Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip

Avşa Havuzlu Oteller

Yükleniyor..
Avşa Adası'da kriterlerinize uyan 6 tesis bulundu.

Genellikle uygun fiyatlı otel ve pansiyonlarla beraber kendi yemeğinizi hazırlamanıza imkan veren apartlara ev sahipliği yapan Avşa'da çoğu tesis denize sıfır veya yürüme mesafesinde olduğu için Avşa havuzlu otel seçenekleri adada oldukça kısıtlı. Az sayıdaki Avşa Adası havuzlu oteller, ada merkezi ile birlikte Avşa Yiğitler Köyü'nde yer alıyor. 

 

Tamamına yakını plaja sıfır ya da yürüme mesafesinde olduğuından Avşa havuzlu otel seçenekleri gelişmemiş olsa da adada tatilcilerin bu isteğini karşılayacak tesisler mevcut. Havuz veya aquapark tarzı tatili süresince plaja alternatif isteyenler Yiğitler Köyü'ndeki tesisleri tercih edebilir. 

 

Avşa merkezine yaklaşık 2 km uzaklıktaki Yiğitler Köyü, adanın doğu kıyılarında yer alıyor ve havuzlu, aquaparklı konaklama seçeneklerine sahip. Aynı zamanda Yiğitler pansiyon, apart ve motel seçeneklerinin çoğunlukta olduğu sessiz, sakin bir tatil beldesi. 

 

Berrak deniziyle dikkat çeken, uzun bir plaja sahi olan Avşa Yiğitler Köyü, ada merkezinin özellikle yazları oldukça kalabalıklaşan atmosferinden kaçmak için ideal bir yer. Avşa Yiğitler Köyü otellerinde konaklarken aynı zamanda kusursuz plajın tadını çıkarabilir, alternatif olarak havuzda serinleyebilirsiniz.