Balnet

Sarımsaklı Badavut

Ayvalık'ın Sarımsaklı bölgesinde yer alan Badavut, sakin denizi ve doğal plajıyla dikkat çekmektedir. Badavut doğal sit alanı olarak ilan edilmiştir. Gizli cennetlerden biri olan Badavut'un, altın sarısı incecik kum plajında güneşlenebilir, serin sularında denize girebilirsiniz. Badavut Plajı ya da Badavut Koyu olarak da bilinir. 

Ayvalık Sarımsaklı'nın nezih tatil bölgesi Badavut, kalabalıktan uzak, sakin ve temiz bir plaja sahip. Sarımsaklı'nın girişinde ve merkezden uzak oluşu, Badavut bölgesini Sarımsaklı'dan ayrıştırmış.

Bölgede az sayıda otel mevcut. Pansiyon ağırlıklı tesisleri genelde bölgeyi bilenler tercih ediyor. Ayrıca Badavut'un yazlıkçı sakinleri de bölgeye gelince daha canlı ve hareketli bir yer oluyor.

Sarımsaklı Badavut Konaklama İmkanları

Sarımsaklı Badavut'ta tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Sarımsaklı Badavut Bölgesine Yakın Konumlar

Sarımsaklı Badavut bölgesine bağlı veya Sarımsaklı Badavut bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Sarımsaklı Badavut'a Gidenler Yorumluyor

Sarımsaklı Badavut'ta yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.4
Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Sarımsaklı / Sarımsaklı Badavut
"Emreli Suit Hotel"
Oldukça güzel bir otel. Samimi personel son derece temizliği dikkat edilen ailenizle tatil yapacağınız yemekleri, plajı, odaları temiz ve güzel bir tesis. Tavsiye ederim.
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Sarımsaklı / Sarımsaklı Badavut
"Emreli Suit Hotel"
13 - 25 Temmuz arası otelde tatilimizi yaptık. Bu otelde ikinci tatilimiz oldu. Otel ve oda gayet temiz ve bakımlı. Kahvaltı ve akşam yemekleri gayet güzel, lezzetli ve doyurucu. Restoran çatı katında Badavut koyunu, Midilli adasını ve gün batımını izleyerek yemeğinizi yiyebiliyorsunuz. Pandemi koşulları için gerekli düzenlemeler yapılmış ve kurallara uyuluyor. Personel güler yüzlü ve yardımsever. Restoranda şef Ahmet ve Okan beylere, servis ekibine, resepsiyonda Hande hanıma teşekkür ederiz. Ayrıca bu güzel ekibi kuran ve yıllardır kaliteden ödün vermeden misafirlerini ağırlayan Hüseyin beye ve ekibine teşekkür ederiz. Tatil için mükemmel bir yer.
+ devamını gör
9.5
Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Sarımsaklı / Sarımsaklı Badavut
"Huzur Ve Sessizlik"
Eşim ve çocuğum ile hafta sonu konaklama imkanı bulduğum emreli otelden çok memnun kaldık gerek hijyen gerek mutfak olarak başarılı bir otel ayrıca badavut koyunun en muhteşem yerine konuşlanan otele ilk fırsatta tekrar gelmeyi düşünüyoruz tüm çalışanlara ilgisinden dolayı teşekkürler
+ devamını gör
9.8
Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Sarımsaklı / Sarımsaklı Badavut
"Emreli Suit Hotel"
İlkdefa tatile çıkmanın tedirginligi ile geldigim Emreli Otelle tatil serüvenim 14 yıl öncesi başladı.oteldeki karşılama bir aile sıcaklıgındaydıherşey mükemmeldi her zamanda aynı emreli ailesiHüseyin bey Müjgan hanım sizlere çok teşekkür ediyorum Emreli ve ailesi bizim vazgeçilmezimiz oldunuz görüşmek üzere  
+ devamını gör