Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Erdek Otelleri 2020 Fiyatları - 13+ En İyi Otel

Yükleniyor..
Erdek'te kriterlerinize uyan 159 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Erdek Otelleri

Erdek

Kapıdağ yarımadasının kıyılarında konumlanmış olan Erdek, İstanbul’a yakın, mütevazı bir tatil beldesi. Halk plajının çevresindeki Erdek otellerine ilçenin merkezindeki Erdek apartları ve Erdek pansiyonları ile Marmara Denizinin en popüler tatil yerleri arasında birinci. Genellikle denize sıfır ya da denize yürüme mesafesindeki tesisler, mutfaklı apart, oda kahvaltı ve yarım pansiyon seçeneklerine sahip.

Marmara Bölgesi'ndeki nadir tatil beldelerinden biri olan Erdek'te konaklama seçenekleri genellikle ucuz Erdek otelleri şeklinde. Erdek otelleri ile birlikte bölgede Erdek pansiyon ve Erdek apart seçenekleri de yoğunlukta. 

Çoğunlukla sadece oda veya oda kahvaltı anlayışıyla hizmet veren Erdek otelleri arasında sabah kahvaltısıyla birlikte akşam yemeği servis eden yarım pansiyon Erdek otelleri ve sabah, öğle, akşam yemek servisi yapan az sayıda tam pansiyon Erdek otelleri de bulunuyor. 

İlçenin merkeziyle birlikte Erdek Ocaklar, Erdek Narlı, Erdek Turanköy gibi beldelerde de konaklama seçenekleri bulunuyor. Hareketli ve canlı akşamlarıyla dikkat çeken Erdek'in merkezinden uzaklaşmak, dinlenmek isterseniz Ocaklar, Narlı ve Turanköy gibi beldelerde yer alan Erdek otellerini tercih edebilirsiniz. 

Genellikle denize sıfır Erdek otelleri ya da deniz manzaralı Erdek otelleri alternatiflerine sahip olan beldeyi, İstanbul'a yakın ve ekonomik bir yaz tatili için değerlendirebilirsiniz. 

Herşey Dahil Erdek Otelleri

Erdek otelleri erşey dahil arayışı içerisinde olan kişiler otel listemizden bu niteliklere sahip otellerle temas kurarak kısa süre içerisinde rezervasyon işlemlerini tamamlayabilir. Otellerin listelendiği yukarıdaki alanda otelin hangi nitelikte olduğuyla ilgili bilgi yer almaktadır, herşey dahil Erdek otelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve kısa süre içerisinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Erdek Otelleri 5 Yıldızlı

Erdek otelleri için araştırma yapan ve 5 yıldızlı erdek otelinde konaklamak isteyen ziyaretçilerin basitçe otel detayını kontrol etmesi yeterlidir. Erdek otelleri Herşey dahil ve çeşitli butik otellerin de en az 5 yıldızlı erdek otelleri kadar konfor ve memnuniyet sağlayabileceği akıldan çıkarılmamalı ve Balnet üzerinde listelenen tüm otellerin detaylıca kontrolü sağlandıktan sonra rezervasyon yapılmasının tavsiye edildiği akıldan çıkarılmamalıdır.

Erdek otelleri havuzlu da olabilmektedir. Havuzlu erdek otelleri hakkındaki bilgilere de yine yukarıdaki otel detaylarından erişebilmektesiniz. 

Erdek Otelleri Tavsiye Yorumları

Balnet üzerinde listelenen tüm oteller belirli kalite standartlarına sahiptir ve bu kapsamda tatilseverlerin ilgili otellerin kurumsal kimliği üzerine düşünmesi yerine ilgili otelin detayları arasında yer alan puan durumuna bakması tavsiye edilir. Erdek otelleri hakkında tavsiye isteyen ve hangi otel için rezervasyon yaptıracağı konusunda kafa karışıklığı yaşayan tatil severler ne istediğini biliyorsa ilgili otelle iletişime geçebilir ve sorularını doğrudan otel yetkilisine iletebilir. 

En Uygun Erdek Otelleri

Erdek otellerinin tatil destinasyonları arasında önemli bir yere sahip olmasının en önemli nedeni bölgeye olan ulaşım kolaylığıdır. İstanbul’dan sık sık düzenlenen feribot seferleriyle 2.5 saat içerisinde Erdek bölgesinde olabilen tatilciler erken rezervasyon yapılmasına imkan veren bölge otellerinde konforlu şekilde konaklama imkanına sahiptir.

Bölge ekonomisi için turizm çok önemlidir çünkü yapılan araştırmalarda sadece yaz aylarında bölgede yerleşik kişi sayısının 3 katı kadar turist ağırlanmaktadır. Bu kapsamda uzun yıllardır faaliyette olan erdek otelleri, erdek pansiyonları ve erdek apart otelleri turizm tecrübesi sayesinde tatilcilerin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecek nitelik ve kalitededir.

Tüm bu nitelik ve kaliteye rağmen oldukça cuzi ücretlerle faaliyet gösteren oteller herkes için ulaşılabilir durumdadır. Tabii ki her tatilcinin ihtiyacı özelinde fiyatlar yukarı ya da aşağı hareket edebilir fakat 2020 Erdek otel fiyatları hakkında genel bir yorum yapılması gerekirse herkesin bütçesine ve isteğine uygun bir otele erişebilmesinin mümkün olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Erdek'e Yakın tatil yerleri 

Bölgenin en popüler plajları Erdek Merkez'de olmasına rağmen birçok tatilci Erdek'e yakın yerleri de tercih edebilir. Erdek yakınlarında Düzler, Ocaklar, Narlı, Turanköy gibi bölgelerde de denize girebilir, konaklamak için pansiyolar bulabilirsiniz. 

Erdek Sahilleri (Erdek Plajları)

Erdek sahiliyle ve plajlarıyla ünlü bir tatil bölgesidir. Erdek sahilleri ince kumlarla örülü plajlara sahiptir ve bu plajlar gün içerisinde sürekli olarak temizlenmektedir. Sık sık Marmara denizinin en güzel ve en temiz plajına sahip olduğu yakıştırmasına konu olan Erdek, doğal güzellikleriyle ve gezilebilecek yerleriyle de dikkat çekmektedir.

Erdek bölgesindeki plajar ve sahiller hakkındaki yazı dizimize şuradan ulaşabilirsiniz: https://balnet.net/erdek-plajlar

Erdek Otel Fiyatları 2020

Erdek otel fiyatları rezervasyonun ne zaman yapıldığına, ne gibi imkanlara sahip bir oda için rezervasyon yapılmak istendiğine bağlı olarak geniş bir aralıkta değişmektedir. Arzu eden ziyaretçiler Balnet üzerinden rezervasyon yapmak istediği tarihleri girdikten sonra fiyat teklifi veren oteller arasından dilediğini tercih ederek rezervasyon yapabilir.

Yapılan aramada herhangi bir otelin fiyat teklifi vermediğini görmeniz halinde bu, ilgili otelle telefon üzerinden iletişim kurmanız gerektiği anlamına gelmektedir. 
Erdek otel fiyatlarına istinaden 2020 yılı için yorum yapılması gerekirse Erdek’te tatil yapmak isteyen herkesin kesesine uygun bir otelde rezervasyon yaptırmasının mümkün olduğunu söylemek yeterlidir.

Erdek’e Ne Zaman Gidilir?

Erdek Marmara iklimini ziyaretçilerine yansıtır. Bu kapsamda yaz ayları sıcak ve kurak, kış ayları ise ılık ve yağışlı geçer. Her mevsimi farklı bir güzellikte olan Erdek’e ne zaman gidileceği tamamen tatil severlerin beklentisine bağlıdır. Güzel bir plajda deniz keyfi yapmak isteyenler için yaz ayları tavsiye edilirken, doğal güzelliklerle bezelenmiş bir yerde huzur dolu bir tatil yapmak isteyenlerin bahar ya da kış aylarını tercih etmesi yararlı olacaktır.

Bölge özelinde gidilmesi tavsiye edilen zaman dilimleri hakkında düzenlediğimiz yazı dizisine şuradan ulaşabilirsiniz: https://balnet.net/erdek-ne-zaman-gidilir

Erdek’e Nasıl Gidilir?

Erdek’e gitmek isteyenler oldukça merkezi bir konumda yer alan bu bölgeye ulaşmak için alternatif güzergahlardan herhangi birisini tercih edebilir. Erdek’e gidilebilecek güzergahlar hakkında derlediğimiz yazı dizimize ulaşmak için şu bağlantıya tıklayabilirsiniz: https://balnet.net/erdek-nasil-gidilir

Erdek’te Gezilecek Yerler

Erdek sadece plaj ve sahillerden ibaret değildir. Tarihi bir bölge olan Erdek’te Kyzilkos Antik Kenti’ni, Seyit Gazi Tepesi’ni, Çuğra Plajı’nı, Kurbağalı Plaj’ı Zeytinli Ada’yı, Açık Hava Müzesi’ni, Kastri MEvkii Kamplar Plajı’nı ya da Ocaklar Plajı’nı gezebilirsiniz. Sadece bununla da sınırlı olmayan gezilecek yerler yazı dizimize erişmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: https://balnet.net/erdek-gezilecek-yerler

Erdek’te Ne Yenir?

Erdek bölgesinde Marmara ve Ege mutfağı hakimdir. Yaz ve kış aylarında bölgeye özgü çeşitli lezzetlerin yanı sıra bazı noktalarda dünya mutfağından tatlar almak da mümkün olabilmektedir.
Erdek lezzetleri hakkındaki yazı dizimizi şuradan ziyaret edebilirsiniz: https://balnet.net/erdek-ne-yenir

Erdek Tatil Önerileri

Erdek bölgesine yapacağınız ziyarette mutlaka bir tekne turu yapmanız tavsiye edilir. Bölgenin en güzel ve doğal noktalarını gezerek hayatınız boyunca aklınızdan çıkmayacak dokulara tanık olabilir, eşsiz tatilinizi taçlandırabilirsiniz. Erdek’te yapılabileceklerle ilgili yazı dizimize şuradan ulaşabilirsiniz: https://balnet.net/erdek-ne-yapilir

Erdek Tatil Yerleri

Erdek bölgesinde tatil yapmak isteyen ziyaretçilerin tercih edebileceği tatil yerleri sırasıyla Erdek Merkez, Erdek Narlı, Erdek Turanköy, Erdek Ocaklar olarak sıralanabilir. Yukarıdaki listede sıralanan oteller bu bölgelerin tümü için yapılan sorgulamadır. 

Erdek Otelleri Sık Sorulan Sorular
Erdek'teki havuzlu oteller hangileri?
Erdek'te havuzlu otellerden bazıları: Oliva Pansiyon, Şahser Aquapark Apart, Yakamoz Otel. Tam liste: Erdek Havuzlu Oteller
Erdek'te denize sıfır oteller hangileri?
Erdek'teki denize sıfır otellerden bazıları: Anı Apart Otel, Kumsal Apart Turanköy, Doğanlar Havuzlu Pansiyon. Tam liste: Erdek Denize Sıfır Oteller