Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Erdek Bungalov Evleri

Yükleniyor..
Erdek'te kriterlerinize uyan 11 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Erdek Bungalow Evler

Günümüzde insanların ilgi odağı olan Erdek, Kapıdağ Yarımada'sında bir bölgedir. Bölge turizm açısından oldukça elverişli olup yılın birçok ayında turist çekmektedir. Bunun yanında ülke içerisinden de tatilcilerini ağırlayan bölgenin üzümü ve zeytinyağı oldukça ünlüdür. Erdek birçok kişinin gitmeyi istediği fakat olanakların elvermediği bir yerdir. Günümüzde konaklama anlamında oldukça büyük bir alana sahip olan Erdek bungalow evleriyle de öne çıkmaktadır. Erdek bungalow evler fiyatları oldukça makul bir seviyededir. Sizlere tatil veya gezi boyunca çok güzel şekilde konaklama hizmeti sunacak bu bungalow evler günümüzde oldukça güzel ve estetik bir şekilde inşa edilmektedir.
Bölge oldukça eski bir tarihe sahiptir. Bu sebeple içerisinde tarihi yapılar göze çarpmaktadır. Erdek birçok yerde tanınan ülkemizde gelişmiş sakinlik ve bölge planlaması açısından tatil yerlerinin en güzellerindendir.

Erdek Gezilecek Yerler

Bölgenin gezilmesi gereken en önemli yerleri sahilleridir. Sahil boyunca çakılsız altın sarısı renkli kumları görmek mümkündür. Kyzikos antik kenti bölgenin geçmiş tarih olarak en gözde bölgesidir. Bunun yanında Erdek'te zaman geçirmek için oldukça fazla aktivite vardır. Bunların başında Atv turları gelmektedir. Bu turlar günlük olarak düzenlenmekte ve tatil boyunca yoğun ilgi görmektedir. Birçok kişinin severek yaptığı bir aktivite olan Atv turları Erdek bölgesinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bunun yanında bölgede rafting turları yapabilir ve çok güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Etrafında deniz bulunması sebebi ile tekne turlarına katılabilirsiniz.

Erdek'te Yapılacak Aktiviteler

Bölge doğal yapısı sebebi ile şehir stresinden uzaklaşmak isteyenler için oldukça güzeldir. Yapabileceğiniz aktiviteler:
•    Doğa ile iç içe kamp yapmak
•    Atv turları ile Erdek bölgesini keşfetmek 
•    Rafting yapmak
•    Denizde güzel bir tekne turu yapmak
•    Safari Yapmak
Bölgede ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Doğa ile iç içe olan bungalow evler konaklama amacı ile yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Uygun Erdek bungalow evler tatilcilerin hizmetinde olup bölgede konaklama yükünü hafifletmekte ve tatil severlere güzel bir ortam sunmaktadır. Bölgede birçok tesis bulunmaktadır. Bu tesisler yıl boyunca doluluklarına ve kalitelerini göre fiyat belirlemektedir.

Erdek Bungalow Evlerle Yeşil Ortama Doyun

Bungalow evler yeşilin tam ortasına yapılmış durumdadır. Bu sebeple tatilcilerin gözdesi halindedir. Birçok kişi bölgede bungalow evleri tercih etmektedir. Ucuz Erdek bungalow evler bulmak zor değildir. Bu sebeple bölgeye gelen tatilciler önceden rezervasyon yaptırabilirler. Bungalow evler oldukça güzel ve yeşili içinde barındıran türdendir. Ulaşım sorunu bulunmayan bu evler bölgenin gelişimine katkı sağlamakta ve buraya gelen tatilcilere çok güzel fırsatlar sunmaktadır. Bölgenin tarihi geçmişe dayandığı için turistlerin dışında tarihçilerde bölgeye yoğun olarak gelmektedir.

Erdek Ulaşım Sorunları

Erdek bölgesi oldukça güzel bir planlamaya sahiptir. Bu sebeple herhangi ulaşım sorunu yaşanmamaktadır. Bölgenin oldukça güzel bir planı bulunup trafik sıkıntısı yoktur. Araç sesleri, fabrika dumanları gibi şehir hayatında insanları zor durumda bırakan şeyler bölgede bulunmamaktadır. Ülkede oldukça önemli bir yere sahip olan Erdek bu yüzden tatilcilerin gözdesidir. Erdek oldukça gelişmiş bir yer olup yıl boyunca her ay belirli sayıda kişiyi ağırlamakta ve bölge her geçen yıl aktivite alanları ve modernlik açısından daha da gelişmektedir ve ülkemiz açısından oldukça önemli bir yerdir.