Balnet
Erdek Turanköy

Erdek Turanköy

Erdek ilçesine bağlı Turanköy, Kapıdağ Yarımadası'nın kuzey batısında konumlanmıştır. Erdek'e 20 dakika mesafededir. Bandırma'ya 18 km uzaklıktadır. Balıkesir Erdek Turanköy, çam ormanlarının arasında, bakir bir noktada bulunan Turanköy plajı, berrak denizi, beyaz kumları ile doğallığını kaybetmemiş ender yerlerden biridir. Turanköy'ün sağında Ormanlı, sol tarafında Doğanlar Köyü ile çevresinde şelaleler ve ormanlarıyla gezebiliceğiniz yerler mevcuttur. Turanköy'de zeytincilik oldukça yaygındır. Erdek Ocaklar Turanköy'de  Bölgedeki zeytin ve zeytinyağlarından satınalabilirsiniz.

KALACAK YERLER

Turanköy, turizm bakımından yeni keşfedilen bölgelerden olduğu için beldede henüz konaklama seçenekleri gelişmiş durumda değil. büyük ve yıldızlı otellerin yer almadığı köyde ev pansiyonculuğu yapılıyor. Bakir, dokunulmamış, huzurlu ortamlardan hoşlananların müdavimi olduğu turistik köy genellikle bu sebeplerden dolayı ziyaretçi çekiyor.

Erdek Turanköy Kiralık Yazlık Ev

Bozulmamış doğası, Marmara Denizinin içinde keşfedilmeyi bekleyen Turanköy'de en popüler konaklama şekli Apart olarak kiralık yazlık ev yada kiralık.
Villa da tatil son derece konforlu. Full eşya ile her türlü ev ihtiyacınızı görecek şekilde donatılmış, kendi mutfağında kendi yemeklerinizi yapabileceğiniz mutfak donanımına sahip. Devamı >>

Erdek Turanköy Apart

Bir diğer konaklama şeklide Apart tesisler. Yine kiralık yazlık ile benzer özellikle sahip bu tatil şeklinde daire kiralıyorsunuz.

Erdek Turanköy Konaklama İmkanları

Erdek Turanköy'de tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Erdek Turanköy Bölgesine Yakın Konumlar

Erdek Turanköy bölgesine bağlı veya Erdek Turanköy bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Erdek Turanköy'e Gidenler Yorumluyor

Erdek Turanköy'de yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Balıkesir / Erdek / Erdek Turanköy
"Deniz’in Üstünde Bir Tatil"
Tedbirlerin bu kadar özenli bir şekilde uygulanması bana ve aileme güven verdi. Temizliği ve manzarasıyla kesinlikle tavsiye edebileceğim bir konaklama tesisi.  
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Erdek / Erdek Turanköy
"Mükemmel Deniz Manzaralı"
Eğer ki Erdek Turanköyde bir tatil düşünüyorsanız konumu ve yeni olması itibari ile kesinlikle KUMSAL APART ı tavsiye ederim. Mükemmel hizmet ve kalite. Hijyen yönüyle de bir numara
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Erdek / Erdek Turanköy / Erdek Ormanlı Köyü
"Kısmet Pansiyon"
TESİS 50 METRE FELAN İÇİ GENİŞ RAHAT PANSİYON SAHİBİ ÇOK İYİ BİRİSİ SAYGILI ÜCRETSİZ WİFİ KAPIDA MANGAL YAPTIK DENİZE SIFIR EV ÇOK TEMİZ DOĞAL KAYNAK SUYU EVDE ÇAYINI YAP SAHİL KUMDA İÇ
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Erdek / Erdek Turanköy / Erdek Ormanlı Köyü
"Kafa Dinlemeye Guzel Bir Yer"
Güzel bir apart pansiyon. Dinlenmek, kafa dinlemek ve kendi kendine kalmak için tavsiye edilir. 
+ devamını gör