Balnet

Balıkesir

Balıkesir Türkiye'nin Güney Marmara bölümün'de yer alan il Marmara Bölgesindedir. Balıkesir genelinde pek çok mağara, höyük ve antik kalıntılar bulunmaktadır. Eski adı Misya'dır. Yaz aylarında körfez ilçelerinde ciddi oranda nüfus artışı yaşanmaktadır. Balıkesir il sınırlarının bir kısmı Ege Deniz'inde bir kısmıda Marmara Deniz'e kıyısı bulunmaktadır. 

Balıkesi̇r'e Gidenler Yorumluyor

Balıkesi̇r'de yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Balıkesir / Burhaniye / Burhaniye Ören
"Gidin Ve Sakinliğin Tadını Çıkartın"
Hayatımda ilk defa bu kadar ilgili bir işletme sahibi gördüm.Yiyeceğimiz yemeğe kadar düşünüp dert edinip bizlere yardımcı oldular.Bungalov evler çok şirin ve ihtiyacımız olan her şey mevcut.Temizlik konusunda da iyi olduklarını düşünüyorum.Sakin ve huzur verici bir yer. Bir kaç günlüğüne sakinlik istiyorsanız burayı ziyaret etmelisiniz.
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Sarımsaklı
"Mükemmel Tatil, Mükemmel Himet."
Geçen sene 1 hafta kaldık ailecek. Plajından tutun hizmetine , merkezi yakınlık derecelerine kadar her şeyinden .ok memnun kaldık. Hatta bu seninde rezervasyonunu yapmış bulunmaktayım :)
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Gönen
"Gönen De En Temiz Pansiyon"
Bir pansiyon olarak 5 yıldızı hak ediyor. Odalar temiz ve yatak oldukca rahat ve temiz. Gönen`e gittigimde rahatlıkla tekrar kalacağım bir yer.
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Edremit / Altınoluk
"Eren Otel Apart"
Gerek ilgi, gerek hijyen gerekse konum itibariyle oldukça güzel bir oteldi. Çok beğendik
+ devamını gör