Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip

En İyi Erdek Turanköy Otel ve Pansiyonları - Uygun Fiyatlar

Yükleniyor..
Erdek Turanköy'de kriterlerinize uyan 33 tesis bulundu.

Erdek Turanköy Çok Arananlar

Erdek Turanköy Otel ve Pansiyonları Hakkında

Tatili sadece deniz kum ve havuz üçlemesinde düşünürsek hayallerimizi kısıtlamış oluruz. Tamamen doğanın ve tarihin kucağında her günü değişik sürprizler ile yaşamak için bazen de konfordan uzaklaşmamız gerekir. Her ne kadar konfor da tatilde beklenilen ihtiyaçların başında gelse de inanılmaz bir doğa ve macera için vazgeçilebilir bir şeydir. Tatil konseptlerini sadece deniz, havuz, eğlence ile sınırlamak bazı güzellikleri geç keşfetmemize sebep olabilir.

Saklı Cennet Turanköy

Erdek’e 15 dakika mesafede bir balıkçı köyü olan Turanköy denizin, ormanın ve doğanın iç içe geçtiği harika bir saklı cennet konumundadır. Eskiden yoğun olarak balıkçılık yapılan köyde şimdilerde yerli turizme yönelik yatırımların ve tesislerin yapıldığına şahit olmaktayız. Bandırma’ya ve Erdek’e çok yakın bir yerde olan Turanköy’e ulaşım oldukça kolaydır. 
Kazdağları eteklerinde kurulan köyde her yükseklikte şelalelerin varlığı, akarsuların çokluğu ile yerli turistlerin her geçen gün daha fazla dikkatini çekmektedir. Turanköy denizin yanında değişik tatil alternatifleri de sunar tatilcilere. Erdek Turanköy otel ve pansiyonları sakin ve sessiz bir tatil beldesi arayanlar için bulunmaz bir fırsattır. Hem sahil köyü olması hem ormanların ve emsalsiz doğa güzelliklerini barındırmasından dolayı buranın tatilcileri otel, deniz ve havuz üçlemesinden daha farklı ortamlarda tatilini geçirir. Planlı doğa yürüyüşlerinin yapıldığı, onlarca mesire ve piknik yerlerini ve tesislerini barındıran Turanköy otelleri her yıl gelişerek ismini duyurmaktadır.  Turanköy sahip olduğu tüm güzelliklerinin yanında, her geçen gün ihtiyaca cevap verebilen otellere, pansiyonlara ve farklı turistik tesislere de sahip olarak modern bir açık hava tatil köyü halini almaktadır.

Turanköy’de Tatil Farkı

Tatil planlarımızda eğer doğadan kopmadan, doğa ile iç içe bir ortamı tercih ediyorsanız Turanköy otel ve pansiyonları muhteşem alternatifler sunar. Sahip olduğu doğal ve bozulmamış güzellikleriyle size denizi, dağı ve ormanı aynı mekanda sunabildiği için bir ayrıcalığı hak ediyor. Her bütçeye uygun otel ve pansiyonlar kolay bir konaklama imkanı sağlar. Turanköy pansiyon tesisleri otellerden daha gelişmiş durumdadır. Çok lüks olmayan ancak çok uygun fiyatlara yüksek kalitede hizmet veren Turanköy otelleri mevcuttur. Şelalelerinin çokluğu ve şelale etraflarında oluşan mesire ve dinlenme yerleri ülkenin her tarafında görebileceğiniz türden yerler değildir. Kazdağlarının muhteşem havasını eteklerindeki bu tesislerde kolayca hissedebilirsiniz. Bayanlara özel plaja sahip ender tatil beldelerimizden olan Turanköy birbirine yakın plajların varlığı ile tatilcilere alternatifler sunar. 

Uygun Fiyatlara Tatil

Ülkemizde bulunan adeta saklı cennetlerden biri olan Turanköy yerli tatilcilerin bütçesini zorlamadan çok uygun bir fiyat ile tatil imkanı sağlar. Bölge, İstanbul ile ulaşımı kolay olduğu için genellikle İstanbul merkezli bir yoğunluk yaşar. Büyük şehirlere olan yakınlığı ile ulaşım konusunda pek sıkıntı çekilmez. Aile pansiyonlarının çok olması genelde pansiyonu tercih eden aileleri buraya çekmektedir. Pansiyon tatilleri otel tatillerinde daha bir farklı tarafı vardır. Ortak kullanım alanları, bu alanları kullanırken kurulan dostluklar genelde pansiyon ortamlarında çok olur. Sahildeki kafe ve lokantaların ihtiyaca cevap verebilecek düzeyde olması tatilcileri tesis konusunda herhangi bir sıkıntıya sokmaz. Yerli turistin tüm beklentilerini yeterli derecede karşılayabiliyor olması Erdek Turanköy tatil tesislerini her geçen gün daha tanınır hale getirmiştir. Turanköy küçük, şirin, sessiz ve huzurlu bir tatil ortamı arayanların ve doğa ile başbaşa bir tatil geçirmek isteyenlerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği bir tatil beldesidir.