Ayvalık Altınova

Ayvalık Altınova

Ayvalık ilçesinin az bilinen tatil beldelerinden biri olan Altınova, turistik açıdan gelişimini sürdüren bir alan. Mavi bayrak ödüllü Sarımsaklı plajlarının devamında yer alan Ayvalık Altınova'nın en dikkat çekici özelliği; sahil şeridinin yaklaşık 300 metre açıklarında bulunan kum adası.

Altınova, Sarımsaklı'nın devamında konumlanmış sessiz sakindir. Az sayıda yerleşim yeri bulunmaktadır. Konumu itibariyle çevresinde Cunda, Sarımsaklı, Ayvalık, Dikili ve Bergama gibi turstik yerlerle çevrilidir. Kozak yaylasında doğa yürüyüşleri yapabilir, Şeytan sofrasında günbatımını izleyebilir, Altınova plajlarında denize girebilirsiniz. Hacı Bayram Cami Altınova beldesinin en eski yapısıdır. Şeyh Muyyin Cami ve tarihi yapısını koruyan 2 camii daha bulunmaktadır. 

Ayvalık Altınova Konaklama İmkanları

Ayvalık Altınova'da tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Ayvalık Altınova Popüler Mekan Listeleri

Ayvalık Altınova'da ziyaret edebileceğiniz mekanlar.

Ayvalık Altınova Bölgesine Yakın Konumlar

Ayvalık Altınova bölgesine bağlı veya Ayvalık Altınova bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Ayvalık Altınova'ya Gidenler Yorumluyor

Ayvalık Altınova'da yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.6
Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Altınova
"Maya Otel"
tes-iş gayet güzel ve işletme sahipleri gerçekten sıcak kanlı ve guler yüzlü insanlar, denize çok yakın sesiz sakin bir yerde,odalar temiz düzenli,sadece iki kişilik odalar biraz dar. ama bu paraya gayet uygun gelmek isteyenlere tavsıye ederım
+ devamını gör
8.6
Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Altınova
"Huzur Bulduk"
Eşim ve arkadaşlarımızla acabalarla ilk defa geldik.tertip düzen harika. temizlik çok iyi.otelin konumuna bayıldık. Otel çalışanları ilgili ve titiz. Tam aile yeri önümüzdeki sene tatil rotamıza kesinlikle ekleyeceğiz.konum itibariyle oksijen çok iyi nem düşük deniz suyu sıcaklığıda iyiydi.
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Altınova
"Evden Uzak Samimi Ev Ortamı"
Hüseyin babaya,kraliçemiz biricik,İNSANA seven gülay ablamıza,daima güler yüzlü çalışkan her işe koşturan joker müberraya.gösterdikleri yakınlık ve ilgi için minnettarız.otel temiz, çalışanlar yardım sever,çözüm odaklı.yönetim özgürlükçü,mantıklı, hoşgörülü ve çağdaş. Sizin sayenizde bu otelin havası ayrı bir güzel.teşekkürler Sonraki yıllardada görüşmek dileklerimizle.ebru gökhan
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Altınova
"Kum Ada Otel"
Herşey çok güzel ilgi alaka mükemmel ve çok samimiler ailenle şehirden biraz uzak kafa dinleyebileceğim bir yer.
+ devamını gör