Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Avşa Havuzlu Otel Fiyatları - En İyi Havuzu Olan Oteller

Yükleniyor..
Avşa Adası'da kriterlerinize uyan 6 tesis bulundu.

Muhteşem koyları ve tertemiz denizi ile tercih sebebi olan Avşa Adası Balıkesir’e bağlı Marmara Belediyesinin bir turizm ada beldesidir. Eski adı Türkeli olan ada Marmara Denizi’nin Güneybatısında yer almaktadır. Ekinlik ve Paşalimanı adalarına yakın komşu olan ada Marmara Denizindeki 3 büyük adadan birisidir.

Avşa konaklama seçenekleri, fiyat uygunluğu ve muhteşem doğası ile tatilcileri kendisine bağlamaktadır. Genelde yaz ortası yoğun olan ada yaz başı ve sonunda biraz daha tenha ve ekonomik hizmet bulabileceğiniz şekildedir.

Avşa Adası Havuzlu Otelleri Nasıl?

Avşa Adası havuzlu otelleri iki tipten oluşmakta. Bazılarında sadece yüzme havuzu bulunurken bazıları aquapark konsepti ile eğlence ve tatili birleştirimiştir. Tatilinizde denizin dalgalı olması sebebi ile yüzemediğiniz zamanları değerlendirmek için ideal bir çözümdür. Avşa adası havuzlu apartlar şeklinde de hizmet veren tipleri bulunmakta. Kalabalık aileler için uygun bir seçim olan havuzlu apartlar ekonomik konaklama hizmetini almanızı sağlar.

Avşa havuzlu oteller çocuklu aileler için uygun mu?

Tüm Avşa otelleri gibi havuzlu oteller de genel olarak çocuklu ailelere hitap etmekte. Bir çok havuzlu otelin çocuk havuzu bulunuyor. Özellikle konaklayacağınız otelde çocuk havuzu gibi seçenekler arıyorsanız rezervasyon öncesi bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Neden Avşa Adası havuzlu otelleri tercih etmeliyim?

Avşa Adası havuzlu otelleri ekonomik olmaları ve ailenizle kalabileceğiniz huzurlu bir tatil geçirebileceğiniz imkanlar sunması ile tercih edilebilir. Ayrıca bir adada tatil yapma imkanını bulmanız, Avşa Adası'nın doğal yapısı ikna edici bir sebep olabilir.

Avşa Adası Havuzlu Otel Fiyatları Ucuz Mu?

Avşa Adası aquaparklı oteller fiyat olarak diğer havuzlu otellere göre farklılık gösterebilmektedir. Hem havuzlu hem de denize yakın oteller diğerlerine göre yüksek fiyatlı olabilir. Ancak hem havuz hem denizin olması harika bir alternatif olacaktır. Avşa Adası'nda her bütçeye göre otel bulunmakta. Eğer müstakil bir tatil yapmak istiyorsanız Avşa Adası günlük kiralık havuzlu villa seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Avşa Adası Tatilinde Nereleri Gezmeli?

Balıkesir Avşa Adası tatilinizde gezmeyi seviyorsanız gezebileceğiniz bir çok yer bulabilirsiniz.

  • Tekne turu ile koyları ve yakın adalar
  • Şarap fabrikaları
  • Manastır Kalıntıları
  • Çarşısı
  • Doğa yürüyüşü

yapabileceğiniz aktivitelerden bazıları.

Avşa Adası tatilinizde gezip görmek isteyeceğiniz yerlerin tamamına bu sayfamızdan; https://balnet.net/avsa-adasi-ne-yapilir ulaşabilirsiniz.