Balnet

Erdek Turanköy

Erdek ilçesine bağlı Turanköy, Kapıdağ Yarımadası'nın kuzey batısında konumlanmıştır. Erdek'e 20 dakika mesafededir. Bandırma'ya 18 km uzaklıktadır. Balıkesir Erdek Turanköy, çam ormanlarının arasında, bakir bir noktada bulunan Turanköy plajı, berrak denizi, beyaz kumları ile doğallığını kaybetmemiş ender yerlerden biridir. Turanköy'ün sağında Ormanlı, sol tarafında Doğanlar Köyü ile çevresinde şelaleler ve ormanlarıyla gezebiliceğiniz yerler mevcuttur. Turanköy'de zeytincilik oldukça yaygındır. Erdek Ocaklar Turanköy'de  Bölgedeki zeytin ve zeytinyağlarından satınalabilirsiniz.

KALACAK YERLER

Turanköy, turizm bakımından yeni keşfedilen bölgelerden olduğu için beldede henüz konaklama seçenekleri gelişmiş durumda değil. büyük ve yıldızlı otellerin yer almadığı köyde ev pansiyonculuğu yapılıyor. Bakir, dokunulmamış, huzurlu ortamlardan hoşlananların müdavimi olduğu turistik köy genellikle bu sebeplerden dolayı ziyaretçi çekiyor.

Erdek Turanköy Kiralık Yazlık Ev

Bozulmamış doğası, Marmara Denizinin içinde keşfedilmeyi bekleyen Turanköy'de en popüler konaklama şekli Apart olarak kiralık yazlık ev yada kiralık.
Villa da tatil son derece konforlu. Full eşya ile her türlü ev ihtiyacınızı görecek şekilde donatılmış, kendi mutfağında kendi yemeklerinizi yapabileceğiniz mutfak donanımına sahip. Devamı >>

Erdek Turanköy Apart

Bir diğer konaklama şeklide Apart tesisler. Yine kiralık yazlık ile benzer özellikle sahip bu tatil şeklinde daire kiralıyorsunuz.

Erdek Turanköy Konaklama İmkanları

Erdek Turanköy'de tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Erdek Turanköy Bölgesine Yakın Konumlar

Erdek Turanköy bölgesine bağlı veya Erdek Turanköy bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Erdek Turanköy'e Gidenler Yorumluyor

Erdek Turanköy'de yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Balıkesir / Erdek / Erdek Turanköy / Erdek Ormanlı Köyü
"Kısmet Pansiyon"
tesis daire şeklinde pansiyon güzel denize yakın doğa ile iç içe güzel köy
+ devamını gör
9.1
Balıkesir / Erdek / Erdek Turanköy / Erdek Ormanlı Köyü
"Ormanlı Kısmet Pansiyon"
Tesis 2+1 güzel kullanışlı denize sıfır doğal kaynaksuyu mangal yapmak serbest begendim tesis sahibi mütavazi yazın yine gidecegiz
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Erdek / Erdek Turanköy
"Yıldız Apart Pansiyon"
Tek kelimeyle Harika. Cihan bey ve ailesine göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Odalar mükemmel temizlikte ve ferah..
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Erdek / Erdek Turanköy / Erdek Ormanlı Köyü
"Poyraz Apart Ormanlı"
Denizi çok temiz evin temizliği konumu çok güzel. Doğala iç içe vakit geçirmek için güzel ve Serkan abi ve eşi çok güler yüzlü çok samimi insanlar iyiki gelmişim.
+ devamını gör