Erdek Tatil Bölgeleri

Marmara'nın güneyinde bulunan bir tatil bölgesi olan Erdek'te 3 farklı bölgede tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Erdek Merkez: Bölgenin en büyük ve gelişmiş tatil alanı. Küçük büyük ve her bütçeye uygun tesislerin bulunduğu bir merkez. İsteğinize göre kiralık ev ya da günlük kiralık yazlıkta tutabiliyorsunuz. Tüm eğlence mekanlarının merkezi durumunda ve oteller genelde eski. Son 10 yılda yapılan yeni otel yok denilecek kadar az. Eğlence hayatının her daim içinde yer almak istiyorsanız Erdek merkezde tatil yapmayı tercih etmelisiniz.

Erdek Denizi Genel Görünüm

Erdek Ocaklar: Erdeğin en büyük köylerinden Ocaklar köyü , Erdek'ten sonra gelen en güzel tatil bölgesi. Turizm bu bölgede henüz yeni yeni gelişmekte. Köydeki en eski otel 8-10 senelik. Son 3-4 yılda yaklaşık olarak 10 tane otel açılmış. Aradığınız her ihtiyacınıza yürüyerek ulaşabildiğiniz bu köyde eğlenceli bir tatil yapabilirsiniz. 

Erdek Düzler Bölgesi: Bandırma'dan, Erdek'e yolculuk yaparken Kapıdağ Yarımada'sına ilk adım attığınız bölgedir Düzler. Yarımadanın güney sahili ile birlikte uzanan Düzler mevki küçüklü büyüklü pansiyonlar, birkaç otel ve Askeri kamptan oluşuyor. Yerleşim oldukça az. Ruhunuzu dinlendirebileceğiniz, sizi hiçbir şeyin rahatsız edemeyeceği doğal bir tatil alanı.