Avşa Yiğitler Köyü

Yiğitler Köyü Bölgesine Yakın Konumlar

Yiğitler Köyü bölgesine bağlı veya Yiğitler Köyü bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Yi̇ği̇tler Köyü'ye Gidenler Yorumluyor

Yi̇ği̇tler Köyü'te yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Balıkesir / Avşa Adası / Yiğitler Köyü
"Şahin Pansiyon"
Avşa Yiğitlerde çok temiz ve aile yeriydi denize sıfır güleryüzlü evsahibimize teşekkür ederiz.
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Avşa Adası / Yiğitler Köyü
"Tavsiyelerine teşekkür ederiz"
Batu suite ayarlamamizin sebebi eşimin arkadaşı çok tavsiye etti ... bizde arkadaşımıza güvenerek rezervasyon yaptırdık .. Batu suite geldiğimizde Ayşegül hanımın bizi güler yüzle karşılaması valizlerimizin kapıda dezenfekte edilmesi bizi çok memnun etti odaya girdigimizde temiz düzenli bir evle karşılaştık çok korkarak çekinerek gittim ama korktuğum gibi olmadı gerçekten çok temizdi.. her gün farklı bir plaja gitmemizi Ayşegül hanım önerdi ve plajlarida çok güzeldi özellikle kadınlar plajini ve Çınarlı koyunu çok beğendik .. 5 günlük bir tatilimiz oldu çok memnun kaldık ailecek gidebileceğiniz güzel bir suit kesinlikle tavsiye ederim ..
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Avşa Adası / Yiğitler Köyü
"Mükemmel Üç Kardeş İşletmesi"
70 yaşıma kadar türkiyenın gezmediğim yeri yoktur.çok yerde konaladık gidik iç dik.Ama ben bukadarn mutavezi üç kardeşin herbiri üniversite mezunu olup.işlerinibudenki temiz ve mükenmel yapanı görmedim. iki kişi 300tl. ve buna kahvaltı dahil. Bu kahvaltıyı sizlere anlatamam.kızatmasın dan omletine (öyleki omletın fotoğrafını çepip tarifini istiyorsun) ve herşeyi kendi bahcelerınden toplayıp getiyorla peynir çeşidi çok vede harika ..Zeytindeseniz ona keza .kısacası gidenin asla ve asla pışmanlık duymayacapı bir mekan Sağol Tuğba.ve Tolga.sizleri doğuran yeriştiren ana minnettarım. Hep böyle olun .Kucak dolusu sevgiler.
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Avşa Adası / Yiğitler Köyü
"Harika Tatil Mükemmel"
Avşa Tek kelimeyle harika . Duygu hnm ve Gökhan bey ve yardımcı hanım efendinin güler yüzleri için çok teşekkürler .her aileye şiddetle tavsiye ederiz. Sanki bir aile ziyareti gibiydi. Emeği geçen her biriye sonsuz saygılar teşekkür ederiz.
+ devamını gör