Erdek Turanköy

Erdek Turanköy

Erdek ilçesine bağlı Turanköy, Kapıdağ Yarımadası'nın kuzey batısında konumlanmıştır. Erdek'e 20 dakika mesafededir. Bandırma'ya 18 km uzaklıktadır. Turanköy, çam ormanlarının arasında, bakir bir noktada bulunan Turankö plajı, berrak denizi, beyaz kumları ile doğallığını kaybetmemiş ender yerlerden biridir. Turanköy'ün sağında Ormanlı, sol tarafında Doğanlar Köyü ile çevresinde şelaleler ve ormanlarıyla gezebiliceğiniz yerler mevcuttur. Turanköy'de zeytincilik oldukça yaygındır. Bölgedeki zeytin ve zeytinyağlarından satınalabilirsiniz.

Turanköy, turizm bakımından yeni keşfedilen bölgelerden olduğu için beldede henüz konaklama seçenekleri gelişmiş durumda değil. Otel ve benzeri büyük tesislerin yer almadığı köyde ev pansiyonculuğu yapılıyor. Bakir, dokunulmamış, huzurlu ortamlardan hoşlananların müdavimi olduğu turistik köy genellikle bu sebeplerden dolayı ziyaretçi çekiyor. 

Erdek Turanköy Konaklama İmkanları

Erdek Turanköy'de tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Erdek Turanköy Bölgesine Yakın Konumlar

Erdek Turanköy bölgesine bağlı veya Erdek Turanköy bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Erdek Turanköy'e Gidenler Yorumluyor

Erdek Turanköy'de yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Balıkesir / Erdek / Erdek Turanköy
"Tuana Pansiyon"
Temizlik,hijyen, rahatlık, ilgi, alaka güler yüz vb.konularda çok iyi TUANA PANSİYON 🌟🌟🌟🌟🌟 Tatil için mükemmel bir tesis
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Erdek / Erdek Turanköy
"Mükemmel Tatilin Adresi"
Sıkıcı büyükşehir hayatından kurtulup kendimizi Yıldız Apart Pansiyonda bulduk gercekten iyil bir tesis. geçen sene ilk gelişimizdi bu sene için de rezervasyonumuzu yaptık :))
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Erdek / Erdek Turanköy
"Tatilin Adresi"
Pansiyonda kaldım herkese tavsiye ederim
+ devamını gör