Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Avşa Havuzlu Otel Fiyatları - En İyi Havuzu Olan Oteller

Yükleniyor..
Avşa Adası'da kriterlerinize uyan 6 tesis bulundu.

Avşa Adası Havuzlu Oteller Hakkında

Avşa adasının sahip olduğu doğal avantajlar adanın bir tatil merkezi haline gelmesini sağlamıştır. Marmara denizinin güney batı kısmındaki üç büyük adadan biri olması, ada sahillerinin deniz tatillerine uygunluğu ve birer inci gibi sahile sıralanan koylarının olması adayı vazgeçilmez bir tatil merkezi konumuna getirmiştir. Denizin ve yeşilliğin varlığının yanı sıra sahip olduğu tesislerin kalitesini de her geçen gün artıran ada turizmi diğer bölgelere her konuda fark atmayı başarmıştır. Avşa’nın her tarafının denizlerle çevrili olmasına rağmen yatırımcılar tatilcileri havuz keyfinden de mahrum etmemek için havuzlu otelleri inşa edip turizmin hizmetine sunmuşlardır. Bu da Avşa adasına ayrı bir ayrıcalık katmıştır. Avşa adasının havuzlu otelleri hizmet kalitesi ve profesyonelliği ile tatilcileri her geçen yıl kendine çekmeyi başarmıştır. Avşa havuzu olan oteller havuz keyfi için başka bir yere gitmenize ihtiyaç bırakmaz. Otelinizde kalırken istediğiniz zaman havuzdan yararlanabilirsiniz. Tercihinize göre, denize gitmenize de gerek kalmaz. 

Avşa Havuzlu Otel Tatili

Tatil planlarımızın merkezinde aslında deniz ve havuz ikilisi vardır. Denizin kendine özgü bir keyfi ve güzelliği varsa da oteldeki havuzun konforuna da ihtiyaç duyarız. Plajlar her zaman tatilin vazgeçilmezidir ama plajda özellikle de çocuklar ile bulunuyorsanız devamlı tetikte olma ihtiyacı hissedersiniz. Çünkü uçsuz bucaksız denizde çocuklarınızın ve ailenizin güvende olduğunu görmek istersiniz. Bu da haliyle yorar insanı. Plajdaki bu yorgunluğunuzu otelin havuzunda şezlongda atarsınız. Havuz her zaman için denizin size yüklediği yorgunluğu giderir. Havuz başında aileniz ve çocuklarınız daha gözünüzün önündedir. Çocuğunuz denizde iken her zaman gözünüzün üstünde olma zorunluluğu havuzda yoktur. Denize göre daha emniyetlidir. Hele de aileniz veya çocuklarınız yüzme bilmiyorsa havuzun rahatlığını denizde bulamazsınız. Otellerdeki havuzun kalitesi, temizliği ve hijyen kurallarına uyup uymadığı çok önemlidir. Eğer bu standartları sağlayan bir oteldeyseniz hiç tereddüt etmeden kullanabilirsiniz havuzu. Avşa adası havuzlu oteller ile bütün bu beklentilerinizi eksiksiz yerine getirebilecek hizmet anlayışıyla mükemmel bir tatil geçirebilirsiniz.
Havuzun başında daha rahat ve konforlu sohbet edebilirsiniz. Plajın kalabalığında ve denizin sesinde sesinizi duyurmakta zorlanabilirsiniz bu da sizi biraz yorar. Ama havuz denize nispeten daha sakindir ve daha kolay iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda soğuk içeceklerinize her zaman daha kolay ulaşmak ekstra bir keyif sağlar size. Havuz kenarında içilen bir meyve suyu kokteyli sizi rahatlatır ve dinlendirir.

Havuzlu Otel Tatili

Havuzlu otelleri tercih ederken özellikle havuzun kalitesini incelemeniz gerekir. Günlük bakımları ve temizliği kadar çevre şartları da önemlidir. Güvenlik açısında çevre taşlarının kaygan olup olmaması önem arz eder. Ayrıca çocuk havuzlarının derinliği ve emniyeti de çok önemlidir rahat bir tatil için. Tüm şartlara sahip Avşa havuzlu otel sayısı her geçen gün artmaktadır. Denizinin, doğasının güzelliği kadar otelli havuzların standartları da her geçen gün artan Avşa adasının havuzlu otelleri bu konuda da ihtiyaç duyulan bütün beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Avşa adasının havuzlu otelleri yerli turizme hitap ettikleri için müşteri memnuniyetini her şeyden üstte tutarak ideal havuz için gereken tüm bakım masraflarından kaçmadan kaliteli bir hizmet vermektedirler.

Çocuklar İçin Mükemmel Bir Tatil

Çocuklar havuzu denize her zaman tercih ederler. Havuzda daha bir keyif alırlar ve daha kolay sosyalleşirler çevreleriyle. Ama denizde çevresine pek dikkat kesilemezler, dikkatlerinin hepsini dalgalara, kumlara verirler. Oysa havuzda tüm dikkatleri sınırlı bir mekânda olduğu için çevresini daha kolay fark ederler. Avşa adası gibi  bir adada, havuz başında edindikleri arkadaşlıkları genelde plajlarda kuramadıklarını hemen hemen hepimiz tecrübe etmişizdir. Havuz başında tanıştıkları arkadaşlıklarını 1 yıl boyunca anlatır dururlar. Bu yüzden özellikle çocuklu ailelerin tercihi genelde Avşa adası havuzlu oteller olmaktadır.
Ada, deniz ve havuzlu bir otel üçlüsü herkesin tatil rüyalarını süsler. Adada tatil yapmak başlı başına bir ayrıcalık olsa gerek. Bir de eşsiz deniz manzarası ve Avşa adasının havuzlu otelleri tarafından sunulan mükemmel hizmet ve tesis kalitesi ile kendinizi rüya gibi bir tatilin içinde bulursunuz.