Balıkesir

Balıkesir

Balıkesir Türkiye'nin Güney Marmara bölümün'de yer alan il Marmara Bölgesindedir. Balıkesir genelinde pek çok mağara, höyük ve antik kalıntılar bulunmaktadır. Eski adı Misya'dır. Yaz aylarında körfez ilçelerinde ciddi oranda nüfus artışı yaşanmaktadır. Balıkesir il sınırlarının bir kısmı Ege Deniz'inde bir kısmıda Marmara Deniz'e kıyısı bulunmaktadır. 

Balıkesir'e Gidenler Yorumluyor

Balıkesir'de yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Balıkesir / Edremit / Akçay
"Akçay Pansiyon tavsiyem"
akçaya konaklamaya gelenlere tavsiye edebileceğim bir pansiyon gerek odaların temizliği güler yüzlü işletmecileri ile harika tatil yapabileceğiniz bir yer ben tanıdıklarıma her daim tavsiye ettiğim bir pansiyon
+ devamını gör
9
Balıkesir / Kazdağları
"Oksijen Cennetinde Hayal Gibi Bir Tatil"
otelde 4 adet ahşap Bungalov evin tamamını tuttuk. İzmir ve İstanbul`dan 4 çift olarak gittik ve gittiğimiz tarihlerde bizden başka tesis kullanan mevcut değildi. Çalışanlar gerçekten çok samimi davrandılar ve her isteğimizde bizlere yardımcı oldular. Doğa içinde akarsu kenarında gerçekten tam kafa dinlemelik bir yer. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
+ devamını gör
9.5
Balıkesir / Edremit / Akçay
"Beyaz Saray Otel"
Çok iyi aile ortamı. Osman dedem büyük küçük bakmaz alttan alangörmüş geçirmiş  mangal yürekli bir dedem. Gitmediyseniz cok.şey kaybettiniz.  Çayı bir kahvaltisi. gücünün gittigi yere kadar seni kollar rahat ettir. 
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Edremit / Akçay
"Çamdan Motel"
Aileler için harika ve çok samimi bir yer
+ devamını gör