Ayvalık Sarımsaklı

Sarımsaklı Denize Girilecek Yerler

Sarımsaklı plajlarında 6 resmi kamp, 9 adet turizm işletme belgeli, 2 adet yatırım işletme belgeli, 59 adet de belediye belgeli konaklama tesisi ile 160'a yakın restoran, bar, kafeterya ve disko hizmet veriyor. Toplam uzunluğu kesintisiz 5 km, eni ise 50 ile 100 metre olan Sarımsaklı plajlarının Türkiye genelinde başka bir örneği yok. Kumundaki insan sağlığına çok uygun radyasyon etkileşimleri, deniz suyunun arılığı ile de sadece Türkiye’nin değil dünyanın en mükemmel kumu özelliklerini taşıdığı Dünya Sağlık Örgütü tarafından belgelenmiş durumda.

Ayvalık Sarımsaklı Bölgesine Yakın Konumlar

Sarımsaklı bölgesine bağlı veya Ayvalık Sarımsaklı bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Sarımsaklı'ya Gidenler Yorumluyor

Sarımsaklı'da yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Balıkesir / Ayvalık / Sarımsaklı
"Harika Bir Otel"
Bir ömür otel çalışani Mustafa beye tşk ederim..çok ilgili ve güler yüzlü karşıladı..odalar tertemiz ve lüks..şahane bir tatil geçirdim..2022 de yolumuz düşerse yine aynı otele gelmeyi düşünüyorum..gidecek olanlar düşünmesin bence gitsin.. 
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Ayvalık / Sarımsaklı
"Hijyen Ve Konum Harika"
Sarımsaklıda kalınabilecek nadir aile pansiyonlarından biri diyebiliirm.. Bizim için öncelik hijyen oluyor burada da odaların temizliği harikaydı. Odada klima ve balkon mevcut. Sarımsaklı plajı kum ve pansiyona çok yakın. Ailecek geldiğimiz bu tatilden dönmek istemedik.Tatilimize güzellik katan Elif Pansiyon ailesine teşekkür ediyoruz.
+ devamını gör
9.5
Balıkesir / Ayvalık / Sarımsaklı
"Kendinizi Evinizde Hissettiren Pansiyon"
Sarımsaklı'ya ilk defa geldik, gerek temizlik kalitesi gerekse oda düzeni ve temizlik çok iyiydi.Kendimizi aileden biri gibi hissettiren Demirhat ailesine teşekkürler. Bundan sonra Sarımsaklı Ayvalık ta konaklama için tek adresimiz Elif Pansiyon olacak. Yorumu okuduğunuz zaman yerimizi şimdiden ayırın lütfen Elif Hanım 🙂;
+ devamını gör
8.9
Balıkesir / Ayvalık / Sarımsaklı / Badavut
"Emreli Suit Hotel"
Başta Handan hanım olmak üzere tüm arkadaşlar çok içten ve samimi. Tatilde kendinizi evinizde hissediyorsunuz.
+ devamını gör