Balnet
Ayvalık Altınova

Ayvalık Altınova

Ayvalık ilçesinin az bilinen tatil beldelerinden biri olan Altınova, turistik açıdan gelişimini sürdüren bir alan. Mavi bayrak ödüllü Sarımsaklı plajlarının devamında yer alan Ayvalık Altınova'nın en dikkat çekici özelliği; sahil şeridinin yaklaşık 300 metre açıklarında bulunan kum adası.

Altınova, Sarımsaklı'nın devamında konumlanmış sessiz sakindir. Az sayıda yerleşim yeri bulunmaktadır. Konumu itibariyle çevresinde Cunda, Sarımsaklı, Ayvalık, Dikili ve Bergama gibi turstik yerlerle çevrilidir. Kozak yaylasında doğa yürüyüşleri yapabilir, Şeytan sofrasında günbatımını izleyebilir, Altınova plajlarında denize girebilirsiniz. Hacı Bayram Cami Altınova beldesinin en eski yapısıdır. Şeyh Muyyin Cami ve tarihi yapısını koruyan 2 camii daha bulunmaktadır. 

Ayvalık Altınova Konaklama İmkanları

Ayvalık Altınova'da tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Ayvalık Altınova Popüler Mekan Listeleri

Ayvalık Altınova'da ziyaret edebileceğiniz mekanlar.

Ayvalık Altınova Bölgesine Yakın Konumlar

Ayvalık Altınova bölgesine bağlı veya Ayvalık Altınova bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Ayvalık Altınova'ya Gidenler Yorumluyor

Ayvalık Altınova'da yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Altınova
"Maya Otel"
güler yüz,samimiyet,hijyen hepsi bir arada gönül rahatlığıyla gidip kalabileceğiniz bir yer. Sahile yakın sessiz sakin.ayrıca kahvaltısı güzel.
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Altınova
"Ailenizle Huzur İcinde Mükemmel Tatilin Adresi Odak Hotel"
Alti yil araliksiz her yaz Odak hotelde tatilimizi gecirdik,Otelimizin konumu denize cok yakin olmasi,temiz ve nezih olmasi,kafa dinlemek ve huzur bulmak icin harika bir aile ortami.insan kendini evinde hissediyor,otelimizin hemen altinda firinimiz pastanemiz ve Sok marketimiz mevcut,az ileride Migros ve diger bütün alisverisler mümkün,aksamlari pazarimiz yürüme mesafesinde.Yani otelimiz her yönüyle harkulade ama en önemlisi bizi ilgilendiren yani iki tane pirlanta gibi insanlar calistiriyor Otelimizi,Hüseyin Abim ve Gülay Ablamiz.Onlarin yaninda güvenilir ve huzurlu hissediyoruz bizim bir aile büyügümüz gibiler,her ikisini ve bütün aile fertlerini tanidigimiza cok seviniyoruz,özleyecegiz bu sene sizleri. Malesef bu yil Pandemi dolaysiyla izinimizi iptal ettirmek zorunda kaldik,umarim bu zor günler gecer ve mekanimiza yine seve seve gideriz saglik olsun.Hüseyin Abim ve Gülay Ablam sizleri cok seviyoruz ...Aydin Ailesi :)
+ devamını gör
9.6
Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Altınova
"Şahane Tatil"
Harika bir yer. Babamı kaybettiğim geçen sene annem ve kızımı getirdim. Biraz kendimize gelmek için çok harikaydı. Hüseyin Bey ve Gülay hanım çok harika insanlar. Pandemi olmasa tekrar gelecektik.Seneye inşallah
+ devamını gör
9.6
Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Altınova
"Maya Otel"
tes-iş gayet güzel ve işletme sahipleri gerçekten sıcak kanlı ve guler yüzlü insanlar, denize çok yakın sesiz sakin bir yerde,odalar temiz düzenli,sadece iki kişilik odalar biraz dar. ama bu paraya gayet uygun gelmek isteyenlere tavsıye ederım
+ devamını gör