Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Avşa Yiğitler Köyü Pansiyonları - Yiğitler Köyü Pansiyon Fiyatları

Yükleniyor..
Avşa Yi̇ği̇tler Köyü'te kriterlerinize uyan 40 tesis bulundu.

Avşa Yiğitler Köyü Çok Arananlar

Diğer Tesisler

Marmara Denizinin Güneybatısında kalan Avşa Adası, Balıkesir İli Marmara Adalar Belediyesi’ne bağlı bit turizm beldesidir. Merkezi Türkeli Köyü olarak da bilinmektedir. Denizinin temizliği ile ün yapmış tatil bölgelerinden olan Balıkesir Avşa Adası otelleri ve pansiyonlarıyla özellikle İstanbulluların tercih ettiği haftasonu tatil bölgesidir.

Avşa Yiğitler adanın doğu bölümünde kalır ve merkeze yaklaşık 5 dakikalık mesafededir. Avşa Adası Yiğitler Köyü büyük yerleşim yerlerinden ve adanın tatil merkezlerinden birisidir. Bölgedeki konaklama tipi ağırlıklı olarak pansiyon ve apartlardan oluşmaktadır. Sakinliği ile aileler tarafından tercih edilmektedir.

Avşa Yiğitler Köyü'nde Nerede Kalınır?

Avşa Adası Yiğitler mahallesi son dönemlerde artan otelleri ile konaklama alanında çeşitliliğin artmasını sağlamıştır. Özellikle havuzlu otel konsepti ile tatilcilerin gözde tatil mekanı olmaya adaydır. Bölgede otellerin yanı sıra ağırlıklı konaklama tipi apart ve pansiyonlar olmaktadır.

Uzun konaklamadan daha çok günübirlik hafta sonu konaklamaları tercih edilmektedir. Bu nedenle hafta sonları ağırlıklı olarak yoğun ziyaretçi almaktadır. Turizm sezonu kısadır ve Temmuz ayı genelde en yoğun ve tatil için en güzel dönemidir. Genelde yaz dönemi konaklaması için uygun bir bölgedir. Avşa Yiğitler Köyü otelleri arasında yıl boyu hizmet veren az sayıda tesis bulunabilir.

Uygun Fiyatlı Avşa Yiğitler Köyü Pansiyonları

Her bütçeden tatilciye hizmet veren Yiğitler Köyü pansiyonları genelde kahvaltı ve sadece oda seçenekleri sunmaktadır. Avşa Adası Yiğitler Köyü pansiyonları aileniz ile gidip kalabileceğiniz huzurlu ve sakin bir atmosfere sahiptir. Sahil bölümü biraz hareketli olsa da iç kesimler sessiz ve sakin konaklama imkanı sunar.

Avşa Adası Yiğitler Köyü Günlük Kiralık Evler

Avşa Adası özellikle hafta sonu çok fazla ziyaretçi alan adada günübirlik ziyaretler için tercih edebileceğiniz çok sayıda yazlık kiralık ev bulmanız mümkün. Hafta sonu gelecekseniz yoğunluk nedeniyle yer ayırtmanız uygun olacaktır. Avşa Adası kiralık evler ve tatil yazlık seçeneklerini Yiğitler Köyü tatilinde de tercih edebilirsiniz.

Avşa Yiğitler Köyü Apartlar

Adaya kalabalık aile olarak gelecekseniz Avşa Yiğitler köyü apart seçeneği ile ekonomik tatil imkanı sunmaktadır. Avşa Adası Apartlarının çoğu çocuklar için uygun aile işletmesi apartlardır. Aileniz ile sıkıntı yaşamadan güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası Yiğitler Köyü Pansiyon Fiyatları

Avşa Yiğitler Köyü pansiyon fiyatları genel itibari ile ekonomiktir. Denize yakın olan pansiyonlar plaj hizmetleri sağlamakta olup iç kesimdekilere göre bir miktar yüksek fiyat uygulayabilir. Sakinlik arayanlar için biraz içeride olan Avşa pansiyonları hem aileler hem de sakinlik arayanlar için ekonomik seçenekler sunar. Pansiyonlar oda içi ve ortak mutfak olmak üzere farklı seçenekler sunmaktadır. Rezervasyon öncesi bu seçeneklere dikkat etmelisiniz.

Avşa Yiğitler Köyü Nereler Gezilir, Ne Yapılır?

Avşa Adası küçük bir ada olduğundan bir kaç günde tüm adayı gezebilirsiniz. Bu nedenle sadece Yiğitler Köyü ve civarına bağlı kalmak zorunda değilsiniz.

  • Değirmenardı Mevkii
  • Merkez Çarşısı ve Sahili
  • Ali Baba Türbesi
  • Altınkum Koyu, Şahin Tepesi

Avşa Adası Yiğitler Köyü tatilinizde gezebileceğiniz yerler listesine https://balnet.net/avsa-adasi-gezilecek-yerler sayfamızdan ulabilirsiniz..