşem doğası ve denize girilebilecek koyları ile deniz tatili için ideal bir seçenektir. Avşa Adası konaklama seçeneklerinden birisi olan  Avşa Adası kamp alanları ile de macera severlerin tercih ettiği bir tatil bölgesi. Bölgede çadır kampı yapabileceğiniz bir çok alan bulunmakta.

Avşa Adası'nda Kalınacak Yerler?

Avşa Adası apart pansiyon ve Avşa Adası motel seçenekleri ile size uygun bütçeli konaklama alternatifleri sunmaktadır. Avşa da pansiyon konaklaması yapmak isterseniz Avşa Yiğitler Köyü pansiyon alternatifleri ile bütçenize uygun pansiyon bulabileceğiniz sakin tatil merkezidir.

Avşa Ucuz Pansiyonlar

Avşa pansiyon fiyatları ile aileniz ile ekonomik bir tatil yapmanıza olanak sağlamaktadır. Sadece oda kiralama seçenekli pansiyonlar en ekonomik çözümdür. Bu pansiyonlarda yemeğinizi kendinizin yapabileceği bölümler bulunmaktadır. Böylece yemek konusunda da ekonomik bir çözüm üretmiş olursunuz.

Avşa Denize Sıfır Pansiyonlar

Avşa Adası denize sıfır pansiyon fiyatları iç kesimdeki pansiyonlara göre biraz yüksek olabilir. Ancak deniz ile iç içe tatil yapmanızı sağlayacak bir konaklama seçeneği tercih ediyorsanız bu fiyatların çok sorun edilecek miktarlar olmadığını görürsünüz.

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları Nasıl?

Avşa pansiyon ücretleri popüler tatil bölgelerine göre daha ucuz konaklama imkanı sunacak nitelikte. Avşa Adası pansiyon oda fiyatları ailenizle rahat ve konforlu tatili bir arada sunuyor. Deniz kıyısı pansiyonları fiyat olarak yüksek olsa da iç kesimde çok ekonomik fiyatlarla karşılaşmanız mümkün. Pansiyonların kalitesi de konumları kadar önemli bir etken. Ayrıca önceden yer ayırtmanız pazarlık şansınızı arttıracaktır. En yoğun zaman Temmuz ayı olduğundan bu ay içerisinde bir tatil düşünüyorsanız fiyatların daha yüksek olacağını unutmayın. Yaz aylarında doluluk oranı artmasından dolayı sadece pansiyon seçenekleri yerine Avşa Otelleri de tercih edilebilirsiniz.

Avşa Adası pansiyon günlük fiyatları uzun süreli konaklamalara nazaran daha yüksek olabilir. Genelde hafta sonları yapılan kiralamalar günlük kiralamalar olduğu için yüksek fiyatlı olmakta.

Avşa Adası Ucuz Pansiyon Fiyatları

Avşa ucuz pansiyon fiyatları ve Avşa Adası motel fiyatları ile çok cazip tatil seçenekleri sunmakta. En yoğun olduğu yaz ortasındaki fiyatlar bile popüler bölgelere göre çok düşük kalmaktadır. Bu nedenle Avşa Adası uygun pansiyon fiyatları ile özellikle hafta sonları ve özel günlerde çok yoğun bir ziyaretçi akınına uğramaktadır. Avşa pansiyon fiyatları 2021 yılı için Avşa pansiyon fiyat listesi size gerekli bilgiyi verecektir. Ayrıca aynı listeden Avşa pansiyon yorumları ile Avşa Adası pansiyon tavsiye bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası'nda Tatil Boyunca Yapılacaklar

Tatil boyunca denizde yüzmek dışında Avşa Adasında yapılacaklara bir göz atalım.

  • Tekne turu ile koyları ve yakın adaları gezebilirsiniz.
  • Şarap üretim fabrikalarında üretim aşamalarını gözlemleyebilirsiniz.
  • Çarşısında yöresel ürünler satın alabilirsiniz.
  • Adada doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.

Avşa Adası tatilinde yapılacaklar listesi ile ilgili yazımıza https://balnet.net/avsa-adasi-ne-yapilir sayfamızdan ulaşabilirsiniz.