Kırtay Otel Tatlısu

Tatlısu Köyü Valtinuz Mevkii / Balıkesir, Erdek, Erdek Tatlısu
Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış.

Alternatif Teklifler

Kırtay Otel Tatlısu ile benzer özelliklere sahip diğer tesislerden fiyat teklifi alıp, neler sunduklarına göz atmak için konaklamak istediğiniz tarihleri seçin ve fiyatları gör butonuna tıklayın.
Yükleniyor..

Kırtay Otel Tatlısu Özellikler

Genel Bakış

Kirtay Hotel Erdek Tatlısu’da bulunan Kapıdağ Yarımadası’nın eşsiz güzelliğiyle karşımıza çıkan doğa ve denizin iç içe buluştuğu yer.

Otelimiz denize sıfır ve misafirperverliğiyle iyi bir hizmet sunuyor. Çocuk havuzunun yanı sırası büyükler için de gayet hoş dizayn edilmiş büyük havuz da bulunuyor. Restorantı Türk aşçılarının deneyimleriyle sabah-ara öğün-akşam yemeği olmak üzere 3 öğün size hizmet sağlamakta. Kapıdağ Yarımadası’nda bulunan otelimiz doğa ile iç içe olduğundan sabah kalkıp kahvaltıdan önce güzel bir koşu yapma imkanı sağlıyor. Spor salonu ile fit kalmanızı ve günlük spor ihtiyacınızı karşılamak için birebir. İster kafeteryada oturup kahvenizi yudumlarken gazetenizi okuyabilir, isterseniz tekneye binerek denize açılıp balık tutabilirsiniz.

Biniciliğe merakınız varsa hiç durmayın. Binicilik hizmeti de veriliyor. Çeşitli oyunlar ile sıkılmanıza gerek yok. Masa tenisi, bilardo ve çeşitli oyunlarımız ile gün boyunca hoşça vakit geçirebilecek imkanları bulunuyor. Kırtay Otel’de su sporlarının canlılığını gün boyunca yaşayabilirsiniz. Çocuk parkı ile çocuklarınızı güvenli bir şekilde bırakabileceğiniz bahçe alanı bulabilirsiniz. 25 metrekare kullanım alanıyla odalar denize bakan manzarasıyla tüm tatil rahat ettirecek konforuyla sizin hizmetinizde.

Kırtay Otel Tatlısu Yorumları

Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış!

Özellikler

Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış!

Genel Kurallar
  • Tesis Otel olarak tanımlanmaktadır.
  • Giriş saati Belirtilmedi - Çıkış saati Belirtilmedi olarak belirlenmiştir.
  • Sezon aralığı 365 gün açık

Kırtay Otel Tatlısu Sık Sorulan Sorular

Tesis Otel statüsündedir.