Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Avşa Adası Pansiyonları - 2020 Fiyat Listesi

Yükleniyor..
Avşa Adası'da kriterlerinize uyan 281 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Avşa Adası Pansiyonlar

Avşa Adası pansiyonlar listesi sayfasını arayan bir çok kullanıcının genelde arama sebepleri Avşa Adası'nda yer alan ve bütçeyede uygun olacak bir pansiyonda yer ayırtma isteğidir. Sayfamız üzerinden ilginizi çeken pansiyonlardan dilediğiniz içeriğine ulaşarak talep ettiğiniz özelliklerde olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu kontrol ile birlikte pansiyonun resimlerine ve varsa 360 video görüntülerine de ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası pansiyonlar, sakin koyları ve hareketli gece hayatıyla bilinen Avşa'nın genelinde bulunan konaklama tesislerinin büyük bölümünü oluşturur. Avşa adası çoğunlukla yaz aylarında hizmet veren pansiyonlara sahiptir ve bu tesisler oldukça uygun fiyatlıdır. Adada yer alan pansiyonlar denize sıfır veya yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Pansiyonların çoğunda kendi mutfakları mevcuttur ve kendin pişir kendin ye konsepti ile hizmet vermektedirler.

Uygun fiyatlı bir tatil arayışında olan ve genel olarak da genç kesime hitap eden Avşa Adası, genç turizmin hareketli yerlerindendir. Sizde Avşa'da güzel bir pansiyonda kalmak istiyorsanız size sunduğumuz listeden istediğiniz tesise kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yine de eğer pansiyonda kalmak istemiyorsanız Avşa Otelleri sayfamızı da ziyaret ederek otel tercihlerinden bir tanesine devam edebilirsiniz.

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları

Avşa Adası'nda faaliyet gösteren pansiyonların fiyatları konaklanılacak tarihe ve kaç kişi kalınacağına bağlı olarak değişir. Bu kapsamda fiyat teklifi almak için yapmanız gereken tek şey sayfanın başındaki araç kutusu yardımıyla ne zaman kaç kişiyle konaklamak istediğinizi seçmek ve fiyatları gör butonuna tıklamaktır.