Avşa Adası

Avşa Adası Bölgesine Yakın Konumlar

Avşa Adası bölgesine bağlı veya Avşa Adası bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Avşa Adası'ya Gidenler Yorumluyor

Avşa Adası'da yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Balıkesir / Avşa Adası / Yiğitler Köyü
"Şahin Pansiyon"
Avşa Yiğitlerde çok temiz ve aile yeriydi denize sıfır güleryüzlü evsahibimize teşekkür ederiz.
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Avşa Adası
"Mavikoy Beach Resort"
Güzel bir otel. Özellikle personelden cok memnun kaldık cok iyi niyetliler.otel sahipleri cok nazik ve yardimsever. Hersey icin çok teşekkürler.
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Avşa Adası / Yiğitler Köyü
"Tavsiyelerine teşekkür ederiz"
Batu suite ayarlamamizin sebebi eşimin arkadaşı çok tavsiye etti ... bizde arkadaşımıza güvenerek rezervasyon yaptırdık .. Batu suite geldiğimizde Ayşegül hanımın bizi güler yüzle karşılaması valizlerimizin kapıda dezenfekte edilmesi bizi çok memnun etti odaya girdigimizde temiz düzenli bir evle karşılaştık çok korkarak çekinerek gittim ama korktuğum gibi olmadı gerçekten çok temizdi.. her gün farklı bir plaja gitmemizi Ayşegül hanım önerdi ve plajlarida çok güzeldi özellikle kadınlar plajini ve Çınarlı koyunu çok beğendik .. 5 günlük bir tatilimiz oldu çok memnun kaldık ailecek gidebileceğiniz güzel bir suit kesinlikle tavsiye ederim ..
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Avşa Adası
"Ahmet Uzun Pansiyon"
Pansiyon tek kelime ile harikaydı çok fazla memnun kaldım. Sıcak ve samimi aile ortamıydı,kaldığımız sürece çalışanlara ve otel sahibinin bizlere karşı sıcak ve samimi davranmaları dan dolayı çok teşekkür ederiz seneye Avşa'da tekrar görüşmek üzere inşallah...
+ devamını gör