Erdek

Erdek

Erdek, Marmara Denizi'ne kıyısı olup Kapıdağ Yarımadası'nın güneybatısında yer almaktadır. Erdek doğal güzellikleri, temiz havası, plajlarıyla tam bir turizm cennetidir. Çevresinde bulunan Kyzikos Antik Kent, Seyitgazi Tepesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Tekne turlarıyla çevresinde bulunan Avşa, Marmara, Zeytinli ve Paşalimanı adalarını gezebilirsiniz.

Erdek Bölgesine Yakın Konumlar

Erdek bölgesine bağlı veya Erdek bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Erdek'e Gidenler Yorumluyor

Erdek'te yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Balıkesir / Erdek / Ocaklar
"Temizlik Kalite Samimiyet Durustluk Ve En Onemlisi Seviyeli..."
İlk gittiğimiz Pansiyon'da ki pislikten kaçmak zorunda kalarak ÇİÇEK APART'ı bulduk. Sahipleri o kadar iyi insanlar ki anlatılmaz. Sanki mahallemizdeki 40 yıllık komşumuz samimiyeti ile karşılandık. Nezih bir işletme ve güzel bir Aile    
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Erdek
"Mysia Beach Camping"
Yemyeşil ve temiz güler yüzlü personel
+ devamını gör
9.6
Balıkesir / Erdek / Erdek Merkez
"Şeker Kampı Tesisleri"
Gerçekten rüya gibi bir tatil geçirdik su gibi geldi geçti kamp müdürü Özkan beye sonsuz teşekkürler ederiz ben ve ailem adına müthiş sabırlı ve özverili bir insan benim bundan sonraki adresim Allah kısmet ederse şeker kampı olacak ilk defa geldim ve çok memnun ayrılıyorum şükürler olsun.
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Erdek / Ocaklar
"Ece Pansiyon"
Ece pansiyonda bu sene üçüncü tatilimiz ve şu anda konaklamaktayım, kendinizi gerçekten evinizde gibi hissediyorsunuz, en başta temizlik mükemmel, konum olarak deniz 50-60 metre solunuzda sağınızda yemyeşil dağlar, ayrıca gün batımını çok net seyredebiliyorsunuz, ve unutmadan en önemlisi İşletmeci Remziye abla`nın sizi güler yüzle ve samimi olarak karşılaması Ece pansiyonu çok özel kılıyor.
+ devamını gör